kizlar bebisim geliyor hamileyim

hayırlı olsun allahım inş sağlıklı bi çocuk nasip eder bizim içiçnde dua et nolur allahım en yakın zamanda banada tattırsın bu duyguyu hamiş haberleri alınca çok seviniyorum ya ne güzel bişey

hayırlı olsun :))) ya bende hamileymişim bu ilk olacak ama bende tık yok hiç bişi hissetmiyorum. anne olmaya hazır değilmiyim acaba.... kafam çooook karışık. allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

tebrikler hayırlısı olsun allah isteyen herkeze versin inşallah burdaki bütün kızlara en kısa zamandaaaa

Allah tamamına erdirsin. 9 ayın keyfini çıkartmaya bak yerimseniben

ne mutlu sana tatlım.... rabbim sağlık sıhatle kucağına almayı nasib etsin.....
TEBRİK EDERİM.....

gulsuuuuuuuuuuuuuu baciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. seviyorum seni. cok mutluyum senin icin. bize haber ver artik doktora gidip geldikce.

ghweheoinize teskkürler kizlar insallah en kisa zamanda sizdende alirim böyle bigüzel haberler rack haber vercem tabi esim aradi doktoru randüvü aldi canim

gülsücüm tebrik ederim.allah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin.bu arada bizim gibi bütün bebiş isteyenler için de dua et olurmu.senin duaların kabul olur

:canım allah kucağınada almayı nasip etsin, çok tebrikler:teytey::teytey::teytey:... bak senin vaktin gelmiş sende çok bekledin biliyorum... inanıyorumki isteyen herkezin bir zamanı var ... allah bizede bu sevinci tez zamanda yaşatır inşallah... amin...

gülsü canım tebrikler ben sana ısrarla dememişmiydim hamilesin diye bak sonunda oldu çok şükür.Allah tamamına erdirsin güzelim.dua et bizler içinde .a.s.:teytey:

canım çok sevindim umarım herşey yolunda gider nasıl gidiyor agrın sızın var mı?yoksa herşey yolunda mı?yada ne gibi belirtilerin var?

canım benim tebrikler.allah tamamına erdirsin...hamilelerde baya çoğunlukta bugünlerde....allah isteyen herkese nasip etsin

super bi haber :)) canım benim gozun aydın:)) tebrikler...inan çok mutlu oldum..
Allah analı babalı buyutsun saglıklı guzel bi hamilelik gecirmen dilegiyle...

Gülsü Eşine Nasil Söyledin özel Birşey Yaptinmi?bende Galiba Hamileyim Test Alip Yapicam Tekrar 4 Günde çikmiyormuş Sairim Ama şimdi 10 Gün Geçti Bende Eşime Nasil Söyleyeceğimi Bilmiyorum.nasil Bir Süpriz Yapsam Diye Düşünüyom.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…