kızlar acil

Aslında arkadaşın yaptığı tabiki pek doğru sayılmaz ne yaşamışsa yaşasın sevgi arasada bu bana göre yanlıştır fakat genede herkesin söylediği gibi herkesin bedeni kendine günahıda sevabıda kendinedir..Rahat ol ya negatifse pek problem çıkmaz ama kürtaj fln denilen olayda basit 1günde bitiyor..

arkadaşım sen canını sıkma bence de birşey yoktur ama işini şansa bırakma kan testi yaptır yüzde yüz çıkar.bu sıkıntından bir ders çıkar önlem almadan birliktelik yaşama.herkes kendinden mesuldür .ben çok gördüm ahlak dersine soyunup kırdığı ceviz bini aşan.kafana takma burda seni rencide etmeye soyunmuş kişilerin yorumlarını.

teşekkürler
insanlar rant sağlamak pahasına karşısındakinin kalbini kıracak kadar düşüncesiz

Hayatta bıŞeylerıı kaybettıĞındee yanlıŞa sarılmak yerınee ayakta kalmanın yolunu aramalıymıŞsın ama sen rahatlamıŞÇasına bırlıkte yaŞamaktan falan bahsedıyosuunn ben elbette dÖrt dÖrtlÜk bı ınsan dııllım bÖle bıŞey yaŞamıŞ olsan bılee burda bundan bahsetmene ŞaŞırdımm.kendın sÖlÜyosun yaŞadıĞın kÖtÜ Şeylerden sonra bunu yaŞamıŞ olman ÇelıŞkılı dılmı senın bÖle bıŞeyıı yaŞama lÜksÜn olmamalı evlenmeden Önceee..ama bunu dÜŞÜnememıŞ olmann Çok ama Çokk kÖtÜÜÜ...bırıcıksana gelınce acıyorum halıneee yazık gerÇekten yazıkk bu kadar basıt ve deĞersızmıŞŞ bıŞeyler senın ıÇınn demekkıı oda tabı senın sorununn sız sosyetıkkk kesımsınızzz gerı kafalıı dıılsınızz ÖrÜmcek kafalıı hıÇ dıılsınızzzz...bır kızın en gÜzel en deĞerlıı Çeyızıdır bencee kızlıĞııı

bir kizlik kavgasidir gidiyo arkadasim bu baslik kizligimi kaybedyim mi basligi degil sadece birsey danisilmis.
bu ne yahu bi et parcasi midir senin en degerli ceyizin??
akil ne yasta ne basta valla demek ki kizligin varsa sahanesin bu devirde anlasilan.

baslik sahibi arkadasim gereksiz yorumlari duymak istemiyorsan ve soruna cevap aldiysan basligi kilitletebilirsin haberin olsun.

Hayatta bİŞeylerİİ kaybettİĞİndee yanlıŞa sarılmak yerİnee ayakta kalmanın yolunu aramalıymıŞsın ama sen rahatlamıŞÇasına bİrlİkte yaŞamaktan falan bahsedİyosuunn ben elbette dÖrt dÖrtlÜk bİ İnsan dİİllİm bÖle bİŞey yaŞamıŞ olsan bİlee burda bundan bahsetmene ŞaŞırdımm.kendİn sÖlÜyosun yaŞadıĞın kÖtÜ Şeylerden sonra bunu yaŞamıŞ olman ÇelİŞkİlİ dİlmİ senİn bÖle bİŞeyİİ yaŞama lÜksÜn olmamalı evlenmeden Önceee..ama bunu dÜŞÜnememİŞ olmann Çok ama Çokk kÖtÜÜÜ...bİrİcİksana gelİnce acıyorum halİneee yazık gerÇekten yazıkk bu kadar basİt ve deĞersİzmİŞŞ bİŞeyler senİn İÇİnn demekkİİ oda tabİ senİn sorununn sİz sosyetİkkk kesİmsİnİzzz gerİ kafalıı dİİlsİnİzz ÖrÜmcek kafalıı hİÇ dİİlsİnİzzzz...bİr kızın en gÜzel en deĞerlİİ Çeyİzİdİr bencee kızlıĞııı

ne alakası var sosyetik olmakla.yargısız infaz yapıyorsun insanları tanımadan hükümler veriyorsun.bu neye sığar insanlığa mı dinimize mi.ben bakire biriyim.evlenmeden önce de birliktelik yaşamam.ama bu benim doğrum bu benim tercihim.karşımdaki insanda o şekilde yaşam benimsemişse onu eleştirmek bana düşmez onun doğrusu da odur.kaldıki sığındığın islam hoşgörü dinidir.allah sen misin kızı kötü namussuz ilan ettin.sen kimi ne kadar tanıyorsun.açılan konuyla yaptığın yorumların ne alkası var.ben arkadaşın yaptığım doğru mu yanlış mı yorumlayın dediğini okumadım.başına gelen bir sıkıntı dolayısıyla görüş istemiş.ama ne kadar anlatsam sa anlamayacaksın.susuyorum ve seni ayıplıyorum.daha da yorumlarına cevap yazmayacağım.kişiliğime uygun değil.

