kızlar ateş takibi lütfeen yardım

S

serdi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi serdi
merhaba kızlar öncelikler herkeze hayırlı sabahlar ; ben son adetimin ilk gününden beri ateş takibi yapıyorum yumurtlama günümü tespit ettim yumurtlamagünümden sonra yükselen ateşim 5 gün boyunca hep yüksek kaldı yani normalde 36.0- 36.1olurdu yumurtlamadan sonra 36.8' de kaldı ümitlenmiştim ama şimdi 3 gündür gene36.3-36.1 oldu kafam karıştı böyle ateşi düşüpte hamiş olan varmı? teşekkürler...:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi serdi
serdi günaydın canım
bende bu ısılarla kafayı yedim valla
peki bugün adetnin kaçıncı günü canım
ben 1 kere hamile kalmıştım tam adet olacağım gün ısım düşmüştü ama yumurtlama öncesi 36.3-36.2 idi ısı 36.5 düşmüştü ertesi gün yükseldi yine ve hamileydim yani adet günü düşebiliyor ama yumurtlama öncesi kadar değil karıştı biraz ama yardımcı olabildim mi bilemiyorum

• Konu Sahibi serdi
canım adetime 6 gün var enson adet başlangıcım 14 ağustostu cevabın için teşekkürler iyice kafam karıştı . zaten ben sadece buay bi denim dedim şimdide dereceyi kaldırdım zaten daha ölçmiycem.... canım hamile kaldım demişsin bebişe ne oldu?

• Konu Sahibi serdi
yani böyle dengesiz sonuçlar kafa karıştırıyor gerçekten
yumurtlama dönemin bulmak
ve adet gününü tesbit etmek için iyi bi yöntem ama
çok sabır gerktiriyor çokkkkk

• Konu Sahibi serdi
Geçmiş olsun sıkma canını arkadaşım benim merak ettiğim hamile kalma problemin mi varda bu yöntemlere başvuruyosun?CADIARZU

• Konu Sahibi serdi
merhaba kızlar öncelikler herkeze hayırlı sabahlar ; ben son adetimin ilk gününden beri ateş takibi yapıyorum yumurtlama günümü tespit ettim yumurtlamagünümden sonra yükselen ateşim 5 gün boyunca hep yüksek kaldı yani normalde 36.0- 36.1olurdu yumurtlamadan sonra 36.8' de kaldı ümitlenmiştim ama şimdi 3 gündür gene36.3-36.1 oldu kafam karıştı böyle ateşi düşüpte hamiş olan varmı? teşekkürler...:çok üzgünüm:

kızlar yokmu soruma bi cevap verecek..:uhm::sm_confused:

• Konu Sahibi serdi
:çok üzgünüm:kızlar yokmu bu konuda tecrübesi yada bilgisi olan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…