kızlar bebekleriniz kaç kilo?

• Konu Sahibi mehtapbaygus

cnm benim sen de çok güsel bakmışsındır miniklerine :) dr kontrolüne gitte bakalım yeğenlerimiz ne kadar olmuş ??

bende dün gittim kızlar 24 haftalık tam 600 gr mış sanki bana düşük gibi geldi ama doktorum hayır gayet normal olması gerekn gramlarda , endişelenme çok iyi bebeğin dedi dedi

merhaba benim kuzucum 950 gıram 26 haftamız bitti dün

çiçekcim Bbeişin Maşallah Düşük Diye Düşünme Onlar Almasi Gerekenleri Biliyorlar Hem Dr Unda Ii Demiş :) Maşallahhh Miniğine :)

çiçekcim Bbeişin Maşallah Düşük Diye Düşünme Onlar Almasi Gerekenleri Biliyorlar Hem Dr Unda Ii Demiş :) Maşallahhh Miniğine :)

saol canım ya daha valla gelmeden onlar için endişelenmeye başladık. ne bileyim sanki burda yazan kilolar daha fazla geldi sanki ama tabi doktorumuz çok iyi dedi bebeğim bide çok haraketli maşşalah hiç durmuyor karnımda ::))

Benim oğluşum 22 haftalık gittiğimde 598 gramdı. İnanamıyorum ya nasıl bi duygudur bu arkadaşlar:):):):)

En son doktora gittiğimde bebişimin boyunu sordum.Dr cevap veremedi. Bebişin duruşundan kaynaklı ölçemiyoruz dedi. Benim gibi bebişinin boyunu merak eden anneler varsa size bir formül vereyim. Ultrason kağıdında uyluk kemiği uzunluğu ölçümü vardır. FL diye yazar. Onu 7 ile çarparsanız %5 hata payı ile bebişin boyunu bulabilirsiniz:):):)

evvet bend egittim bgun kıslarr doktora bebkelrim çok iiymiş maşallah biri 650 gr. digeride 690 gr. mış doktorum çok ii dedi bend e59 kilo olmuşum :sm_cool: boylarıda 24cm olmuşş uyyy annesi kurban olsun onları yaradana

maşallah cnm bebişlerine yerim onların gr'mlarını :)

çiçekçim her annenin bünyesi ve her bebişin de büyüme hızı farklı olur,o yüzden endişelenme sakın :) maşallahı var bebişlerimizin :) ben de pzrts gidicem inşallah kontrole bakalım ne kadar olmuş bizim cadı :) :teytey:

Kaç haftalık bebişler?

canım benim bebeklerimde 24 haftayı bitirdi çok şükür 25 haftayı tammalamaya çalışıtyoruz

Hanımlar bugun vardı kontrolum.. kızım 24+5 haftalık ve kılomuz 725 gr. olmuş

canım benim bebeklerimde 24 haftayı bitirdi çok şükür 25 haftayı tammalamaya çalışıtyoruz

Maşallah canım sağlıkla doğup büyütürsün inşallah. Kendine ve beişlerine çok iyi bak:dance: Eşini de ihmal etme tabi:hooray:

Maşallah canım sağlıkla doğup büyütürsün inşallah. Kendine ve beişlerine çok iyi bak:dance: Eşini de ihmal etme tabi:hooray:

ahh canım eşimi ihmal etmek mümkünmü sırnaşık şeyama basen öle kendi derdme düşüyomkii hiç birini görmüyo gözüm allahım hepimizn evlatlarını sag sgalim kucagımısa nasip etsin inşallah ......(amin)

merhaba kızlar benimde dün kontrolum vardı 25+2 783 gr olmuş kızım ama boyunu sormayı unuttum haftaya sorarım artık herhafta kontrole gidiyoz zaten..

merhaba kızlar bende çarşamba kontrole gittim.25+3 haftalık bebeğim 939 gr olmuş.maşallah benim safama rabbim cümlesinin yavrusunu nazardan saklasın

merhaba bende çarşamba gittim doktora 25+3 haftalık safam 939 gr mış.maşşah benim oğluşuma.rabbim cümlemizin bebekleri korusun inş.

merhaba bende çarşamba gittim doktora 25+3 haftalık safam 939 gr mış.maşşah benim oğluşuma.rabbim cümlemizin bebekleri korusun inş.

amin canım maşallah yigenimize allah cümlemize sag sagllim kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah......... (amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…