kizlar bebisim geliyor hamileyim

Allah hayırlı etsin canım çok sevindim.rabbim sağlıklı sıhatli kucağına almayıda nasip etsin inş

tebriklerr.......
Allah tamamına erdirsin, sağlıkla kavuştursun sizi.........

çok mutlu oldum canım.
tebrik ederim ALLAH'ım hayırlısını versin.inşallah sağlıkla kucağına almak nasip olur..

gulsucum tebrikler cnm allah kucagina almayida nasip etsin insallllaaahhhh

tebrik ederim canım senin adına çok sevindim Allah tamamına erdirsin tatlım

kizlar hepinize tek tek tesekür ederim cok mutluyum.dün bütün gün esimle bakisip gülüstük bana hep hamis karim diyor artik cok hos bisey bu.benim bebisim melegim yola cikmis bana gelmeyi bekliyor bunu bilmek cok güzel herkese tattirsin bunu ve herkesin bebisini saglikla kucagina versin rabbim hepinizi öpüyorum sekerlerim

canim ya cok sevindim tbr ederim sende cok istiyordun azmin sonunda bebis yolda demek darisi basimiza inslhhhh:nazar:

tebrikler arkadasim Allah tamamina erdirsin insallah ...
insallah hayirlisiyla kucagina alirsin umarim canim kib bye

delüüü karı :))hamiş oldun bizi teyze yaptın ama daha ilk gunden sattın bizi unuttun:KK43:( dun aksam yoktun..artık bul bulabilirsen bizim hamişi..nese hamişline verelim hadi..amma bize dua borcun olsun :))

kiz bebis nerdesin kiz dün gece seni bekledim ama gelmedin sabahta kursum oldugu icin erken yattim canimya sizi unuturmuyum hic aksam gelcem 12de.her zaman dualarim sizinle biliyosun bunu dimi canim

canım benim benimki nöbetci olunca arkdas geldi oturduk kulagını cınlattık baya sohbet ettik dedim şimdi napıyodur hep aklımdaydın gce bende gec girdim o yuzden ama haberini görunce cok mutlu oldum :))ben bu gece 1 den sonra girerim...biliyorum tatlım bizimde duarımız seninle insallah cok guzel gunler geçirceksin :))yanımda olsaydın operdım boyle bebek konu ohhh bebek kokulum derdim:))

X