Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar ağlicam artık yeter ya yok mu bi çözüm göğüs büyütmek için :'(

wowo000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
2.191
26
kızlar ağlicam artık yeter ya yok mu bi çözüm göğüs büyütmek için :'(

durduk yere göğüs büyür mü? estetik dışında geri kalan her şey hikaye bence.
öyle olsa mıllet doğal yollardan büyütürdü göğüslerini

off yaaa :'( ama doğal yollarla büyütme yolu olması lazım estetık cok pahalı ya yok mu kımse göğüsünü büyüten :'(((

off yaaa :'( ama doğal yollarla büyütme yolu olması lazım estetık cok pahalı ya yok mu kımse göğüsünü büyüten :'(((

Canım ben 16 yaşındaym bnde çok takıntı yapıyorum. Her akşam yatmadan önce çörekotu yağı kullanıyorum tüylenme yapmadı gündüzleri gögüslerim çok sızlıyor ama gözle görülebilir bi büyüme olmadı. Çok bakıyorum doğal etkili bi yöntem bulan var mıdır diye senin gibi (

çörek otu yagı tuylenme yaptı bende o yuzden bırakmak zorunda kaldım ((( of bı cozum olsa nolur sankı ya sevgılımden cekınıyorum hep goguse zaafından bahsedıyo evlenmek ıstemıorm resmen ya (( 19yasındayım ben 20 sayılır. bı yol yok muu :''(((

benimde göğüslerim küçüktü 11 sene aktif bi spor yaşantım oldu buna bağlı olarak kadınsal olarak biraz eksik kaldım bu açıdan.omuzlarım geniş,kaslı bi bayandım.hatta lisede bacaklarımdan dolayı ronaldo falan derlerdi o kadardım yani bikini giymek benim için zulüm oluyordu.destekli bikini de giymek istemezdim çok kadınsı oluyor diye :) hem göğüslerim küçük hemde ayrıktı.tabi o zamanlarda ek olarakta bayaa zayıftım.Üniversiteye başladığımda ev arkadşlarımda dahil hepsi böyle alımlı bayanlardı.tabi ben erkeksi kalıyordum biraz daha.çok fit bi vücudum olması rağmen göğüslerim vücuduma nazaran küçük duruyordu.Tabi diğerlerine bakarak takıntı oldu bende.sonra siteleri araştırmaya başladım.hap olarak herşeye karşıyım.çünkü hastalığımdan dolayı 6 senede haplara bağımlı kaldım ve tiksindim artık.hasta olduğumda tabiri caizse hep kocakarı ilaçları diye tabir ettiğimiz bitkisel ürünlere yönelirdim.her neyse bi krem buldum ozaman 115 tl idi.şimdi baktım 49 tl diyor.onu sipariş ettim ve kullanmaya başladım bi dolgunluk oldu.ama bu süre zarfında sigarayı da bıraktım kilo almaya başladım.yaklaşık 8-9 ay içinde 75 beden göğüslerim 85 oldu.56 kilomdu sigara bırakınca 78 oldu normal sütyende 85 bile taşıyor ve iğrenç duruyor haliyle.şuan 64 kiloyum.ama ben şuan utanıyorum toparlayıcı kullanıyorum mesela. .insanoğlu nankör diye boşuna demiyorlar demem o ki ya krem ya gerçekten işe yaradı ya da kilo aldığım için büyüme oldu.bence acele etmemek lazım ilk bitkisel yolları deneyin sabır işi elbette bunlar.hiç olmadı hap falan değil ama krem deniceksiniz en son çare..

bence kesinlikle kilodan ama yine de merak ettim hangi hap. ben de 45 kiloyum bi 10 kilo alsam da büyüseler nasıl isterdim( ama kilo da alamıyorum(

bilmiyorum ki:) uzun süredir siteyi aktif kullanmadığımdan emin değilim, isterseniz özel mesaj atabilirsiniz sevinirim:)
pardon krem demek istemiştim hap yazmışım.

Son düzenleme:
bence kesinlikle kilodan ama yine de merak ettim hangi hap. ben de 45 kiloyum bi 10 kilo alsam da büyüseler nasıl isterdim( ama kilo da alamıyorum(

buarada kilo almak için bi bal-polen deneseniz? benim kuzenim benden büyüktü ama benden 5 yaş küçük duruyordu.bal polen yedi devamlı 46 kilo idi yanılmıyorsam..evlenicekti biraz sağlık gözükmek istedi.kullandı ve 54 kilo oldu.tavsiye ederim.hemde doğal birşey sakıncası yok.

neolu arkadaşım acil yardım nedir o ilacın adı okadar moralim bozukki alatamam yaş 30a geliyo ben hala ergen gibiyim evlenmek bileistemiyorum yana yakıla çare arıyorumilça adı veriliyo burda özele gerek yok canım ben daha önce ileçler hakkında konular açıldı ismini yazarmısın lütfen

Tamam ozman umarım faydalı olur sizin için.Kremin adı ''povenis'' umarım şifa olur..

Tamam ozman umarım faydalı olur sizin için.Kremin adı ''povenis'' umarım şifa olur..

sağol canım cevabını bekliyodum hemen baktım ilaca ama bunda büyütmekten değl sıkılaşmadan bahsediyo benim asıl derdim göğüs dokusunu artırmak büyük değilki zaten sıkılaşma gibi bişeye ihtiyacı yok büyütmede de etkilimi diyosun

kendi sitesinden mi baktın canım? bende baktım göğüs büyütücü povenis krem yazıyor.ben 2 tüp kullanmıştım.büyüme olunca şaşırdım bile.hani kilo alınca mı büyüdü desem eskiye nazaran daha zayıfım ama göğüslerimde hiç küçülme olmadı

evet canım sitesinden baktım ya yana yakıla çare arıyorum çok soruyorum ama anlıyosundur umarım beni ben 75 dolguluyu bile dolduramıyorum canım senin kaç bedendi? alsammı gerçekten bütçemde kısıtlı açıkçası ve bünyem hassas yan etki falan gördünmü canım??*

yok yok anlayabiliyorum sizi.hiç sorun değil istediğinizi sorabilirsiniz :) şöyle söyliyim bi kaşınma oluyor bi zaman sonra büyüdüğü için sanırım.benim de tenim çok hassastır ama bi zararını yan etkisini görmedim açıkçası.bende destekli 75 takıyordum anca öyle bi şekle giriyordu ki bide ayrıktı göğüslerim.ama şimdi 85 kullanıyorum.desteksiz olduğu halde üstten taşma oluyor onun için de artık toparlayıcı kullanıyorum o bile 85 beden :))

sağol canım şenmeyip cevapladığın için benim durum bayağı vahim yok denecek şekilde cesaretimi toplarsam bunu alıcam sanırım senin tavsiyenle peki canım heryerde varmı yoksa nettenmi sipariş veriyosun 100 liraymış fiyatı

rica ederim ne demek.bu arada bi tane arkadaşımız mesaj atmış özel mesaj. ama kusura bakmasın cevap veremiyorum 100 mesaj yazamadığım için cevap veremiyorum yani.Ben memnun kaldım bi zararını görmedim açıkcası.denemekte fayda var elbet.çoğumuzun estetik yaptırabilicek milyarlar vericek durumu yok..bende işe yaradı.valla canım bende internetten aldım benim aldığımda 115-120 tl arası bşeye almıştım.ama 2 tüp almıştım 2 tanesi o fiyataydı sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…