Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

sema şimşek kim bilmiyordum hülya, baktım evet biraz benzeyebilir bazı hatları :)
beni daha önce de nehir erdoğana benzeten olmuştu ama arkadaşlarıma falan soruyorum hiç benzemiyorsun diyorlar :)
olumlu ya da olumsuz düşünüp yorum yapan-yapmayan herkese teşekkür ederim sahneyi sıradakine veriyorum kaydirigubbakcemile3
tek tek alıntı yapamayacağım kusura bakmayın hanımlar, ama benim göremediğim hatunlar var daha merak içindeyim bilmiyorumkismile

Misafirim geldi kızlar..Bir dakika..: bir fincan zıkkım kökü ikram eden smile:

:roflol::roflol::roflol:

kankam yiyip yiyip alamıyoz metobolizma yakıyo dimek aklinialirimsmile
yout tatlım ben sende bi zyflık göremedm,istiyosan benm resmleri bi daha ekliyim bak kaydirigubbakcemile3 iyisin hoşsun güzelsin yerimseniben

akitraaaaaaaaaaaaa belkimi yok ekleeee delikafadulden

Hoşgelmişin misafir kardeş. Hep bu saatte gelion o yüzden aynı kişi diye tahmin ediyom korkma çekincek bişi yok gel sen de üye ol sen de eklekaydirigubbakcemile

misafir gitsin icraat görelim koymayanlar sıraya gecin
ben pamuk sekerini görmedim livv sende eklesen hiç fena olmas livim livim

zayıfım diye yakınırım ama evet bak o konuda şanslı hissederim kendimi istediğim zaman istediğimi yerim :icecream:

A aaa hicte bilem, kimsecikleri dikizleyemedimki ben, resim mesim kalmamisaklinialirimsmile
Ayrica misafir varken koymam ben:1no2: sengözlerimebaksanab
allahtan görmedin-tatlicadiarzu-ne zaman baksam aşşadaydın be:tomato:
ben eklimmi hiç görmediniz merak ediosunuzdur hem sizede değişiklik olsun :roflol:
evet evet evettt:asigim:kaydirigubbakcemile3delii ben merak etmiyorum ama özledim:jeyyar:
İyi geceler tatlım..Mutlu oldum seni tanımaktan ve görmüş olmaktan..Yine gel..Öpüyorum seni.opuyorumnanaktan

aynen....yine gel yout biz burdayızaklinialirimsmile

ben de hepinizi tanımaktan mutluyum umarım görmekten de mutlu olacağım kaydirigubbakcemile3
beklemek diğer arkadaşları görmek isterdim ama uykum geldii mirmirmirmir
hadi herkese iyi geceler kızlar öpüyorum :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…