kızlar bebeğimin isimi hangisi olsun?

sizce bebeğim ismi hangisi olsun?

• Ankete Katılan
    164
  • Anket Kapalı .
ikiside çok hoş isimler.. bece ikiside olur ...kararsızsanız ikisinide koy derim ama ben yarene oy verdim....

ben cocukların isimlerinin anlamlarını taşıdıklarına inanıyorum onun için asel daha güzel

canım yaren daha güzel bencede.hem söylenişi daha güzel hemde kulağa daha hoş geliyor daha kibar.asel sanki bi isim değilmiş gibi uydurulmuş gibi.anlamı çok güzelmiş ama kulağa güzel gelmeside önemli.

asel ismini ilk kez duydum anlamı da güzelmiş.
hatta yarenden daha güzel ama ben hiç duyulmamış veya az duyulmuş isimlerin koyulması taraftarı değilim hiç....

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim.kaydirigubbakcemile5 asel ismindeki tereddütlerimden en büyüğü de zaten ayselle karıştırılması ve bebeğime öyle hitap edilmesi benneyaptımki zira görümcemin ismi aysel.ama oylamanın sonucu benim için çok önemli hepinizi öpüyorumŞeniz

bncede yaren olsun kuzenımın adıda yeren bıraz cok bilmiş ama tatlı saglıklı olsun bu daha onemlı hayırlısı olsun cnm
:CüvCüv:

karar weremiyorsan ikisinide koysana canım asel yarende gayet güzel olur bence yada yaren asel
illa tek isim olmak zorunda diil

Öncelikle sağlıklı bir şekilde kızını kucağına alırsın inşallah , Asel anlam olarak çok güzel ama ne yazık ki Aysel ile kesinlikle karıştırılabilir :)) Bence Yaren koy oda çok güzel bir anlam taşıyor .

yaa evet yaa.asel değişik aslında ama bizim millet anlamazkii.aysel derler kıza sonra bi anlamı klamaz.yaren daha dolu dolu söyleniyor hem.daha iyi yaren boşver.bende YAREN diyorum canım kesinlikle.hayırlısı olsun şimdiden.ALLAH analı babalı büyütsün.

yaren çok var artık, herkes yaren koyuyor asel çok değişik asel olsunnn :))

bence yaren kulaga daha hos geliyor ama aselin de anlamı daha güzel.ama ben yarene oyumu verdim.

ben asel diyicektim ama görümcemin ismi aysel demişsin o yüzden bence yaren olsun çünkü muhtemelen karıştırılacaktır kesin nufüs memuru ' y ' harfini yazmayı unutmuş muamelesi görür isim o yüzden yaren güzel

ya canım askım askerdeyken bız mektuplarımızda bebegımızın adını hazır etmıstık kızımız olursa yaren oglumuz olursa yagız askerden geldı evlendık 6 ay oldu bebısım yok sımdılık ama oyum tabıkıde yarenden yana canım allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın ısmıyle yasasın ınsallah canım benım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…