Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Hayır üşengeç insan böyle oluyor demek ki nasıl osla yandan diye bir gözüne makyaj yapmış..saçının da bir tarafını düzeltmişsindir sen..Hey Allah'ım üşengece bak yav..
olum napim gece yarısı anca bu kadar:kedi:
aldım hemen damladım baktım snn topik sakin dedim bunlar live gecti :smiley-cool:

eee hayde gelmisken bişiler görimm resim koyun bişey yapın oylama yapalım haydee

taktik süpermiş amakaydirigubbakcemile3
pandoş misafir 2 oldu:gitme:

aldım hemen damladım baktım snn topik sakin dedim bunlar live gecti :smiley-cool:

eee hayde gelmisken bişiler görimm resim koyun bişey yapın oylama yapalım haydee

sende koy kıs...misafirlerini geçirelim ....
du şunlara kahve yapyım da ikram edeyim ben ...

tam biri resim ekliceği zaman hemende bi misafir gelir
misafir misafiri sevmez ev sahibi hiç birini sevmez

misafirler
sağdan sola sayıyom sonra yatın

tanrıça pandora hülya karabiber

maşşallah diyin ha

Tavuğu demiyorsun umarım :roflol:
İmzamdaki mi yoksa?
Yoksa popo sallayan mı?
:roflol:

Evet
Hani parmakları saçlarının arasından geçmiş, bi yandan o parmaklar arasında sigara tutan, ayy saçlarını yakmasa bari dediğim avatar
hatırladın mı aklinialirimsmile

pandora allah seni kaydirigubbakcemile3
misafirde hiç baska konu yok buraya buraya

eyvahedigeldismile
Pandora alacağın olsun..
Eşim nete resmimi düştüğünü öğrenirse ne ypar bilemiyorum
Hani söz vermiştineyvahedigeldismile
Kaldır lütfenmafoldumben

Evet
Hani parmakları saçlarının arasından geçmiş, bi yandan o parmaklar arasında sigara tutan, ayy saçlarını yakmasa bari dediğim avatar
hatırladın mı aklinialirimsmile

Aaa hakikaten çok severdim ben onu..Sahi yakışıyor muydu bana?Geri koyayım hemen:asigim:

tanrıça göbegimi sıkı tut bak ,sıkı tutamıon ,hülya sende azcık çek narin totoşunu...hihoyyyt
yeşil bikinimi kendim diktim :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…