Kızlar bakın lütfennnnn

Umaykilinc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2021
104
47
22
Kızlar herkese merhaba hayırlı sabahlar
Adetimin geçmesinin 5.günü bugün ve inanılmaz göğüs sızım ağrım var kasık ağrım adet geçtiği ilk gün ve bi iki gün sürdü o kadar ve açlık hissim inanılmaz var ama onun dışında bi belirtim yoktu ama göğüs ağrım sızım inanılmaz arttı iç çamaşırı bile takamıyorum o derece neyseee bugün bi iki saate kadar hastaneye gidicem dua edin hayırlı haberle geleyim

Evde test yapmadın mııı hiççç 5 beeeeeşş günnn geçmişşş biz mi sabırsızız acabaa djdjjaka 10 gün kaladan beri test yapıyorum ben fjskks

Ve inşallah bize hamileyimmm diye haber verirsin hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatların olsun inşallah

Bende bugüne kadar çok umutluydum ama sanırım bu ayda yok boşuna umutlandım o yüzden başkalarının gebelik haberleriyle mutlu olmaya çalışacağım
Rabbime hep dua ediyorum kimsenin kucağını boş bırakma diye kendime de ettim şuan hamile bile olsam herkese dua etmeye devam edicem üzülmeyin herşeyin vakti var Rabbim güzelleştirir o yüzden geciktirir umudunuzu kaybetmeyin

Güzel bir deger ile öğrenirsin inşallah miniğini canım hayırlı haberler ile yaz bizede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…