KIZLAR ACİLL ADET GEÇİKMESİ

merveky

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2023
19
3
Bir akıntı olmadan içine girmeden normal adet gününden 1 gün önce birlikteliğim oldu adetim 11 gün geçikti nedeni nedir sizce yardımcı olur musunuz

Bir akıntı olmadan içine girmeden normal adet gününden 1 gün önce birlikteliğim oldu adetim 11 gün geçikti nedeni nedir sizce yardımcı olur musunuz
Icine girmeden iliski nasil oluyor surtundunuz mu yani? Test yapin bir bakin hamile olabilir misiniz? Ilac kullandiniz mi adetinizi geciktirecek birsey kullandiniz mi?

Kızlığımda düzgün hiç ilişkim yok
Kizliginizla bir alakasi yok bu durumun. Bazi durumlarda dogumda bile yirtilabiliyor zarin esnek olmasi ya da az bir ihtimal bile olsa icine giren spermden kaynakli. Eger bakire olma hassasiyetiniz varsa surtunmede yasamayin bence.

Kizliginizla bir alakasi yok bu durumun. Bazi durumlarda dogumda bile yirtilabiliyor zarin esnek olmasi ya da az bir ihtimal bile olsa icine giren spermden kaynakli. Eger bakire olma hassasiyetiniz varsa surtunmede yasamayin bence.
çok stresliyim bu durumda yaşımda genç olduğu için bir şey düşünemiyorum normalde bu kadar hiç geçikmezdi bir boşalma akıntı olmadı ama 11.gün stresi çok yüksek

çok stresliyim bu durumda yaşımda genç olduğu için bir şey düşünemiyorum normalde bu kadar hiç geçikmezdi bir boşalma akıntı olmadı ama 11.gün stresi çok yüksek
Baska birsey vardir stres yapmayin boyle bir ihtimal yok ne zevk suyu ne sperm gelmis nasil hamile olabilirsiniz. Bundan sonra ya hic yapmayin ya da prezervatif kullanin.

Sürtünme bile az oldu ufak dokunuş sadece bir hap ilaç kullanmadım
Boşalma olmadıysa ilişki olmadıysa ve bakireseniz nasıl hamilelik olsun ki ve ne hapı içtiniz. Umarım ertesi gün hapı vs değildir. Öyle sürtünmeyle ilişki olmaz bizler evli olup aylarca deniyorken olmuyor sizin ki nasıl olsun

Hayır hap kullanmadım ama adetim 11 gün geçikince stres tedirginlik oluştu
Boşalma olmadıysa ilişki olmadıysa ve bakireseniz nasıl hamilelik olsun ki ve ne hapı içtiniz. Umarım ertesi gün hapı vs değildir. Öyle sürtünmeyle ilişki olmaz bizler evli olup aylarca deniyorken olmuyor sizin ki nasıl olsun

Belirtiler nasıl olur peki
Canım senin önce bildiğin ilişkiye girmen lazım o bakirelik olayı kalkması lazım tabi evli olunca diyorum bunu. Sonra korunmadan ilişki olursa hamilelik söz konusu olur. İnternetten aç oku biraz. Stresten hasta olamamışsın korkma

X