Hayatta bıŞeylerıı kaybettıĞındee yanlıŞa sarılmak yerınee ayakta kalmanın yolunu aramalıymıŞsın ama sen rahatlamıŞÇasına bırlıkte yaŞamaktan falan bahsedıyosuunn ben elbette dÖrt dÖrtlÜk bı ınsan dııllım bÖle bıŞey yaŞamıŞ olsan bılee burda bundan bahsetmene ŞaŞırdımm.kendın sÖlÜyosun yaŞadıĞın kÖtÜ Şeylerden sonra bunu yaŞamıŞ olman ÇelıŞkılı dılmı senın bÖle bıŞeyıı yaŞama lÜksÜn olmamalı evlenmeden Önceee..ama bunu dÜŞÜnememıŞ olmann Çok ama Çokk kÖtÜÜÜ...bırıcıksana gelınce acıyorum halıneee yazık gerÇekten yazıkk bu kadar basıt ve deĞersızmıŞŞ bıŞeyler senın ıÇınn demekkıı oda tabı senın sorununn sız sosyetıkkk kesımsınızzz gerı kafalıı dıılsınızz ÖrÜmcek kafalıı hıÇ dıılsınızzzz...bır kızın en gÜzel en deĞerlıı Çeyızıdır bencee kızlıĞııı

arkadaşım herkesin değeri seninkiyle bir olmak zorunda mı? belki ben müslüman bile değilim, senin değerlerin benimkiyle aynı olmak zorunda mı? senin için en kıymetli hazinen oran olabilir ama bir başkasının başka şeyidir mesela. ayrıca kimin daha hayırlı müslüman olduğunu allah herkesten iyi bilir bırakın ahkam kesmeyi ya.

bu toplum senin gibi insanlar yüzünden kaybediyor. kaybettiğimiz konu herkesi olduğu gibi kabul edememek, saygı duyamamak. kimseyle aynı fikirde olmak zorunda değilsin ama bunu adam gibi dile getirisin milletinkine saygı duyarsın biter. bide sosyetik falan yazmışsın ya. ezik misin, ne kadar boş konuşuyorsun. düzgün bir muhalefet bile yapamıyorsun.

tamam yaa genişlik konusunda sınır tanımamaya devam edinn bişiy demiyorum söyleyeceğim son şeyy şuu sizinde kızınız olduğunda böle bişey yaşadığında bu kadar hoşgörülü olunda göriiim ben sizii...iyi gecelerrr......

sİz sosyetİkkk kesİmsİnİzzz gerİ kafalıı dİİlsİnİzz ÖrÜmcek kafalıı hİÇ dİİlsİnİzzzz...ı

eveet aynen öyleyim
örümcek kafalı olmadım da olmayacağım da
yorum yapın demedim yardım istedim
daha fazla islam'a uygun olmayan "dedikodu, yargısız infaz ve de de kötü sözler sarf etme" olaylarına devam etmemenizi rica ediyorum
madem ki bu kadar bağlısınız dinimize, sırf cinsellik yönüyle değil her yönüyle bağlı olun

tamam yaa genişlik konusunda sınır tanımamaya devam edinn bişiy demiyorum söyleyeceğim son şeyy şuu sizinde kızınız olduğunda böle bişey yaşadığında bu kadar hoşgörülü olunda göriiim ben sizii...iyi gecelerrr......

Oğlunuz olduğunda ve böyle bir şey yaptığında da aynı tepkiyi verecek misiniz çok merak ediyorum.. İyi ki sizin gibiler azınlıkta şu ülkede.. Kimsenin kimseye saygısı kalmamış.. Dinden imandan bahsediliyor bir de.. Yazık.. Geldiğimiz hale bak..

eveet aynen öyleyim
örümcek kafalı olmadım da olmayacağım da
yorum yapın demedim yardım istedim
daha fazla islam'a uygun olmayan "dedikodu, yargısız infaz ve de de kötü sözler sarf etme" olaylarına devam etmemenizi rica ediyorum
madem ki bu kadar bağlısınız dinimize, sırf cinsellik yönüyle değil her yönüyle bağlı olun

ya arkadaşım boşver seni onu muhattap bile alıp üzülme.kimsenin kızına mızına bişey olmaz.8 yıllık psikoloğum meslek hayatımda şunu gördüm.nerde ailesi tarafından baskı gören nerde böyle kızlık mızlık diye tutturmuş aileler onların kızları yanlış yolda.sürekli onların dertlrine çağre aramakla geçiyor ömrüm.evli adama kaçan mı ararsın.evlilk dışı çocuk doğuran mı daha neler.namus kavramı kişiye göredir.bu nedenle namus tanımı da kişiden kişiye değişir.kimsenin kimseyi namussuz ilan etme hakkı yoktur.kendinizi sevin kendinizle barışık olun.insanları sevin her şeyden önce.hoşgörülü olun ki mutlu olasınız.ii geceler.

