Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

ay bu misafir de amele sümüğü gibi yapıştı heeeakannehir
bir çekil biraderlmaz:

Bende ekliycektim..hemde çok otantik bir hava vardı ama..misafir var..
Hadi daaalalım kızlar..

yok kızlar asla olmaz ilk gun oyle bir ekledim ama bir kez daha eklemem nazla fln akası yok
ben zaten o gun herkes birisine benzetti olmaz yani ısrar etmeyin lutfen

aman ya eklicem he...
misafirine başlarım yaa...

3-5 tane koyucam bakın .... benzetin bakim ...

bence de sırf misafirin inadına dağılalım(ben güya iyi geceler dedim ama merakımdan gidemedimkaydirigubbakcemile3) sinir oldum misafire ya alsanaalsanasmile

tükirim böle misafirliğe yaa bi git töbe töbee
bi keyf yaptırmadı :umursamaz:

Ya ben yine şalvarlı fotomu koymak istiyorum hani 190 kilodan 189 a düştüğüm altı şalvar üstü bikinili bir pozum var ya durmadan onu koyuyorum hani..Ekleyim mi yine ya Nooolluuu Nooolluuurrr

evet evet evettt:asigim:kaydirigubbakcemile3delii ben merak etmiyorum ama özledim:jeyyar:

oyyy yirimmŞeniz

Ayna önündekini mi aklinialirimsmile:1no2haoldumsmile

dişi kadın üstteki mesajı oku :umursamaz:
başka foto yok nan ayna önü bide sadece kelle olan var.. hee bide benim tosunla olankötükedihüso
yapabiliorsa yapsın ya a.s

söledimde bi arkadaşa bakıp çıkıcakmışkaydirigubbakcemile3

yok kızlar asla olmaz ilk gun oyle bir ekledim ama bir kez daha eklemem nazla fln akası yok
ben zaten o gun herkes birisine benzetti olmaz yani ısrar etmeyin lutfen

livim
bende benzetilmeyi sevmem ama kızmısmıydın yavrum

:tomato:

pişş deminden beri yazıp duruyonuz ben gizliyim ama valla şimdi geldim önceki ben değilim haaa :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…