kızlar bakar mısınız?

Suko

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2006
1.711
12
Kızlar ya ben c.tesi günü İzmir'e gidiyorum uçakla doktorumla da konuştum hiçbir sakıncası yok dedi ne bileyim yine de içim tam rahat etmiyor bir de sizlere sorayım dedim daha önceden ara ara kanamalarım vardı Allaha şükür 1 aydır yok sizin görüşleriniz nedir acaba bu konuda yazarsanız sevinirim:))))

canim bence en iyi cevabi doktorun verir az bile tehlike varsa gitme bence bebis herseyden önemli

canım valla herzaman giremiyorum malum çalışıyorum çok sevindim canım valla ben seni hamile değil sanıyudm kaç haftalık ya da aylık mı desem:eek:canım kızma banaa.s.

Canım olur mu öyle şey tabi ki bilemiyebilirsin 11 hafta 4 günlük hamileyim :emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar ya ben c.tesi günü İzmir'e gidiyorum uçakla doktorumla da konuştum hiçbir sakıncası yok dedi ne bileyim yine de içim tam rahat etmiyor bir de sizlere sorayım dedim daha önceden ara ara kanamalarım vardı Allaha şükür 1 aydır yok sizin görüşleriniz nedir acaba bu konuda yazarsanız sevinirim:))))

hayatım ben 13 haftalık hamileydim uçağa bindim ve hiçbirşey olmadı çok şükür 28. haftaya kadar bir sorun olmaz eğer sağlık açısındanda bir problemin yoksa hiç kafana takma

bence bir sorun olmaz ama yinede dikkat ett agir kaldirma stress yasama

Canım 24 haftalık hamileyken İst-Bodrum-İst yaptım uçakla. Doktorum özel bir rapor verdi ve uçağa binmemde bir sakınca olmadığı belirtti. Raporu vermesindeki sebebde kontrol noktolarından hamilyken geçmemi istemedi. Uçağın herhengi bir zararı yok merak etme. Üstelik ben Bodrum'a inerken inanılmaz kötü bir iniş yaptık. Ona rağmen ikimizde gayet sağlıklıyız. Hiç heyecan yapma doktorun sorun yok diyorsa sorun yoktur merak etme. SAdece marketler dahil olmak üzere kontrol noktolarındaki cihazların içinden geçme. Kanıtlanmış bir şey değil ama yinede zararı olabileceği söyleniyor.

Canlarım hepinize tek tek teşekkür ederim içimi rahatlattınız böyle sıcak bir kulüpte olduğum için gerçekten çok şanslıyım:)))

doktorun müsade etmiş daha ne soruyon bize şükom.hiiiç derty etme arkadaşım.gez,toz ,eğlen bebişinle rahat rahat bir tatil geçirirsiniz inşallah......

şükocum benim doktorumda bir problem olmayacağını söylemişti. önce uçak olmazsa özel araç tavsiye ediyorlarmış.enson çare otobüs öneriyorlar.

merhaba canımmm
bence bi sakıncası olmayacaktır ama senin durumun çok önemli dr sorun olmaz diyosa boş yere evhamlanma lütfen. ona güven :) sana iyi yolculuklar dilerim şimdidenn..:teytey:

canım bende 2 aylıkken tabzondan izmire uçtum dr birşey olmaz dedi hiçde bi sıkıntı çekmedim

X