kizlar bebeginizin hareketleri ne zaman basladi??

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kizlar ne zaman bebeginizin hareketlerini hissettiniz ??? ben daha 10 hafta 3 günlük hamileyim bebegim daha 3 cm kadar simdi hissedemiyorum onu ama ultrasonda gördük cok hareketli .....
kacinci haftasindan sonra onu hissettiniz ????

cvplarinizi bekliyorum arkadaslar a.s.

• Konu Sahibi EU2
ilk olarak 16 haftadan sonra farkettim ben.
Ama bende 10 haftalik hamileleyken bir keresinde yatakta uzanmistim saga dgru bir kap atisi gibi kiprdanmalar hissettim esimde eliyle baktiginda oda hissetmisti.Belki ikiz oldugundan cok cabuk hissettik ama birdaha olmadi bu 16 haftaya kadar.

• Konu Sahibi EU2
canım en erken 16 da başlar kıpırtılar..20 haftalara doğru tekme halini alır ..biraz daha sabret canım..

• Konu Sahibi EU2
ben 17.haftanın içindeyim.hala hissedemiyorum.göbeğimde çıkmadı insanlar yoksa bebek yokmu diyor.bazen kendimde şüphe ediyorum ben de bir anormallikmi var.

• Konu Sahibi EU2
ben 17.haftanın içindeyim.hala hissedemiyorum.göbeğimde çıkmadı insanlar yoksa bebek yokmu diyor.bazen kendimde şüphe ediyorum ben de bir anormallikmi var.

canım ya alemsin valla ; herkes bir olmazki..hareketleri yakında başlar 24. haftaya kadar yolu var..bekle bakalım..göbek işide biraz tuhaf aslında; ben ve arkadaşım ikimizde 24 haftalık hamileyiz ; benim karnım kocaman onda bişey yok ..herkesin bünyesi farklı oluyo ; kiminin iç karın denen şeyi geniş kiminin dar oluyo ..6. aydan sonra oda çıkar üzülme..

• Konu Sahibi EU2

ayyy yerim ben onlari ,cnm bebislerin coook tatlilarmis bak nazar boncugu gönderiyorum onlara
cook cook kokla onlari benim icin

• Konu Sahibi EU2
bende 15ncı haftadayım ama bende bıse hıssedemıyorum.ne garıp deılmı ıcınde bı can var ve bız onu hemen hıssetmek ıstıyoruz bıraz sabır sanırım

• Konu Sahibi EU2
Bende 16 . Haftamda hissetmeye basladim şimdi 19. Haftanin içindeyim amam öyle çok değil 2 günde 1 oda çok hafif

mrb arkadaşlar ben 16. haftada hissetmeye basladım ve karnım da biraz çıkmıştı.ama arkadaşım var 18 haftalık ne göbegi çıktı nede hareketleri hissediyor yanı degısıyormuş.o bana bakıp bazen üzülüyor aglıyor.o yuzden artık oturmaya gıtmıyorum sürekli bahaneler yaratıyorum.çünkü kendımı kotu hıssedıyorum o zamanda

ben 13.haftada hissetmeye basladim ....ara sira tekmeliyor bos durmuyor masallah...

canım ben şimdi 17 haftalık gebeyim ve 2. gebeliğim
deneyimli anne adaylarının bebek hareketlerini ilk gebeliğini yaşayan anneler göre daha erken hissettiği bi gerçek
ben 14.haftada hissetmeye başladım ama çok zayıf hareketlerdi belli belirsiz
bu gün ilk defa çok kuvvetli dönmeler ve tekmeler attı bebeğim
dilerim rabbimden bu duyguyu tüm arkadaşlarım tadarlar Allah isteyen dileyen herkese tez vakitte sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
:CüvCüv:

uzmanlarda derki 16 haftadan önce duyulan hareketler bağırsak hareketleridir.snırım öyle ben suan 20 haftalığım ve hareketler çok tutarsız bir gün çok hareketli birgün zorla birkaç kez yada hiç ama 24 e kadar böyle olması normalmiş

o zaman benim hissettigim barsak hareketlerimiydi vay be benim barsaklarim bu kadar hizli mi ....:1shok: ama bana daha cok bebek hareketleri gibi geldi...cok farkliydi böyle kusun kanat cirpmasi gibi ama yanilmis da olabilirim...:sm_confused:

Hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla sıhatle inşallah..

ilk kıpırtıları 18-20. haftalar arasında kelebek çırpınışı şeklinde hissettim ama net olarak hissetmek için 23-24e kadar beklemeniz gerekecek şuan 29 haftalık minik yaramazım adeta beni çıkarınnnnn diye tekmeler savuruyor, gürültüyü sevmiyor çok gürültülü ortamlarda karnımı bile acıtıyor ama olsun onun en ufak bir hareketi bile bana mutluluk veriyor canım oğluşum benim

benim 22+2 haftalığım. ancak 2-3 gündür hissediyorum. ay acayip bişey ya. çooookkkkkk güzel ya. eşime diyorumda oda karnıma koyuyo elini hissedemeyince bozuluyo.

benim ilk hamileliğim olmasına rağmen 16. haftadan beri hissediyorum. son günlerde daha belirgin. eşim elini koyup sevince tepki veriyor. herkesin farklı zamanlarda hissetmesi normal sanırım.

çok ilginç bişey keşfettik babası "oğlum" diye seslenince anında kıpırtı başlıyor, ben sesleniyorum herzaman cevap vermiyor ama babasınınkine her seferinde cevap veriyor, çok deneme yaptık gerçekten bu oldu, hatta özellikle kıpırtısı olmadığı anlarda eşime seslen bi diyorum "oğlum" demesiyle kıpırdaması bir oluyor çok ilginç siz de deneyin

şunu da belirteyim 6 haftalık öğrendiğimizden beri babası sürekli onunla konuşur bunun etkisi olduğunu düşünüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…