Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

yaw var ya birine saydırıyorsunuz ama kime:uhm:

bırakın ya millet pirelerinle rahat uyusun ,andığınız kişinin kıçı kaşınmaktan yara olmadı ise neyim haa:roflol::roflol:

Bunu yazarken kusenle bahsettiğimz konuyu ima ederek yazmamıştım ama orayada çekilebilr yani ee güzele güzel çirkinede çirkin dices yalanmı söliyelim yaw sırnaşık şey

Herkes yeterince güzel diyip yalan söliyip insanları kandırıo zaten bari biz doğruları söliyelim dimi ama pandora yaa :lepi:

Valla beğenmedysem güselsin diyemem lmaz:

aynen ..keyfimize bakalım ...milleti uyuz etmeden kaydirigubbakcemile5

kızlar iyi geceler ya da sabahınız hayrolsun:))
hoşgeldin:1hug:

kız Allahın yarattığı kimseye çirkin denmez kız.emin ol o güzelleşecek bir güzellik salonu bulamamıştır.ya da Allah çok çirkin yaratmıştır.oda üzülüyodur.daha fazla söyleyip neden üzesin.kalbine odaklanıcan
insanın kıyafetine takısına denilir ama bir insana denmez bu.zaten güzellik görecelidir.lmaz:

KK'nın bütün güzel kızlarını gördüm bu gece boshayallersmile
Artık yatmam gerekiyor. Hepinizi tek tek öpüyor, yarın başka topiklerde görüşmek üzere diyorum :jeyyar:
Esen kalın bayanssulusmile

emdevcim sen yanlış anladın kusenii
şimcik şöle oluyor koydu bi resim baktın sana öle güsel gelmedi göreceli tamam ama sana güsel gelmedi
hemen arkasından ayy çok hoşsun çok güselsin bal böçeem çiçeeğm bilmmne denmesi
tabikide çirkin diyemeyis Rabbim yaratmış ama olmayanıda düşünmediğinide
düşünmüş gibi gösterip yapmacık olanlar söylemek istedii

güzele güzel derim ama çirkin kavramını hiç bir kadına yakıştıramam...

begenmediğim birine güzelsin demem...
ama buna ihtiyacı olduğunu düşünür isem de onu ezmem..
yani benim kendi güzelliğime güvenim var diye karşımdakine sen çirkinsin ,kusurlusun u asla yaşatmam....
ammaaa..... aranmadığı ve kaşınmadığı sürece tabi...sengözlerimebaksanabdelikafadulden
herkes kendinin ve kendidekilerin bilinçli bir şekilde farkında olduğu sürece sorun yok ..aklinialirimsmile:roflol:

Tabikide güzellik göreceli bi kavramdır bizde bize göre güzel olup olmadığını sölüorus başkasına göre söleyemeyz kendi fikrimizi dmi?

Valla kimi insanlar yüzüne söler kimileride sessiz kalmayı tercih eder ama illa kaşınıp soruosa ben güzelmym güzelmyim diye güzel bulmuosam güzel diilsin derim ha bu sölediğimi burdan birine weya birilerini ima ederek yazmıorum misal veriorum onuda söliyim..

Şimdiye kadar hiç o topiclerde takılmadım kimsenin tipine değil kıyafetinede çirkin demedim ama takılsa beğenmiosam sölerdim yani..

kankamın kuzenisin sende torpilcilerden sayılırsın:roflol:
Emdev sana koyu renk saç daha çok yakışıyor güzelim
hani yatmıştın sen su kurbasıalsanaalsanasmile

tanricam bu arada yazamadim ama cidden cok hos hatunsun ama cok mu zayifsin yoksa o fotograflarda yorgun musun cozemedim bi de yanagindaki nisanlin mi kiz :1closedeyes:
hee o:asigim:saol canımhihoyyyt
Artık yatmam gerekiyor. Hepinizi tek tek öpüyor, yarın başka topiklerde görüşmek üzere diyorum :jeyyar:

sanada canımopuyorumnanaktan

İyi uykular :a015:

diyelim ki sen çirkin diye önyargıyla yaklaştığın bir insanı sevdin sonra ona karşı duyduğun sempatiden dolayı ona iltifat edebilirsin.onda başka bir güzellik görmüşsündür.
neden bu kişi ,şu çirkin insana iltifat ediyorun açılımıda budur.
herkes güzel birşeyler duymak ister.söylemek ya da söylememek senin içinden gelmesine bağlı.belki senin göremediğin güzelliği bir başkası görüyordur yerimseniben

Ondan bahsetmiodum zaten diğer yorumumda da yazdım manyakmıyım bnde durup dururken sen çirkinsin güzel değilsin bakımsızsın kusurlusun diyim sırnaşık şey

Yazdıklarına diğer yorumumda cwp werdim ztn anlatmak istediğim o değildi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…