kızlar ben hamileyim..............

yalnız bir daha kaybetme korkusu var diye yazma lütfen,bebeğin doğru zamanı bekliyordu ve sana geldi buna odaklan sadece.

O seninle artık annesi :) sımsıkı tutunmuş sana.

tebrikler canım inşallah hamileliğin sorunsuz geçer ve bebeğini sağlıklı şekilde kucağına alırsın.dikkat et kendineyerimseniben

canım seni çooooooook tebrik ediyorum,çok sevindim,Allah inşallah sağlıkla,hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eder,Allah analı babalı büyütsün canım,bebeklerin sıkı sıkı sarılsın bırakmasınlar seni inşallah:teytey::teytey::teytey:

2. kan testi sonucumu aldım kızlar 413 çıktı.ikiye katlamışız yani.14 ağustosa randevu verdiler bebeğimi ya da bebeklerimi görücem inşallah.tüm kalbimle dua ediyorum kızlar Allahım inşallah sizlere de bu duyguyu yaşatır...

sağol kuzicim valla ben hala inanamıyorum.ultrasonda görmeden de inanamıycam herhalde...

sağol kuzicim valla ben hala inanamıyorum.ultrasonda görmeden de inanamıycam herhalde...

Çokkkk iyi anlıyorum canım :)) bende ilk ultrasona kadar inanamıştım fazla ümit bağlamamaya çalıştım hep ama ilk ultrasonla da herşey bitmiyo, her doktor kontrolüne kadar acaba hala duruyomu, yaşıyomu diye devam ediyo bu olay, benimki 3,5 aylık oldu hala aynıyım valla Allah sağlık sıhhat versin bebişlerimize:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…