Korunmasiz iliski sonrasi hamilelik korkusu

rkathn

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
44
22
27
Merhaba erkek arkadaşımla regl olmama 5-6 gün kala geri çekilme yöntemiyle beraber olduk. 7. Ve 10. Günlerde idrar testi yaptım reglim 4 gün geçirmişti testin ikiside negatif çıktı ama o zamandan beri kasiklarimda hafif bir ağrı var enfeksiyon olduğunu düşünüyorum bugün reglimin gecikmesinin üstünden 6 gün geçti dün akşam çok az kahverengi kanama oldu ama bugün yumurtaliklarimda hafif bir ağrıdan başka bir şey yok kanama durdu hamilelik şüphesi içimi kemiriyor. Kan testi yaptiramiyorum şehir dışındayım bugün iliskiden sonraki 12. Gün olcak test yapsam doğru sonuç verir mi?

Lütfen bir dahakine condom kullanin stresten dolayi da adet gecikiyor.
Geri çekilme bi korunma yöntemi degildir.
Evet test yapin iciniz rahat etsin.
Kahve akinti varda adetiniz baslar merak etmeyin.

Regl öncesi hamile kalamazsin yumurtlama günü olması lazım

Lütfen bir dahakine condom kullanin stresten dolayi da adet gecikiyor.
Geri çekilme bi korunma yöntemi degildir.
Evet test yapin iciniz rahat etsin.
Kahve akinti varda adetiniz baslar merak etmeyin.
Internette okuyorum yerlesme kanaması olabilir diye düşünüyorum okudukça kafamda kurmaya başladım. Uyarınız için teşekkür ederim böyle bir stresten sonra korunmadan cinsel ilişki yaşayacağımı düşünmüyorum

Internette okuyorum yerlesme kanaması olabilir diye düşünüyorum okudukça kafamda kurmaya başladım. Uyarınız için teşekkür ederim böyle bir stresten sonra korunmadan cinsel ilişki yaşayacağımı düşünmüyorum
İnternette cok fazla bilgi kirliliği var.
Her kadin yerlesme kanamasi yaşamaz, nasıl ki her iliskide hamile kalinamayacagi gibi.
Ovulasyon döneminde olmak lazm ki hamile kalinabilsin.
Her neyse siz test yapın.
Sağlık acisindan da olsa condom kullanin vucudunuzu da korursunuz kafanizda rahat eder.

Stresten olmamışsınızdır. Bencede bundan sonra korunmayı ihmal etmeyin bu stresle yaşanmaz gerçekten

X