Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

olurmu ya asmin,küçücük burnun var.
tepeden çekim olduğu için öyle demişlerdir.çok tatlı yüzün asmin

Forumlarda daha rahat gezeceğim sırrtımda palto olmadan cıstak cıstak anlarsın ya :jeyyar:
sen varyaaakaydirigubbakcemile3
Yav bizimkiler de duysa biz de papaz oluruz ama biz ekledik ve söylemedik sen de ekle söylemeguclubacismile
hele benim aşkitom asker kurban olsun tanrıçası ona:asigim:bi bilse gerçi o beni allaha kurban eder amaeyvahedigeldismile
Eklerim bidenem n'olacak?
Önce çok tırsardım bu gece böyle bir rahatlama geldi

nie acaba:roflol:

hülya theshe yi gaza getirelim eklesin, hoş biz gördük ama olsun bide benzetelim birine

Aklıma geldi de huysuzluk eder eklemez dedimdi

Yiğidin malı meydandadır olum albümümden görüyonuz ben sizin gibi kaçak güreşmiyorum :dilcikar:
Erken de yatcam dökülün bayakım sonradan dinlemek istemiyorum şu oldu bu oldu diye, ne olcaksa ben varken olsun boshayallersmile

kırmızılar şu renklerinizi açında kim görüyo bilelim ya:ecrin_bebek:
bideee bu sefer benzetirken benzettiklerimizin fotolarını koyalım..mesela livim o hatunun adı neydi jenifer bilmemne:uhmnu koyucam sonra benim fotoyu koyucam bakalım benziyomu die..yani sizde böyle yapın..resimsiz olmuyoboshayallersmile

Aaaa yine çıkmamış:)))
Hadi çıkar inşaallah bu sefer.

Son düzenleme:
Kızlar güzeliz biliyoruz dak ime benziyorum ben Pandora sen söyle bunlar yazmıştı daha önce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…