Kızlar bata 4 gün kaldı hamilemiyim?

miniknacar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
21
9
Kızlar adetime 4 gün var dün biraz kahverengi akıntım oldu dünden beri takip ediyorum başka akıntım yok bende tabi şüphelenince bugün test yaptım ama kafam çok karıştı prodoctor erken gebelik testi çok yanıltıcı inanmayın yazmışlar mağlum bugünde tatil kan testide yaptıramıyorum sizde prodoctor güvensiz bir markamı

Kızlar adetime 4 gün var dün biraz kahverengi akıntım oldu dünden beri takip ediyorum başka akıntım yok bende tabi şüphelenince bugün test yaptım ama kafam çok karıştı prodoctor çok yanıltıcı inanmayın yazmışlar mağlum bugünde tatil kan testide yaptıramıyorum sizde prodoctor güvensiz bir markamı
Sonucunuzuda paylasirmsnz

Kızlar adetime 4 gün var dün biraz kahverengi akıntım oldu dünden beri takip ediyorum başka akıntım yok bende tabi şüphelenince bugün test yaptım ama kafam çok karıştı prodoctor erken gebelik testi çok yanıltıcı inanmayın yazmışlar mağlum bugünde tatil kan testide yaptıramıyorum sizde prodoctor güvensiz bir markamı
Kullanmadım ama test yaptım benim dört günüm var negatif çıktı adet günümü bekliyor um

Eklentiler

• IMG_5842.jpeg
    IMG_5842.jpeg
    140,2 KB · Görüntüleme: 140
Sen deseydi geçmiş diye 😄
Yok ya bizim acil hamilelik testi yapmadığını söyledi işte biraz kasıklarımda ağrım var yani sızlama batma gibi bir şey onu söyledim sadece tam idrar testi yaptılar açıkçası ben de bir şey anlamadım rica ettim ama yapmadılar yani doktordan doktora değişiyor galiba bir tane test sanki ne olacaksa 😅

Ben hamileligimi geçen hafta bugün prodoctor marka ile öğrendim. Bana da gerçek çıkmıyor diyenler oldu aynı markadan bir tane daha vardı onda da pozitif çıkınca. Hadi dedim bunların hepsi mi yanlış başka bir kaset test aldım onunla yaptım onda da pozitifi görünce kan verdim sonuç hamileyim.

Ben hamileligimi geçen hafta bugün prodoctor marka ile öğrendim. Bana da gerçek çıkmıyor diyenler oldu aynı markadan bir tane daha vardı onda da pozitif çıkınca. Hadi dedim bunların hepsi mi yanlış başka bir kaset test aldım onunla yaptım onda da pozitifi görünce kan verdim sonuç hamileyim.
Ben de prodoctor gebelik bir tane daha var kaset testim de var yapacağım ama şimdi hepsi için birer gün beklemem mi gerekiyor sabah ilk idrarla diyorlar ya

Yok canım beklemene gerek yok o çıkmaya başlayınca silikte olsa her idrarda çıkıyor artık. Gün içinde suyu çok içince belki biraz silik çıkabilir ama mutlaka çıkar hamilelik varsa.

dayanamadım kaset testide yaptım ama yinede kan berip iyice emin olmak istiyorum 😅

Eklentiler

• 98E99E53-8A2D-4ECF-9A88-0555FB98065A.jpeg
    98E99E53-8A2D-4ECF-9A88-0555FB98065A.jpeg
    175,2 KB · Görüntüleme: 121
Poİtif yanilma ihtimali cok fazla olmuyor, kan testi bile bazen yaniltiyor insani negatif cikiyor bir hafta sonra pozitif cikiyor falan ama bu bildigin pozitif hayrli olsun banada dua et canim belirtin varmiydi?

X