kızlar bebekleriniz kaç kilo?

Maşallah kızlar bebişlerinize, yerim onları ben. Benim şeker kızım da 26+4 de 1 kilo 16 gr. dı.

oyyyy maaşallah minik kızına haftasına göre çok iyi annesiiii:emir_bebek::nazar:
tombik tombik bir kız olacak herhalde.sağlıkla büyüsün bebeğin

benim bebişlerimde 1 kiloyu geçmiiiiiş.:nazar::nazar:
:emir_bebek:kızım 1200
:emir_bebek:oğlum 1150 olmuşlar.
28:+3 te. bakalım bir dahaki kontrole kadar kaç gr. alıcaz

canım MASALLAH bebıslerıne:nazar:haftasına gore kılosu cok ıyı...ben 30+5haftalıkken gıttıgımde 1300 kızım 1250 oglumdu.....bıras zayıflar sanırım.:çok üzgünüm:..
nasıl beslenıyosun merak ettım canım bıras anlatırmısın

canım MASALLAH bebıslerıne:nazar:haftasına gore kılosu cok ıyı...ben 30+5haftalıkken gıttıgımde 1300 kızım 1250 oglumdu.....bıras zayıflar sanırım.:çok üzgünüm:..
nasıl beslenıyosun merak ettım canım bıras anlatırmısın

canımcıım teşekkürler.kilolu olmaları mühim değil biliyosun dimi yeterki vücutları drençli olsun. ben diyetteyim aslında öyle muz filan yemiyorum şekerim yüksek benim. kalori hesaplandı diyetisyen gözetimindeyim.

senin iğneler ne oldu bittimi?

canımcıım teşekkürler.kilolu olmaları mühim değil biliyosun dimi yeterki vücutları drençli olsun. ben diyetteyim aslında öyle muz filan yemiyorum şekerim yüksek benim. kalori hesaplandı diyetisyen gözetimindeyim.

senin iğneler ne oldu bittimi?

evet orası oyle hatta benım dr.um ıkız dogum yaptırdıgı bı hastasını anlattı.....erkek 2500 kılo dogmus kız 1200 kılo dogmus......ama kız kuveze bıle gırmemıs...erkek kuveze gırmıs..

gecmıs olsun...bıldıgım kadarıyla sekerı yuksek olanların bebeklerıde kılolu olurmus...
muz bende yemıyorum kabızlık cekıyorum hemoroıd oldum:çok üzgünüm:

benım ıgneler bıtelı 1 hafta oldu....sen ne zaman baslıycan ıgnelere

oyyyy maaşallah minik kızına haftasına göre çok iyi annesiiii:emir_bebek::nazar:
tombik tombik bir kız olacak herhalde.sağlıkla büyüsün bebeğin

Canım benim çok teşekkür ederiz. Ben 4250 gr doğmuşum, annesine çekerse o da tombul olabilir:roflol: Maşallah senin şirinler de güzel kilo almışlar :nazar: yerim onları benyerimseniben

evet orası oyle hatta benım dr.um ıkız dogum yaptırdıgı bı hastasını anlattı.....erkek 2500 kılo dogmus kız 1200 kılo dogmus......ama kız kuveze bıle gırmemıs...erkek kuveze gırmıs..

gecmıs olsun...bıldıgım kadarıyla sekerı yuksek olanların bebeklerıde kılolu olurmus...
muz bende yemıyorum kabızlık cekıyorum hemoroıd oldum:çok üzgünüm:

benım ıgneler bıtelı 1 hafta oldu....sen ne zaman baslıycan ıgnelere

ben de de kabızlık yeni başladı iki gündür var. bana geçen hafta çarşamba iğne yapıldı sabah 2doz akşam2doz olarak hastanede kaldım o gün sabahına eve dönecektim ama nst ye bağlandım ve 2 dakikada 1 sancı çıktı hemde 100 lere kadar çıktı. 24 saatte anca durdurulabildi doğum. şu an hafif hafif sancılarım var ama hastanedeki gibi değil haftaya pazartesi gidiceem dr a. o zamana kadar bir şey olmaz inşallah bebişlerim biraz daha büyüsün.

Canım benim çok teşekkür ederiz. Ben 4250 gr doğmuşum, annesine çekerse o da tombul olabilir:roflol: Maşallah senin şirinler de güzel kilo almışlar :nazar: yerim onları benyerimseniben

eeeeeeeeeee senin kız annesine çekmiş desene. allah sağlıklı uzuzn ömür nasib etsin. benimkiler de büyümeye çalışıyor işte dr normal diyor kiloları için.

eeeeeeeeeee senin kız annesine çekmiş desene. allah sağlıklı uzuzn ömür nasib etsin. benimkiler de büyümeye çalışıyor işte dr normal diyor kiloları için.

