Kızlar ben şok oldum lütfen yorum yapın iyi geceler

Asuman45

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
15
-14
Kızlar ben bir konu açmıştım bu ikinci konum , benim gorumceminde 15 yaşında bir erkek çocuğu var , beni çok sever yengesi olarakta ben onu çok severim , fakat bizim karşı apartmanda 3 tane öğrenci kız kalıyor üçüde üniversite öğrencisi , o kızlardan 23 yaşında olan çok güzel bir kız var , bu kız görümcemin 15 yaşındaki oğluna aşıkmış ve bunuda geldi bana anlattı , bazı şeylerde anlattı ve ben şok oldum, siz olsaydınız bu durumda o öğrenci kızı değerlendirmek istermiydiniz

Kızlar ben bir konu açmıştım bu ikinci konum , benim gorumceminde 15 yaşında bir erkek çocuğu var , beni çok sever yengesi olarakta ben onu çok severim , fakat bizim karşı apartmanda 3 tane öğrenci kız kalıyor üçüde üniversite öğrencisi , o kızlardan 23 yaşında olan çok güzel bir kız var , bu kız görümcemin 15 yaşındaki oğluna aşıkmış ve bunuda geldi bana anlattı , bazı şeylerde anlattı ve ben şok oldum, siz olsaydınız bu durumda o öğrenci kızı değerlendirmek istermiydiniz
Değerlendirip 3 hayırla uğurlardım 15 yaşçocuk cinsiyet farketmeksizin

Konu çok saçma geldi bana. Görümcenizin karşı apartmanındaki kız size gelip niye böyle bir şey anlatsın? Sizi nerden tanıyor bir kere? ilk konunuz da garip. Tuhaf ve rahatsız edici bir tarzınız var 🙄

Komşu apartmandaki kızın kaç kişi oturduğundan, yaşından, şeklinden kime ne. Görümcenin oğluyla görümcene bile değil gider oğluna açılırlar size ne alaka gelip konuştu istemeye mi geldi anlamsız.
Laf olsun torba dolsun diye max tatlı çocuk sizin mi Allah bağışlasın falan demiştir.
Okuldaki gençlerin suyu çıkmamıştır. Belki oğlan kızlara dik baktı bir şey dedi onu anlatmaya çalıştılar rahatsız oldular.

Degerlendirmek???

X