Kızlar beni kürlerle ilgili bilgilendirinn bende başlıcam

Papatyaguluu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2023
1.287
1.480
24
Merhabalar kullandığınız memnun olduğunuz etrafınızda duyduğunuz hamile kalmayı kolaylaştıran kürler var mı bu konu hakkında hiç bilgim yok beni bilgilendirir misiniz bide erkek için sperm kalitedini arttıran kürlerde var mıdır

Canim annem demişti incir kuru diye. Mesela 2 3 tane inciri geceden sicak suylu kaseye atiyorsn sabaha iciyorsn. Ve bunu esinle birlikte yapiyirsn. Mesela 10 20 30 gun yapablrsn.
Birde meryem ana otu var onu dene intrten goreblrsn nasil kullanildgni. Ztn ziyan seyler degil birinden fayda gormezsn birinden gorurusn.

canım soğan kürü ve clifeballı macun tavsiye ediyorum . ben ikisinide denemiştim clife çevremde çok kişi hamile kalmıştı tavsiye etti bende denedim hamile kaldım çevremde herkese tavsiye ediyorum

Teşekkür ederim

canım soğan kürü ve clifeballı macun tavsiye ediyorum . ben ikisinide denemiştim clife çevremde çok kişi hamile kalmıştı tavsiye etti bende denedim hamile kaldım çevremde herkese tavsiye ediyorum
Clifeballı macunu berden temin edebilirim

Kürler herkeste aynı etkiyi sağlamıyor malesf hatta bazen ters tepebilirde. Ben hiç cesaret edemezdim.

Bunu bana dr Mustafa Taş vermişti.

Eklentiler

• IMG_9875.jpeg
    157,9 KB · Görüntüleme: 48
Clifeballı macunu berden temin edebilirim
ınstagram adresleri var canım oradan yardımcı oluyorlar clife bitkisel karışım yazınca çıkıyor çok güzel yardımcı olan ekipleri var sağolsunlar benim her soruma cevap veriyorlardı

Cnm çakşır otu kökü suyu erkeklerde sperm sayısını arttırıyor kadınlarda da yumurta kalitesini ben çakşır suyu içtiğim aydan sonraki ay gebe kalmıştım sonuç sağlıklsız oldu ama ilk gebeliklerde sağlıksız olaniliyormuş sonuç şimdi tekrardan çakşır otu kökü suyu içiyorum bakalım yine etki edecek mi araştır bir istersen

Tamamdır teşekkür ediyorum

Maşallah Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah Bende Clife sayesinde anne oldum Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah

Bu mesajı 10 Ekim 2023 tarihinde paylaşıp altta ikinci üyeliğiniz ile ...

Kızlar hamile kalmaya çalışıyorum uzun süredir Clife araştırıyorum kullanmayı düşünüyorum aranızda kullananlar var mı ? Bilgi verebilir misiniz?

14 Ekim 2023 tarihinde hamile kalmaya çalışmanız takdire şayan.

Böyle uyduruk ürünlerin inandırıcılığı bu kadar işte !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…