Kizlar Bebişim Kiz Olacakmiş

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
2.505
12
41
gözün aydın canım tebrikler allah tamamına erdisin.ismide çok tatlı maşalllah......

Kizlar Merhaba Tekrardan.. Sanirim Bu Aralar Hep Kiz Haberleri Aliyoruz Kime Sorsam Kiz Olacak Derdi Galiba Bu Senenin Ozelliğimidir Nedir Kiz çocuk Yapmak:):):):) Benim Bebişimde Kizmiş:)
Isimde Bihter Ceren Düşündük Beğendinizmi?

gözün aydın canım tebrikler allah tamamına erdisin.ismide çok tatlı maşalllah.....................

Allah analı babalı büyütsün cnm başlık var ama yazı yazmamışsın ne kadarlık hamişsin kaç haftalık belli oldu yazarsan seviniriz

allah bağışlasın sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım....
benimde ikizlerim erkek olacak bende bu sene erkek senesi tahmin ediyordum çevremde arkadaşlarında erkek çocukları olacakmış

Allah analı babalı büyütsün cnm başlık var ama yazı yazmamışsın ne kadarlık hamişsin kaç haftalık belli oldu yazarsan seviniriz

BAŞA YAZDIM AMA BIR ARKADASINKI USTE ÇIKMIŞ NASIL OLDUYSA BEN 17 HAFTA 4 GUNLUK HAMILEYIM NORMALDE 14. HAFTALARDA BELLI OLUYORMUŞ AMA BEN 17. HAFTAMDA BAKTIRDIM

gözün aydın tatlım....ne mutlu sana.... kız annesi olmak ayrıcalıktır...allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşallah.....

ayy ne güzel benimde inşallah kız bebişim olur yaa hayırlısı ise tabi.gerçi daha yok ama inşallah en kısa zamanda isim güzelll

tebrikler canıma.s.benimkide kız.evet bu sene kız senesi. yolda kızı olan çok:roflol:

canim benim ya ne guzel allah kucagina almayi nasip etsin isallahhhhhhhhhhhhhh

canım Allah kızını sizlere bağışlasın. Analı babalı büyütsün. uzun ömürlü, sağlıklı ve hayırlı bir evlat olur inşallah. darısı bizlerin başına.

Benim de kızım olacaaaakkk....
Ne mutlu sana canım...
hayırlı,sağlıklı bir kız olur inşallahh...

tebrikler canım.allah kucağına almayı nasip eder inşallah...

allah hayırlı evlat nasip etsin hepimize seninde inş istediğin olmuştur canım darısı başıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…