Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar ağlicam artık yeter ya yok mu bi çözüm göğüs büyütmek için :'(

google da bu konuyla ilgili girmedigim link kalmadı herallde cok arastırdım doktorada gıttım benım adetım duzensızdı dogum kontrol hapı verdı qlaira mı oyle bısey suan yanımda degıl.1haftadr onu kullanıyorum onun dısında sitelerde meme'nin anatomik yapısını cok ınceledım süt kanallarıda büyüklüğü etkiliyor sonra bebekler emince memeler büyüyor süt gelıyor kanallar açılıyor ya ondan dolayı vakumların göğüs büyütebilecegini soylemısler o hormonları harekete gecırıp falan dıye ben netten sıparıs verdım vakumada basladım bunların dısında bebek yagı aldım onla masaja basladım ama dakıka tutmuyorum kollarım yorulana kadar yapıyorum bunların dsıda ıse ibrahim saraçoğlu bıde suna dumankaya şerbetçi otu ve ogul otunu fln onermıs butun östrojenli bitkileri arastırdım bunlardan yola cıkarak ot satan bı eczaneden şerbetçi otu,oğul otu ve hayıt tohumu aldım oğul otuyla basladım o bıtınce dgerıyle devam etcem bıde sallama rezene ve adacayı aldım gunde en az ıkı bardak bıtkı cayı ıcıyorum bırde maydonozda östrojen ıcerdıgı ıcın ondan yemege basladım bı ay once maydonoz baya yemstım göğüslerim resmen baya bellı bı seklde sızlamaya baslamstı ama yurtta oldugum ıcın devam edemedm ama sımdı tekrar basladım kremler dısardan nasıl ne kdr etkı edıyor bılmıyorum ama olmadı krem alcam ... bu konuda cok uzgunum ya buyusunler ıstıyorum bende kılo almak ıstıyorum ama suan alamıyorumda pek . bırde soylemeyı unutmusum küç(kara üzüm çekirdeği)nınde gogus buyuttugu soylenıyor ya bazı yerlerde onun kitle oluşturabldgnı okumustm o yuzden dha saglıklı oldugunu dusundugum kurutulmus kara uzum aldım içinde çekırdeklerıde var onları yemege basladım tabı bunlarn hepsıne dun basladm arkadslr ınsallah faydasını gorurum sızınle paylasırım sızde faydasını gorursunuz :'(

canlarım güzel kızlarım dert ettiğiiz şeye bakın allah aşkına ne güzel miniick ğöğüsleriniz var siizn gibi olmak için neler verir insanlar bende sizin yaşınızda iken en küçük beden sütyen alır içinide biraz diker öyle giyerdim büyük olurdu çünki ya şimdi halimi görseniz menopoz sonra 100 beden giyiyorum aynaya bakınca kendime çok kızyor tiksiniyorum şimdi dolgulu çamaşırlar çok güzel küçücük kızlar meme kanseri hastaneler dolu onu bunu sürüp herşeyi içip kendinizi hasta etmeyin sağlığınız yerinde olsun önemli olan o canlarım zamanla siz istemesenizde dolgunlaşacak ğöğüsleriniz okulunuz da başarılar .

çok güzel yazmışsınız da onu gelin birde bize sorun

en küçük bedeni bile doldurmuyor... sütyen takmasan erkek gibi dümdüz giydiğin yakışmıyor, dolgulu sütyen taksan kendi kendimizi kandırmaktan başka birşey değil içinin boş olduğu belli oluyor.. abiye giyemiyorum, bikini giyemiyorum bu durum kendi adıma söylüyorum psikolojimi etkiliyor.. yaş da almış başını gidiyor..

her ne kadar sizin söylediğiniz gibi kendimi teselli etsemde bilinç altımda yine bu yatıyor

bende aynen senin durumundayım düzüm başka tarifi yok hiçbişey yakışmıyo erkek gibi. ha bide lütfen biz bukadar çaresizken bundan medet ummaya çalışanlar lütfen başka yerde sahte reklamlar yapıp para kazansın sağlıkla ilgili konularda insanları istismar etmesinler ne ilim gidin kıyafette kozmetikte reklam yapın sağlıkta değil

Kızlar hepiniz kaç yaşlarındasınız bilmiyorum ama ben 17 yaşındayım ve bence büyüme hala devam ediyor.
Benim minicikti. Yavaş yavaş gelişmeye başladılar. Şuan büyük bile. Arkadaşlarımın küçücük genelde.
Çoğu insanda on sekizinde büyüme başlıyor. Genetik ve bünyeyle alakalı. Ailenize bakın mesela, annenize falan.
Bu arada yağ işi hikaye. Bir süre dolgunluk verebilir ama sonra iner. Tek çare silikon. Sakın ne olduğu belirsiz ilaçları kullanmayın.
Birde ben arkadaşımdan duydum. Eğer göğüslerinizle çok oynarsanız yaşınız ilerlediğinde sönmeye başlıyorlarmış. Ne kadar doğru bilemem.
Kendinizle barışık olun.

