kızlar acil

Evet öyle bence bişey yoktur arkadaşım demek yardımcı olmak
Boşa atmıyoruz 2 tane test yapmış kız bişey biliyoruz ki yardımcı olmaya çalışıyoruz
Senin yaptığın nedir pardon maden boş dediğin teselliyi vermeyeceksin ne demek oluyor ya canına kıyarsın lafı
Kızın aklında öyle bişey yok ki
Senin gibler gelip felaket bekçiliği yapıyorlar
Bir hata asla bir hataya mal olmamalı

scubbf çok stres yapma kendine
Kendinde diyorsun ster yaptıkça gecikiyor diye
Pazartesi kan tahlili yaptır
Sonucuda bizimle paylaş canım
Boş laflara aldırma derim ben kendini üzmene değmez

Herkese iyi geceler....

tamamdır pazartesi testimden sonra sonucumu size söyleyeceğim
iyi geceler & teşekkürler

benzer şekilde hamile kalanlar olabiliyor.
bundan sonra daha dikkatli olun lütfen, bir sürü güvenilir korunma yöntemi var. (içinize boşalmama korunma yöntemi değildir)

mevsim değişikliği ya da stres, umarım bunlarla alakalı bir gecikmedir.
şüphelendiğin durumlarda kan testi yaptır. kesin sonuç alırsın.

inşallah kürtajlık bir durum yoktur.

tamamdır pazartesi testimden sonra sonucumu size söyleyeceğim
iyi geceler & teşekkürler

merhaba;
öncelikle şu bir gerçek ki artık gençlerimizin çoğu bu değerli hazinelerini evlenmeden önce yitiriyorlar. Yaşamış olduğunuz zorluklar hafif şeyler değil,öncelikle aileniz için üzüldüğümü bilmenizi isterim. Ama şuan yaşadığınız hayatla yitirdikleriniz bence çok daha fazla. Elbette burada bizden öğüt,ahlak dersi alma niyetinde değilsiniz,biz de verme niyetinde değiliz... Sadece siz nasıl içinizi döküyorsanız biz de paylaşma isteğindeyiz. İnsanların yaşadıkları zorluklar yapacakları hele de bile bile lades olacakları hatalar için neden değiildir,olamaz da! Okuyorsunuz,belki de ileride çocuklarımızı emanet edeceğimiz bir birey olacaksınız. Bunları öğretemezsiniz ki çocuklara... Kadınlar toplumun elmaslarıdır,prlantalarıdır,neden kendi değerinizi bilmek yerine bu tür yaşantılar seçiyorsunuz? Kendi değerinizi biliniz,siz Türk gencisiniz,dininiz diliniz ne olursa olsun bir Türk evladısınız,ne atalarımız ne Atamız ister gençliğimizin bu türlü değişimini... Geleneklerimiz,adetlerimiz,dinimiz... o kadar korunmaya ve yaşanmaya değer şeylerle dolu ki... Neden yaşanılan kötü şeyleri yapacağınız pozitif şeylerle önce nötr sonra pozitife çevirmek yerine,daha da negatiflerle dolduruyorsunuz? Bunlar sadece merak ettiğim sorular,sizi yargılamak ya da kınamak değil! Ama biliniz ki tasvip edilecek kadar masum da değil! Üstelik bu denli rahat anlatım gerçekten dikkate değer... İnşallah bu olaydan çıkaracaklarınız olur...

Kolaylıklar dilerim...
Derslerinizde de başarılar dilerim..

İşte açıklayıcı cvp..Umarım iyi bi sonuç çıkar

harikasınn benimde anlatmak sölemek istediklerim buydu dün ama tabir etme şeklim biraz yanlıştıı sanırımm ama hislerime birebir tercüman olmuşsunuzz..şükür ki benim gbi düşünenlerde varr yaniii:1closedeyes:

bence hepimiz böyle düşünmeliyiz zeynep hanım,yoksa yakında ne Türk halkı diye birşey kalacak ne değerlerimiz....

kızımızdan ses çıkmadığına göre durum dua ettiğimiz gibi değil sanırım....:çok üzgünüm:

bu kadar rahat anlatmanda bii tuhaff yaniiii....bişiy diyemicemmmm....zaman kötüüü çok kötüü artıkkkkkkk:1closedeyes:[/QUOTE

