kizlar bebisim geliyor hamileyim

tebrikler canım.allah kucağına almayı nasip etsin.öpüyorum. Şeniz a.s.

sagolun kizlar en kisa zamanda sizede versin rabbim canlarim

canım tebrik ederim. sorunsuz bir gebelik geçirmeni dilerim. Allah kucağına almayı da nasip eder inşallah. darısı bizlerin başına.

tebrikler bbeğin sımsıkı tutunur sana inşallah darısı bizlerin başına

bu var ya buuuuuuuuuuuuuuuuuu sabah sabah duydugum en guzel haber.( burada saat daha 07.30 :) )
ve ben uyuyamadım actım bilgiayarı. zaten kac gundur seni merak ediyordum canım benim soruyordum Gulsu ne yaptı diye.

cok sevindiiiim. darısı asımıza insallah. icime umut doldu birden:)

paprina simdi esim doktoro aramis randüvüyu ne zaman verir bilmem ay cok heycanliyim balsurat sorun varsa sor canim ay sizleri cok seviyorum
gülsucum valla bende heyecandan ölücem.şu perşembe gelmekbilmez şimdi.hadi inş.herşey yolundadırda aynı zamandadoğurur büyütürüz:)

kibelecim canim cok sagol insallah sizlerdeyasarsiniz bu mutlulugu
paparina insallah seninkide yoldadir dua edicem kiz
yapraknil cok sagol canim umarim sizdende böyle güzel haberler alarim canim

canım belirtilerini az cok hatırlıyorum. cok yorgundun, gogus ucların cok hassastı ve akıntın coktu. ama gene de sormak istedigim bir sey var. bska belirti var mıydı?

daha onemli bir soru. herkes aklımdan cıkardım oldu diyor. seninde oyle mi? insan nasıl her saniye dsundugu bir seyi aklından cıkarabilir.? sen iliskiye girerken unuttun mu? bir soru daha ozel birseyler yaptın mı? yemek icmek vs gibi. bline yastık koydun mu? ayaklarını kaldırdın mı? :) cok mu soru sordum:)

anacım amuda da kalksam olmuyor:)

kibelicim aklimdan cikarmadim yani yine stresliydim ama öyle ayaklarimi kaldirmadim yastik koymadim canim

canim ben bu ay farkli olarak adet bitince hem iliskiye basladim ve hergün yaptim sadece 9.gün ara verdim en son 10gün birlikte oldum ve biraktim benim adetimgecen ay24de bir olgu icin yumurtlamada erken oldu biliayodum

gülsücüm tebrikler olleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
oh oh yandan yandan oynıycaz demedikmi oh oh

gülsü çok sevindim hayatım hadi bakalım güzel günler bekliyor seni o kadar duygulandım ki anlatamam bizlerle bu sevincini paylaştığın için sana teşekkür ederim ben çıkmak zorundayım şimdi senden haber almak için girdim nete çok çok öpüyorum seni annecik.....dikkat et kendine

dualarim sizinle kizlar insallah sizede nasip olur bu duygu

gülsü hayırlı olsun bebeğin..bende 5 haftalık hamileyim.son adet tarihin 24 mart sa aynı durumdayız..tebrikler yeniden

gulsu ve diger hamileler sizleri ictenlikle tebrik ediyorum canlarim insallah Allah im kucaklariniza almayi nasip eder aman kendinize dikkat edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…