kızlar bebekleriniz kaç kilo?

• Konu Sahibi mehtapbaygus
benim ki 29+6 da (geçen cuma) 1400gr. 46 cm. idi
boy maşallah aynı anası( 1.62) hehehehehehe

masallah bebişlerinizee benim miniş kızımda 26+4 te 960 gr dı sanırım biras zayıf kalmıss siizinkilere oranla amaa sağlıklı olsundaa hepimizinkii herseyden önemlii yerimseniben

benimde bebişim 28+1 günlük 1056 gr ne zayıf ne sısman olcak bizimkide :) saglıkllı olsunda inşallah hepimizinki

29+3 1900 gr maşallah hepimiz iyi gidiyorz bayanlar

sherry, unvere, zeseze, buçukyiğit,gözbebeği, basketchi, çiçek 35 maaşallah bebişlerinizeeeee

maşallah kıslar bebişlerinize ne güsel ler bakalım bende bu hafta gidince ögrenicem bebişlerim nekadarlık olmuş.. inşallah bende hayırlı güsel haberler alırım yavrularım hakkında..

benim sabırsız bebişlerim30+1 de kızım 1508 oğlum 1500gr olmuşlar teyzeleriii... inşallah 2,500 leride gösterir allahım bize(amin)

benim sabırsız bebişlerim30+1 de kızım 1508 oğlum 1500gr olmuşlar teyzeleriii... inşallah 2,500 leride gösterir allahım bize(amin)

maşallah canım kuzucuklarına ne güsel beslemiş sin yavrularını maşallah canımm bakalım bend ebu hafta gidicem doktora bakalım benimkiler nekadarlık oldu...:icecream:

maşallah canım kuzucuklarına ne güsel beslemiş sin yavrularını maşallah canımm bakalım bend ebu hafta gidicem doktora bakalım benimkiler nekadarlık oldu...:icecream:

canım benim senind kiloları iyi çıkacak eminim sağlıkla gelsin bebişlerimiz

KEZBANICIIIMMMM masallah yaaa, bak senin kiz tosuncuk olcak galiba, hala önde.ama teyzesinin EGEsi de arayi kapatmis nerdeyse, kocamaaan MASALLAH. evet insallah
2500 grami da gösterirler bize senin sabirsizlar.
teyzeleri minnoslarini yer yer Şeniz

kızlar ben 30. haftadayım . geçen cumartesi kontrole gitmiştim bebişimiz 1 kilo 700 gram. sizce iyi mi kilosu? doktorum iyi diyor acaba doğana kadar kaç kilo olur?

ooo maşallah canım bence çoık iyi bebişin allahım nazarlardan saklasın annesi ona iyi bakıyo ddesene...

kızlar dün eski çalıştığım hastaneye gittim,eşimin üstünden ssk ya geçtiğim için ssk bi evrak istemiş.onu almaya gitmişken bi de kızıma bakalım dedim :) tanıdık doktora girdim hemencik. 1611 gr olmuş teyzeleri :) yaklaşıkta 40 cm boyumuz :) usg de bakarken bir tekme attı :) dr bile bu ne maşallah dedi :) herşeyimiz normalmiş..

mervecim maşallah bebeğine cnm tombilik annesi :)

Oy maşallah annesi, iyi bakmışsın minik kızına Yerim ben o tosuncuk kızı:icecream:

Oy maşallah annesi, iyi bakmışsın minik kızına Yerim ben o tosuncuk kızı:icecream:

saol cnm benim,hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inş.ben iyice merak etmeye başladım nasıl olacak kime benzicek ne kadar doğacak diye :)

elvincigim maşallah senin yaramaza ne güsel bakmışın kısına allahım inşallah sag saglim kucagınada almayı nasi,p eder canımmmmm

arkadaşlar 32+2 haftalığız 2000 kilo olmuş bebişim endişeleniyorum sanki az gibi geldi bana SİZCE

arkadaşlar 32+2 haftalığız 2000 kilo olmuş bebişim endişeleniyorum sanki az gibi geldi bana SİZCE

cnm az olsa doktorun bilgilendirirdi seni benimde hemen hemen senin bebeğinin kilosundadır hem önemli olan çok kilolu olmaları değil sağlıklı olmaları:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…