Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

alıntı yapmayın emi looo..makyajsız 0 makyaj naturel...yerimseniben

yabancı vardı tırstımmm

Kız bu karabiber hakikaten karabiberr ha esmer güzeli kıvır kıvır saçlar çok şeker birşey.

karabiberim buda çok güzel ama kıvırcık daha bi bıcır bıcır sempatik gösterio seni bence :asigim:
Tşk ederim magicimmm tmm hep kıvırcık o zaman düz yapmak yokopuyorumnanaktan
Karabiberim bence sen kıvırcık yap hep bidenem, bu da güzel ama o geçenki fotona bayılmıştım resmen opuyorumnanaktan

Olur olur..kaydirigubbakcemile5
Cnm iki msjına da tşk ederimopuyorumnanaktan hep kıvırcık ztn arada değişiklik diye böyle yapıyomŞeniz
kkarabiber harbiden karabiber mişin kıs..
sevimli ve şirin bir görüntün var
=) tşk cnm opuyorumnanaktan
ay ne tatlı şeysin sen kkarabiber boshayallersmile

Cnm tşk ederim ay utandım yine seni de biliyoz maşallah

Benzetme topiği formatına uyalım kimse beni birine benzetmedimirmirmirmir

Evet te kız 2 dakika tutmuyosun hemen kaldırıyosun ya burda öyle oluyo bazen be nde kızıyorum benzetme topiği ama herkes çok güzelsin deyip gidiyo :mymeka:Yorum yapın nan azıcık:umursamaz:

Karabiberim iyicene bakamıyorum ki..

Aha bu da eşimle gezerkene eşimi karaaldım yalnız :roflol:

zar zor buldum o kadar karıştırdım ama biz resim çekinmiormuşuz çekiyormuşuz bol bol bunu farkettim kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

O an misafir geldi ondan kaldırdım hemen:1ninca: Amaç benzetmek değil birbirimizi görmek oldukaydirigubbakcemile3

Aynen hülyam ben de çok az foto çekiniyom hep çekiyom az kendimizi çekelim bari olmuyo böyle:umursamaz:
Burda da çok hoşsun inceciksin valla:jeyyar:

He sağol biberim ama inceymiş gibi gösteriyorum bilmiyorum nasıl oluyo 57 kilo falanım aslında orda:kedi:
ipek herkes öyle diyor şu an 60 falanım galiba ama yolda görenler falan ohh fıstık gibi fiziğin var giyersin tabii incecik kıyafetleri diyolar anlamıyorum he..Boyum da çok uzun değil 1.68 var-yok

Bacakların mı ince hülya aklinialirimsmile
Biz hep üstü görüyoduk ilk defa bacakları gördük incecik ohaoldumsmile

Valla evlenirken 43,5 kilo olup 36 beden gelniliğin içinde dönüp te 7 yıl kilo almaya uğraşıp uğraşıp 1 kiloda havalara uçan, deli gibi sevinen biriydim. 48 kilodan yukarı çıkamazdım.Şimdi de alışık olmayınca çok geliyor bana 60..Geçen eşime dedim şok oldu adam..Sen kilo almak için ne kadar uğraşır tek bir kiloda dört dönerdin sevinçten dedi ..Şimdi ise istemiyorum 50 kilo ideal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…