kızlar bebekleriniz kaç kilo?

• Konu Sahibi mehtapbaygus
maşallah bebeklerimiz büyüyor

:benim ikiz bebişlerim. 19+2 iken 350şer gr. idiler. sağlıkla büyüsünler yavrucuklarım.

benim kızım 20+4 de 400 gr boyu 18 cm

21+4 te kızım:450 oğlum:410 gr olmuş , 19+2 de 350şer gramdılar bu şkş hfta arasında biraz az kilo almamışlarmı? dr normal dedi ama bana az geldi sizinkiler bu haftada ne kadardı?:uhm:

21+4 te 470 gr olduğunu söyledi doktorum bana az gibi geldi ama genellikle aynı olduğuna sevindim

bende gecen hafta gittiigimde 21 haftalıkdım 410 gr dedı ama 3gunluk bı gerileme varmıs kendı dr haftaya gıtcem bakalım ozaman ne cıkcak

benım 20+2 de 390 gr dı tam. doktor iyi olduğunu söyledi. yerim ben onu

ya acaba haftada kac gr aıyordurkı yada gunde bılen varmı acaba
?

selam kızlar benim bebişim 25 haftalık artı 5 günlük pazartesi gitmiştim doktora 620 demişti boyuda 30 santinmiş

benim tatlı kızım da 900 gr olmuş teyzeleri.sanırım iri bi bebek olacak.

benim de 24+3 te kızım:710gr. oğlum:680gr. olmuş.sağlıkla büyüsün yavrucuklarımız

ben de 24+ 5 im. pzrts gittiğimizde cadım 802 gr dı.boyunu sormadım

kızlar bende 24+2 gun bugun dr gıttım 570gr ama sızınkılerın masallahı varmıs kızlar en dusuk benımkıymıs

25 haftalıkken gittim yani çarşamba günü 800gr dı kızım..

kızlar bende 24+2 gun bugun dr gıttım 570gr ama sızınkılerın masallahı varmıs kızlar en dusuk benımkıymıs

canım kıyaslama yapılması yanlış olur ama değil mi?Her bebeğin gelişimi aynı olmaz.birde doktorun sana birşey demediyse herşey normaldir.Endişelenme..Şeniz

benim meleğimde dün gittiğimde 24+2 625 gr'dı ALLAH hepimizin bebeklerini nazarlardan korusun olmayanlarada nasip etsin. (amin)

bende gidicem doktora hala gidemedim bu hafta gidicez ama nesaman gidim bende yazıcam görün bak sizjeyyarbenim yumurcaklar kaç kilo çok merak ettim valla böle okuyunca sizinkileri maşallah yigenlerime annişleri ii bakmış onlara acaba ben nasıl baktım CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…