......bende sizin gibiyim kizlar sutyeni bi cikarayim erkek gibiyim omuzlarmda genis buda yetmezmis gibi basenlerm cok genis yani cok orantisiz ve boyle vucut tipinde gogus olmayinca cok dha cirkin duruyor.kendinizle barisik olun yda kucuk gogus iyidir diyor herkes tamam herkesin gorusune saygimiz var am olmuyor iste yasamayan anlamiyor :'( dolgulu sutyen takmaktan biktim senelerdiiiiirrrr :'( benim yasim 19 ama 20 olmama 1 ay kaldi.. Ergenlik coktan bitti buyumelerini cok istiyorum ya hayali bile mutlu ediyor beni :'(

nerdeyse bütün söylediklerin bendede var 20 yaşındayım deovel denemiştim fayda etmedi mersin yağı denedim işe yaramadı şimdi çemen otu tozu aldım onu bi kere sürebildim ev halinden dolayı ve okulumdan dolayı çörek otu yağıda aldım onları deniyorum bi gelişme olursa yine söylerim ama ümidimi kestim :S

canım sen bitkisel ürünleri kullan ilk önce.ama hemen bi sonuç bekleme sabır et.hem masajını yap düzenli hemde bitkisel şeyler iç ama unutma bitkisel çaylarında bi sınırı var abartma yani

Oğul otu Karahindibayı çemen otu tohumu ve şerbetçi otndan birer tutam alıp kaynatcam onu içicem ve yatmadan önce çemenotu tozuyla çörekotu yağını karıştrp sürücem bakalm etkili olcakmı

Canım ben 16 yaşındayım ama 75i hiç doldurmuyo bu yağlardan otlardan çare arıyorum gögüslerim sızlıyor bu yağları kullanınca bilmiyorum etkilimi ama annemin gögüsleri çok küçük ona benzemek istemiyorum(

ümidini kesmeee (( birlikte büyütelim hepimizz.çok imreniyorum normal boyutta göğüsü olanlara benım göğüs ölçüm 75A bazı sütyenlerde 75C oluyo ama küçük işte baya :'(

allahım sen nelere kadirsin birilerimiz saç çıkarmaya çalışıyo dökülmesini durdurmaya çalışıyo kimilerimiz de göğüs büyütmeye çalışıyor. allah hepimize yardımcı olsun.

telkinli ses dosyası işe yarar mı dersinizz kızlarr ??

15 gün dinledim ve bacaklarım, belim inceldi göğüste ise 2 cm kadar değişim oldu ama farkedilmiyor yani. Gören herkes çok zayıflamışsın dedi ama göğüslerin büyümüş demedi mesela. 21 gün dinlemek gerekiyor ve ara verip tekrar bi 21 gün daha.. benim dersler yoğundu zor oluyor diye devam edemedim. 1.61 boy ve 43 kilom var biraz daha dinleseydim yok olurdum herhalde :) bir gün kilolu biri olursam arşivimde kayıtlı, ona başvuracağım diyet yerine :) hem göğüslerde büyür bi taşla iki kuş :) ama şimdi başka yöntem denemem gerekiyor. Yağlar bitkiler şunlar bunlar geçici. Anca çok uzun süre düzenli yapacaksın ki kalıcı etki bıraksın. Bunun örnekleri var sitede çok okudum helal olsun onlara vala iyi sabır varmış.

Göğüslerin masaj yaparak veya hap, yağ, çekirdek kullanarak büyümesi mümkün değildir. Bu yöntemleri uygulayarak psikolojik olarak büyüme sağladığı zannedilir.

Rastladığım bir sitede de şu yazıyor

Tıbben küçük göğüsleri büyütmenin tek yöntemi vardır.

Ameliyat ile büyütme (slikon taktırma)

Göğüslerin masaj ile büyütülmesi mümkün değildir. Masaj yaparak sadece göğüslerinizdeki sarkmayı önlemiş, dikleştirmiş olursunuz.

Bebek Yağı: Hergün sabah ve akşam düzenli olarak bebek yağıyla 5 dakika kadar göğüslere masaj yapılır. Bu işlemle ile göğüslerinizdeki sarkma azalır ve sıkılaşma, dikleşme olur.

Kara Üzüm Çekirdeği :Göğüs büyütmeye etkisi olduğuna dair bilimsel bir etkisi yoktur.

Çörekotu Yağı: Her gün düzenli olarak iki göğüse sürülür ve yağ tamamen emilene kadar masaj yapılır. Bu işlemle ile göğüslerinizdeki sarkma azalır ve sıkılaşma, dikleşme olur.

Göğüs Jimlastiği Yapmak: Göğüs geliştirici hareketler ile memelerinizin altındaki kasları geliştirerek 2 bedene kadar büyütmeniz mümkün (şınav çekmek, kolları önden arkaya, arkadan öne doğru dairesel hareketlerle çevirmek gibi). En zararsız ve etkili yöntemlerden biridir ancak çok zahmetlidir. Örnek olarak erkeklerin vucut geliştirme yöntemiyle göğüslerini 2-3 kat büyütmesini gösterebiliriz.

büyütenler var nasıl büyütüyorlar crnn dıye bır kullanıcı vardı resım yuklemıstı baya buyutmustu ama hatırlamıyorum bulamıyorumda onu.şu büyütenlerde olmasa iyice umutsuzlaşcam ama umudumu kaybetmek istemıyorum ya cok ıstıyorum büyüsünnler :'(

Ya benimkilerde kücüktü evlendim, hamile kaldim 2 sene anne sütü verdim eskisine göre biraz büyükler, memnum yani

Hic cevrenizde gorup duydugunuz birileri yok mu soradan gogusleri buyuyen ?

Bence kremlermiş bitkilermiş hepsi hikaye yaa, inanmayın, estetik tek çözümdür..
Ayrıca niye bu takıntı yapıyorsunuz, ya hiç olmasaydı?
benm de küçükler destekli sütyen kullanıyorum süper de oluyor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…