insanları yargılarken "acaba nasıl olmuştur, neler yaşamıştır" sorularını sormak yerine direk saldırma özelliği ne yazık ki insanımızın genel özelliği.
8 yaşında -zaten hiç olmamış- bir babayı kaybetmek
9 yaşında da tek dayanağı olduğu annesini kaybetmek, ailesi olarak kendinden 40 yaş büyük teyzesini ve ailesini benimsemek, inanın ki insanı "sevecek bireyler" aramaya zorluyor. amacım duygu sömürüsü yapmak değil, bu gerçeklerle yaşamaya alıştım. ama inanın ki bu erkek arkadasımla okulumuz bittiği zaman, 2011 yılında beraber yaşamayı düşünüyoruz. sizden derdim konusunda bir yardım istedim, belki tasvip etmeyebilirsiniz, ama karşınızdaki insanın nasıl neler yaşadığını da düşünmenizi isterim. bunlar benim tercihim, saygı duyulmak ta en doğal hakkım !

Kimseye kendini anlatmak zorunda değilsin canım açıklama yapmak zorunda da değilsin
Herkes kendi hayatını yaşıyor kafan takıp daha çok stres yapma artık çünkü eğer hamile olsaydın testte çıkardı artık doğruluk oranları %90 na çıktı
Ama bundan sonra biraz daha dikkatli olmanı öneririm
İçinin rahat etmesi için kan testi yaptır pazartesi günü
Ama bence bişey yok rahat ol:teselli:

Taktir göremeyince bedduaya mı başvuruluyor artık
Hayret :1shok::1shok:

selam bayanlar, melisa ben. uzun zamandır forumu okuyucu olarak takip ediyordum, ama bugünlerde birkaç cevap almazsam kafayı yiyceğim :KK43:
erkek arkadasımla, regl olduktan 15 gün sonra ilişki yaşadık, ama sperm gelmedi zevk suyu denilen prostat salgısı geldi. Ve reglim 4 gün gecikti. bugun 5. gün, 33 gündür regl olmuyorum. stres yaptıkça daha çok geciktiğimin farkındayım ama elimde değil sürekli o olayı düşünüyorum.
siz ne tavsiye edersiniz, inanın ki kafama çok takmaktan heryrimde sivilceler çıktı.
kürtaj gibi şeyler nasıl sürer? ailemin bunu bilmemesi ve aynı gün eve dönme olasılığım var mıdır?
çok teşekkür ederim hepinize :)

eeee sennkide soru olasılıklar üzerine konuşmak saçma bence nerden bilsinler burdakiler senn hamile olup olmadıgını al bi test yaptır.ha olasılıklar üzerine konuşacakcak testten sonra ya oh hamile degilmişim der rahatlarsı ya bebek için zorunlu bi evlilik yaparsın yada bir cana kıyarsın başka bi olasılık yok boş tesellilerede gerek yok bence gerçekci olun.yapmışsın bir hata sonuçlarına katlanıcaksın ha tabi senn için bi hata sayılıyorsa bu.

eeee sennkide soru olasılıklar üzerine konuşmak saçma bence nerden bilsinler burdakiler senn hamile olup olmadıgını al bi test yaptır.ha olasılıklar üzerine konuşacakcak testten sonra ya oh hamile degilmişim der rahatlarsı ya bebek için zorunlu bi evlilik yaparsın yada bir cana kıyarsın başka bi olasılık yok boş tesellilerede gerek yok bence gerçekci olun.yapmışsın bir hata sonuçlarına katlanıcaksın ha tabi senn için bi hata sayılıyorsa bu.

Bu mudur yani
aferin size
boş tesellilere gerek yok öyle mi bence gereksiz olan tek şey senin şu mesajın
teselliye gerek yokmuş kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
Zaten sylediklerimiz teselli değil bildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz

neden hala anlamayanlar çıkıyor
insanlar okuma yazmayı mı bilmiyorlar yoksa okuyup ta anla(YA)mıyorlar mı
ben bir derdimi anlattım, tecrübesi olanlardan, kulak dolgunluğu olanlardan yardım istedim
Yorum yapmalarını değil
iyi yorumları gördükçe, içim nasıl rahatlıyor anlatamam
teşekkürler

Bu mudur yani
aferin size
boş tesellilere gerek yok öyle mi bence gereksiz olan tek şey senin şu mesajın
teselliye gerek yokmuş kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
Zaten sylediklerimiz teselli değil bildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz

bence bişey yoktur arkadaşım demek mi yardımcı olmak . herşeye hazırlıklı olmalı gerçekci olun.bende üzüldüm arkadaşa ama ona boş teselli vererek yardımcı olamm.ona diyebilecegim tek şey egerki bir bebek varsa ortada sakım canına kıymasın yoksa bunn yükünü bir ömür taşımak zorunda kalır.iyi geceler hepinize

hemen lafları giydirmek yerine diğer mesajları da okusaydınız
"okuyup anlayamadım" derseniz de yadırgamami doğal karşılarım
saygılar

wayy burası ahlak polısı dolu sasırdım ılk sayfadakı yorumlara. kım kımınle ne ısterse yasar kızcagız yazmıs derdını ısteyen derman olur ısteyen okur gecer.. komık yaa!

X