kızlar bebekleriniz kaç kilo?

• Konu Sahibi mehtapbaygus
benim minik meleğimde şu an 35+4 te ve 2500 gr ağırlığında.
inşallah hepimizin bebişleri sağlıcakla doğar.

canancım maşallah bebişine görmüşsün bugün ne güzel
sherry cim34+5 herhalde takviminde öyle duruyor ne güzel bebişinin kilosu dönmüşmü annesi aşağıya ne zamana verdi dr doğumunuzu

kızlar bizde dün doktordaydık 33+5 güzel kızım 2650 gr olmuş biraz önden gidiyor dedi doktorumuz

bizimki de dün kontrolde 2160 gr.dı. doktorum normal doğum yaparız dedi böyle giderse...baş prezentasyonuymuş yani başı aşağıdaydı, ama yüzünü kapattı göremedik

arkadaşlar dün ilk defa acile gitme şerefine eriştik dün kendimi çok yorgun hissediyordum ve devamlı uyudum bebeğim öğlendenberi hareket etmedi çok endişelendim eşimin gelmesini bekledim belki onun sesine tepki verirdiye ama yok saat 22 de en yakın dokuzeylül hastanesi oaraya gittik hemen aldılar beni yürüyebilirim dedim ama tekerlekli sandalyeye koydular çok kötü bir duygu doğumhaneye gittik nts ye bağladılar benim veledişkom hemen başlamazmı vurmaya hemde ne vurma neyseki birşeyi yokmuş orda muaynede ettiler pazartesi gidicem doktoruma dedim yok illa böyle bırakamayız 35 + 3 2800 olmuş bebişim AMA ÇOK KORKTUM allah hepimize meleklerimizi sağlıklı bir şekilde kucaklamamızı nasip etsin

geçmiş olsun Baharcım yaşadığın heyecanı korkuyu anlayabiliyorum inş. bi daha yaşamazsın onların haraketleri herşeyden önemli bizim için bende sürekli takipteyim alışkanlık oldu doğunca bile elimi eminim sürekli karnıma götürücem maşallah bebişine kilosu ne güzel olmuş

kızlarr maşallahh bebişlerinize .. ne güsel bakarmış benim canım arkadaşlarım minik yigenlerime:) allahım nazarlardan saklasın yer teyzelerii onların kollarını bacaklarını ..

baharcım geçmiş olsun ve gözün aydın cnmcım senin bıcırık yaramazlık yapmış ses vermemiş demek :) yesin onu teyzesi,nazarlardan saklasın Allah :)

geçmiş olsun cnm...a.s. neyse ki sapasağlamsınız sen de bebiş de...

benim 34+5 2.100 gram, bu arada bağırsak enfeksiyonu kapmışım, 6 serum verildi , bebeğimde biraz zayıf gibi inşallah erken doğmaz.

doktor bir de iğne verdi erken doğarsa küveze koymayalım diye ikisini yaptım ikinci kürü 12 saat sonra yapmam gerekiyordu ancak saati kaçırınca ve bu hastalık çıkınca doktor vazgeçti.son ayıma biraz kötü girdim ve halen resmi iznim başlamadı. haftaya izin alıcam.

canlarım hepinizin bebişleri hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsünn

ne güzel bi topic
bende isterdim bu topiğe bebişimin kilosunu yazmayı ama hala bebişim yok olmadı henüzzz

sizin yadıklarınızı okuyunca çok seviniyorum bizlerede umut oluyorsunuz canlarımm
Allahım herdaim yüzünüzü güldürsün inşallaha.s.

canım en kısa zamanda sen de bebişli olursun inşallah.sakın moralini bozma ve olumlu düşünmeye devam et.bebişin zamanını bekliyordur emin ol.

geçmiş olsun...resmi iznini sen 32. haftadan sonra başlatabiliyorsun diye biliyorum, bunun için yapman gereken 32.haftada çalışabilir raporunu aldığın kuruma vizite kağıdınla giderek bu defa da işgöremez raporu alman...yoksa 37. sonuna kadar beklemen gerekmiyor...yine de istersen muhasebecinize de danış. kolaylıklar ve sağlık diliyoruma.s.

slm arkadaşlar . öncelikle çok geçmiş olsn canm... arkadaşlar ben acayip korkuyorum kafam sürekli olumsuz şeylerde olumlu düşünmek istiorm:çok üzgünüm: benm oğluşum geçen hafta 1.5 kilodu..

kardelen canım kaçıncı haftadasın...korkma olumlu düşün hep...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…