kızlar ACİL

amor_amor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
1.599
1
42
merhaba arkadaşlar benım yardıma ıhtıyacım var bılen varsa yardımcı olabılırsenız çok mutlu olurum.sorunum şöyle son adet tarıhım 29 mayıs.ben bu ay aşılama oldum ve adetıne tam 11 gun kala ıdrarımla bırlıkte tuhaf sulu açık renkte kanamam oldu böyle olan v armı arkadaşlar ya üsüne görmek bumu oluyo.bır arkadaşımda böyle olmuştu adet oldu sandı ama adet degıldı.bılen varsa yardımcı olursanız benı çok mutlu edersınız.çok teşekkur ederım

canım idrarımla derken yani idrarından mı geldi öyleyse böreklerde bir sorun vardır.
ama yerleşme kanamasıda 11 gün önce olurmu bilmem belki erken döllenme olmuş olbilirde
sana pek yardımcı olmadım ama en güzeli dk una danışmak:)

sağolcanım doktorlar erken dönemde pek bılgı vermıyo bılırsın hanı umutlandırmamak adına evet tıpta böyle şeyler var ama hanı senınkı kesın öyle dıyemem dıyolar yanı adet gunumu beklemem lazımmış :KK43:
cevapladıgın için sağol canım

yok ıdrar dan sonra oda ıdara gıbı geldı

canım kanama fazlamıydı az mı eğer lekelenme tarzında ise yerleşme kanaması olabilir..ama fazla ise başka bir sorun olabilir..bence adetini bekle olmassan test yaparsın canım..umarım hamilesindir..

eylulcum damla şeklındeydı canım 3 damla dıyebılırım ve kesınlıkle adet kanaması gıbı degıldı
adet gunumu beklıycem ve o zaman test yaptırıcam canım

amor canım dün erken gebelik belirtileri bölümünde de yazmıştım... anlattığın gibi bende yaşadım ama ben adet oldum inş sen adedet olmazsın hamilesindir umarım.... umutlandırmak istemem seni ama aşılama yaptırmışsın sen bekle bakalım hayırlısı olsun senin için.

merhaba,bildiğim kadarıyla yerleşme kanaması döllenmeden 3 ila 7 gün sonra oluyormuş.bence olabilir.inşallah da öyledir.kendini yormamaya ve stres yapmamaya çalış.

eylulcum damla şeklındeydı canım 3 damla dıyebılırım ve kesınlıkle adet kanaması gıbı degıldı
adet gunumu beklıycem ve o zaman test yaptırıcam canım

adetime daha var dediğine göre bu büyük ihtimalle implantasyon kanaması ..aynısını yaşadım ve hamileyim..umarım sende öylesindir...

amorcum asılama yaptırdım dıyosun hangı gun yapıldı bılmıyorum ama dollenme olduysa yerlesme suresı 3 ve 7gun arasındadır lekelenmen eger o arada olduysa buyuk bi ihtımal yerlesme kanamsıdır..ben sahsen senın ıcın oyle olduğunu dusunuyorum...sen gene sakınlığını korumaya calış stres yapma tatlım...hakkında hayırlısı olsun...

ay eylulcum sağol canım senınkı nasıl oldu canım bırazcık anlatırmısın tam 3 yıldır bu anı beklıyorum arkadaşım

bebişim teşekku ederım canım sağolasın allah razı olsun hepinizden
artık kımseye sölıyemıyorum sızden başka alay konusu halıne geldım çunku :KK43:(

canım Allah hepimizden razı olsun..
sen soylenenlerı bosver boylece kımın ne olduğunu ogrenmıs oldun :))oyle degılmı?
agzı olan konusuyo lafın nereye gıtığını bılmeden ama karsısındakının kafasını yastığa koyduğunda o sozlerın içini yaktığını hıc aklına bile getırmıyo..o yuzden 3 maymuncuk ol.en guzel tepkı tepkısızlıkdır..
hersyın vaktı ve zamanı var.. ben ınanıyorumkı sen en kısa surede bebişinle karsılarına cıkacaksın..o zaman göbüşünü gere gere gezınırsın atık :))bu kapak olur onlara :))sen keyfıne bak...

Son düzenleme:
canım amor_amorcum...yerlesme esnasındakende çokk hafif açık pembe kan gelio.su an benim kafamda 2 sey olustu.pardon 3 sey...
1 yerlesme esnasındaken kanama gelir ama idrar yolundan gelmez die düsünüyorum.çünkü ben cinsel münasebet olduktan sonra farkeetim kanamamı.silerken yani çok azcıktı.meğersem o yerleşmeymiş..
2 allah korusun baska bi nedenden dolayıda gelmis olabilir kanaman ki insallah bebisinin isaretidir.
3 bu kadar çeliskideysen ki hamilelikte olabilir ..yerlestiyse eğer o yerlesme kanamasısa zaten idrar tahlilinde çok açcıkta olsa pembe çizgi çıkar ..bende bu kadar kendini üzme 1 kaç gün geçsin bi yap.
çünkü bende merak ettim simdi...

insallah hamissindir ya.valla yerlesme kanaması olabilirde..ayy kıs meraklandım valla.bi heyecan düstü içime..hay allahım insallah hammissindir...

ecrın merhaba canım sağolasın işte ıdrar yolundan gelmedı canım tam kalkarken kloczete damladı ama asla adet gıbı degıldı 3 damlaydı öylece bıttı sonra gelen gıden yok.hayırlısı olsun bakalım

ecrın merhaba canım sağolasın işte ıdrar yolundan gelmedı canım tam kalkarken kloczete damladı ama asla adet gıbı degıldı 3 damlaydı öylece bıttı sonra gelen gıden yok.hayırlısı olsun bakalım

hımmm.e o zaman yerlesmedir insallah..yok anlattıkların doğrultusunda adet değil...canım hepimiz adet oluyoruz adet nası gelio bilioz ve bu tür seylerde hemencik farkedioz.yani insalllaaaaaaaaahhhhhh bebeğinin belirtisidir...haber verirsin artık.+stress asla yapma sakin ol heyecan yaratma....seni çok iyi anlıyorum demesi koluy diyeceksin belkide stress yapma yinede..:1hug:

X