kızlar bebekleriniz kaç kilo?

Bebeğim şuanda Tam 32 Haftalik Boyu 40cm Kilosu Ise 2,300gr

Mrh Mavişşş Senin Bebeğin Tam Olarak Ağustosun Kaçinda Geliyo.ayrica Doğum Iznine Ayrildinmi .

Mrh Mavişşş Senin Bebeğin Tam Olarak Ağustosun Kaçinda Geliyo.ayrica Doğum Iznine Ayrildinmi .

simayhancım benim doğum allah kısmet ederse 15-20 ağustos arası canım.a.sben çalışmıyorum hayatım o yüzden hamile kaldığımdan beri izindeyim diyebilirimm:teytey:

sera pakca canım maşallah bebişine allahım nazarlardan saklasın:)
simayyhancıgım maşallah canım sende çok ii bakmişin bebişine bakalım benim tosuncuklar nasıl olcak :)) allahım :nazar: lardan saklasın :)

sera pakca canım maşallah bebişine allahım nazarlardan saklasın:)
simayyhancıgım maşallah canım sende çok ii bakmişin bebişine bakalım benim tosuncuklar nasıl olcak :)) allahım :nazar: lardan saklasın :)

teşekkürler senin bebişlerinide allah nazarlardan korusun,senin işin bizden 2 kat daha zor.Allah sana sabırlar versin.

allah razı olsun canım... çogu gitti azı kaldıı çok şükür:) inşallah hepimiz kurtulcaz canım :)

bende sarıgazi deyim canım ümraniye ye yakın...

evet bana da yakınsın.neden sordum diye merak edicen şimdi.ben kendime doğum yapacak hastane arıyordum da,kontrollerime akademik hospitatalde yapıyorum ama doğum için 3000 ytl istediler.biraz tuzlu geldi.şimdide üsküdar da özel anadolu hastanesini buldum.orasıda 1000 ytl istiyor.tabi bu konuyu da başkaları ile paylaşamıyorum,benim gibi beni anlayan birilerine sormayı tercih ediyorum.senin fikrin varmı? ve sen hangi hastaneye gidiyorsun?yardımcı olurmusun?

Benim kızım Da 30.06.2008 tarihi itibari ilee 2.5 Kg Canlarımmm

seherb canım tşk ederim.senin bebeğinin cinsiyeti ne.bu arada isim ne düşünüyosunuz

serapakca canım sen çalışıyomusun bu arada eğer çalışıyoson doğum iznine ayrıldınmı

evet bana da yakınsın.neden sordum diye merak edicen şimdi.ben kendime doğum yapacak hastane arıyordum da,kontrollerime akademik hospitatalde yapıyorum ama doğum için 3000 ytl istediler.biraz tuzlu geldi.şimdide üsküdar da özel anadolu hastanesini buldum.orasıda 1000 ytl istiyor.tabi bu konuyu da başkaları ile paylaşamıyorum,benim gibi beni anlayan birilerine sormayı tercih ediyorum.senin fikrin varmı? ve sen hangi hastaneye gidiyorsun?yardımcı olurmusun?

canım ben sarıgazide hastaneye gdiyorum özel bölge hast. die geçio ismi ve doktorum da çıok ii .. ben orda yapıcam inş.orda dogum 500 canım sezeryanda 800 .. ben çok memnunum ordan . istersen b,i araştır canım a.s.

canım bid ebu hastane ssk lıysan eger .. 200 ytl alıyoo dogumda ister sezeryanm ol ister normal dogum yap... burası çok ii... ben burda yapıcam tabii skk yetişmio benim dogumuma o yüsden 800 ytl vercem..

benim oğlumda 32 haftalık 2000 kg geldi normal allahıma şükür benim oğlan biraz fazla hareketli tekmeleri canım acıtıyor taaabi bu benim çok hoşuma giden bir acı

kızlar bugün doktara gittik oğluşum 2100 gr ve 42 cm olmuş mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik teyzeleri

X