kızlar bebekleriniz kaç kilo?

• Konu Sahibi mehtapbaygus
maşallah hepinize ve bebişlerinize, dilerim bizden ziyade bebişlerimiz kilo alır,
benim kızım 27+5 gün 935 gr ağırlığında şu ana kadar bende 8,5 kilodimi aldım, frenlemelimiyim kendimi ?

kızlar hepinizin bebeklerine maşallah:) tüü ufak bir bilgi
Bebeğinizin 30-34 haftalar arası hafta başına alacağı kilo (ya da gram ) gebeliğin tüm diğer haftalarından fazladır.Bu nedenle beslenmenize dikkat edin.Ancak en az beslenme kadar ayakta çok uzun süre kalmamanız da önemlidir.Rahimden bebeğe giden kan akımı anne sol yanına yatar durumdayken en fazladır.Yani yediğiniz besinlerin ve oksijenin bebeğinize en ideal şekilde ulaşması için gün içinde en az iki kez yarım saatlik periodlarda sol yanınıza yatarak dinlenmeniz uygun olacaktır.

slm kızlar. bende 23+0 da doktora gittim. Kızımın kilosu 713 gr'dı. Maşallah büyüyorlar. Sağlıkla inşallah bebişlerimiizi kucağımıza alırız kızlar.

24+3 haftalık hamileyim, bebişim 650 gr.

benim oğluşum 28+1 haftalık iken 1.420 kgr olmuş teyzeleriii
bakalım bi sonraki kontrolde ne kadar büyüyecekler

benim kızım dün 26+4 de 954 gr boyuda 34 cm di

benim 27+0 ve oğluşlarımın biri 1.030 kg ve diğeri 1.080 kg. :)

teşekkür ederim 24.haftamızda gittiğimizde biri 687 diğeri 697idi fakat 3 haftada baya büyümüşler bende şaşırdım ve ben hiç kilo almamışım bu süre zarfında bunu görünce daha mutlu oldum. Umarım hep böyle devam eder, Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin

benimde 24 te kızım 710 oğlum 680 gr dı. şimdi kaç oldular çok merak ediyorum. geçen hafta dr söylemedi sinir etti beni bakalım benim bıcırıklar ne kadar olmuş? haftaya gidiceem

en son dra gittigimizde 23 haftalıktık 600 grdı bebişimiz.

kıslarrrrrrrrr bugün dr a gittik. kızım geçen hafta 1 kg olmuştu. bu hasta ise 1.150 kg :)))

bende bugün doktora gittim 27+1de 1kilo 100gr drdi doktorum

maşallah tüm bebeklere elifcerencim seninkide tombik :)

merhaba ağustos anneleri bende yeni katıldım aranıza hepinize sağlıklı kucakalarımıza almak nasip etsin allah.. bizimkide 28 haftalık 1400 gr çıktı ayına göre baya iyiymişş

merhaba ağustos anneleri bende yeni katıldım aranıza hepinize sağlıklı kucakalarımıza almak nasip etsin allah.. bizimkide 28 haftalık 1400 gr çıktı ayına göre baya iyiymişş

maşallah
benimle nerdeyse aynısın, ama en az yarım kilo fark atmış bebişin, Maşallahhhh

en son 9 mayısta gittim 1.kilo 100 gr dı oğluşum:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…