Son düzenleyen: Moderatör:

hamile olma ihtimaliniz düşük de olsa var.
ama evde yapılan testler geç döllenme de negatif sonuç verebiliyorlar.
bu yüzden bir kan testi yaptırın ve hangi dönem olursa olsun mutlaka korunun.

insanların miğdesi çok genişlemişşş asıl rahat olan sizsiniz pes valla bişiy demiyorummm...yardım edin bakalımm öbür dünyada size kim yardım edicekkkk

tabiki de herkes aynı düşünceyi savunmaz ama kendi düşüncenizi savunurken diğer kişilere hakaret edemezsiniz, yargılayamazsınız, saygısızlık edemezsiniz.
o zaman ayıp etmiş olursunuz.

kırmızı işaretlediklerim inanın şaşırttı beni.
ne demek kızlığını vermek; hediye paketi mi mu?
ilk birliktelik yaşamak olarak tabi etmek daha hoş değil mi?
ayrıca size göre utanç verici olabilir ama bana göre değil, ona göre değil, bazılarına göre değil.
inanmayacaksınız ama biz utanmaz da değiliz.
ve bu mesajınızda yazmayacağım bi daha demişsiniz.

evlenemden önce cinsel birliktelik yaşamak midesi genişlik değildir.
tercihtir hanımefendi.
nasıl ki ben yaşamayana ve bunu savunana -sizin tabirinizle- geri kafalı, örümcek kafalı demiyorsam; sizin de yaşayana midesi geniş, sosyetik falan diyemezsiniz.
he demin de dediğim gibi derseniz ayıp etmiş olursunuz..

ayrıca kişi bugün neyi savunuyorsa yarın öbür gün kızı olunca da aynını savunur.
ben kızıma kendini hediye paketi gibi saklaması gerektiğini öğretmeyeceğim hiçbir zaman.
nasıl ki hadi git seviş demeyeceğim gibi..

ayrıca lütfen konuyu öbür dünyaya falan bağlamayalım; zira foruma girerken din hanesi doldurmadı kimse.

her türlü görüşe saygım var, sonuna kadar da konuşabilirim; çok da zevk alırım.
ama aynı saygıyı isterim...

Son düzenleme:
bence de hamile olma olasılığın düşük ama olabilir yine de
en kesin sonucu kan testi verir
bu arada yine konuya ve sorulan soruya yanıt vermek yerine başka şeyler eleştirilmeye devam ediliyor, bundan ne zaman vazgeçeceğiz bilemiyorum
arkadaşımızın evli olup olmaması yaşadığı şeyin doğruluğu yanlışlığı kendini bağlar bizi değil
ne yaparsa yapsın şayet günahsa günahı onun boynuna
bu arada kürtaj da bir korunma yöntemi değildir, inşallah buna gerek kalmaz
bir dahakine lütfen dikkatli ol
birşey yaşıyorsun madem bilinçli bir şekilde yaşa

SENıN ıŞıN YOKMUU YA ARKADAŞINA YARDIM ETT BENıı BIRAKTAA YA HıMELEYSEEE ALLA ALLA YAAAAAA

bana bunları yazıp - rep veren arkadaşa ithafen,
birincisi senin işin neyse benim işim de o, buraya düşüncemi yazmak
ikincisi kelimeleri uzatınca daha etkili olmuyor söylediklerin
üçüncüsü tarzına ve tavrına bayıldım canım, aynen devam et

BENı BIRAKTA ARKADAŞINA YARDIM ETSENE SEN YAAA YA HAMıLEYSEE O ZAMAN NASIL YARDIM EDER NE FıKıR VERıRSıNıZ OTURDA ONU DÜŞÜN ALLA ALLA YAA

yazan arkadaş;
konu sahibi arkadaşım değil ama olsaydı da zaten aynılarını yazardım.
alyıca eğer hamileyse bile değil arkadaşım kardeşim bile olsa yardım edebileceğim bir konu değil bu; zira kadın doğum uzmanı değilim.

ama sırf sen söyledin diye düşüneceğim.
peki, oldu

Konu sahibi arkadaş hala gelmedi.. Pazartesi yazarım demişti ama CADIARZU Umarım kötü bir sonuçla karşılaşmamıştır..

Evlenmeden önce bir bayanın cinsel ilişkiye girmesine karşı çıkan arkadaşlar ;

Evlenecekleri adam bakirlik arıyorlar mı ?? Bakir olmayan adamlara da aynı gözle bakıyorlar mı ?

Merak ettim doğrusu ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…