Göz Makyajı kızlar bakar mısınız resimli

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Son Edebiyat

Yolunda gitmeyen şey imtihanındır
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
658
444
36
Kalıcı kaş yaptırdığımı yazmıştım kıl tekniğiyle yaptırdım koyu oldu demiştim şimdi biraz açıldı yanlardan çıktığı için daha kalın duruyor kıl tekniğiyle yapıldığı için çizik çizik duruyor beğenmedim hiç resim atıyorum şimdi
20150915_140256.jpg

Uzaktan çeker misin azıcık çok yakından çizgiler bariz çizik şeklinde ama bütünü güzel duruyor olabilir? Bir de zamanla açılıyor rengi diye biliyorum.

Kalıcı kaş yaptırdığımı yazmıştım kıl tekniğiyle yaptırdım koyu oldu demiştim şimdi biraz açıldı yanlardan çıktığı için daha kalın duruyor kıl tekniğiyle yapıldığı için çizik çizik duruyor beğenmedim hiç resim atıyorum şimdiEki Görüntüle 1632713
biraz daha uzaktan ve tam karşıdan çeker misin böyle pek anlaşılmıyor

Kalıcı kaş yaptırdığımı yazmıştım kıl tekniğiyle yaptırdım koyu oldu demiştim şimdi biraz açıldı yanlardan çıktığı için daha kalın duruyor kıl tekniğiyle yapıldığı için çizik çizik duruyor beğenmedim hiç resim atıyorum şimdiEki Görüntüle 1632713
bana pastel boyayla çizilmiş gibi geldi o kadar dipten çekince

Çizik olduğunu görün diye yakın çektim uzaktanda böyle yani çizik duruyor doğal olsun diye kıl tekniği yaptırdım da hiç doğal olmadı ya

Üzgünüm ama bende beğenmedim biraz yapay duruyor o_O
Düzelttirme şansınız varsa düzelttirin o çizikler çok belli oluyor.

Belli bir bekleme süresi yok mu?
Bu tür işlemlerde genelde ilk yapıldığında çok yapay görünür ama atıyorum 15gün sonra doğal görünüme kavuşur

bence git düzettir .bende yaptırdım bir allahın kulu fark etmedi.. o kadar iyi yaptılar. moralini bozmak istemem ama git aralarını dolduttur..

X