Amiiinn canım benim hepimizinkine inşallah sağlıklı uzun ömürler versin güzel Allahım. Senin şirin bebeklerinde üzmeyecekler seni annesi, bak büyümeleri normalmiş, normal vakitlerinden önce gelip üzmeyecekler inşallah annelerini minik yaramazlaryerimseniben

ben de de kabızlık yeni başladı iki gündür var. bana geçen hafta çarşamba iğne yapıldı sabah 2doz akşam2doz olarak hastanede kaldım o gün sabahına eve dönecektim ama nst ye bağlandım ve 2 dakikada 1 sancı çıktı hemde 100 lere kadar çıktı. 24 saatte anca durdurulabildi doğum. şu an hafif hafif sancılarım var ama hastanedeki gibi değil haftaya pazartesi gidiceem dr a. o zamana kadar bir şey olmaz inşallah bebişlerim biraz daha büyüsün.

aman kabızlıga cok dıkkat et.sabahları ac karna kayısı ye.ya bende korkuyorum sacılardan dr.um bıde son kontrolde prepar hapınıda bıraktırdı..benımde bu hafta persembe kontrolum var sanırım bu sefer nst ye baglarlar...bende genelde geceleyın kasıklarda oluyor sancılar...ama dr.um yalancı dogum sancısıdır dıyor korkulacak bıse yok dıyor....INSALLAH canım.

kenıde dıkkat et yorma kendını sakın:1hug:

aman kabızlıga cok dıkkat et.sabahları ac karna kayısı ye.ya bende korkuyorum sacılardan dr.um bıde son kontrolde prepar hapınıda bıraktırdı..benımde bu hafta persembe kontrolum var sanırım bu sefer nst ye baglarlar...bende genelde geceleyın kasıklarda oluyor sancılar...ama dr.um yalancı dogum sancısıdır dıyor korkulacak bıse yok dıyor....INSALLAH canım.

kenıde dıkkat et yorma kendını sakın:1hug:

banim prepar devam ediyor 6 saatte 1 içiyorum ben arttırır diyordum ama arttırmadı. sana neden bıraktırdı ki. artık gelselerde olur diyemi?

benim gündüz kasık ve alta doğru bıçak batması şeklinde oluyor.onlar önemsizmiş. noormal sancı da oluyor arada ama günde 2 kez filan oluyor. sıklaşırsa gidiceem dr a. preparın iğnesini seruma yaptılar o zaman 2 doz. yine öyle olur herhalde. allah kimseye yaşatmasın çok zor günlerdi.hepimiz zamanında kavuşalım bebişlerimize inşallah

banim prepar devam ediyor 6 saatte 1 içiyorum ben arttırır diyordum ama arttırmadı. sana neden bıraktırdı ki. artık gelselerde olur diyemi?

benim gündüz kasık ve alta doğru bıçak batması şeklinde oluyor.onlar önemsizmiş. noormal sancı da oluyor arada ama günde 2 kez filan oluyor. sıklaşırsa gidiceem dr a. preparın iğnesini seruma yaptılar o zaman 2 doz. yine öyle olur herhalde. allah kimseye yaşatmasın çok zor günlerdi.hepimiz zamanında kavuşalım bebişlerimize inşallah

ben sancı ve agrı ıcın kullanıyordum..dr.um artık alısmıstır vucudun agrılara bırak dedı...sancın olursada ara benı dedı....ALLAH a sukur son kontrolden bu yana pek sancım olmadı..oncesı nasılsa aynı.........bıde prepar bende kalp carpıntısı yapıyordu..
ALLAH sıfa versın canım dılerım vaktınde bebeklerıne kavusursun....AMINNN

30+2 GÜNLÜK HAMİLEYKEN BEBİŞİM 1840 GR...:nazar:

29+5 ken gittim 1450 gr dı minam:nazar: yaklaşık 3kilo civarı doğacak kızım sanırım ne zayıf ne şişko sağlıklı gelsinlerde biz iyi bakarıs doğdukdan sonra dimi annişlerimma.s.

baharcıım kızın büyümüş maaşallah. sağlıkla gelsin bebeğin

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

panikciim maaşallah bebişine

benim kızım 28+3 de 1,216 gr olmuş bizimkide ortalarda seyrediyo ne şişko ne zayıf olacak sanırım . saglıklı olsunlarda anneleri onları besleyerek büyütür dimi kızlar...
baharcım benim kızda senin kızla hemen hemen aynı kilolarda seyrediyo sanırım haftaya bizimkide 1400 lere ulaşır.
panikatakcım senin kızın baya tombikmiş
maşaallah bütün bebeklerimizi rabbim nazardan korusun sağlıkla kucagımıza alamayı nasip etsin

baharcım elifcim sanemcim maşallah yeğenlerime :)

bende dün gittim doktora bebişim 1.750 gr olmuş .inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız bebişlerimizi.

sherry maşallah bebişine kilolu epeyce :)

X