Kızlar acil yorum istiyorum🙏🏻

Nilgunkurt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
5
2
30
1 yıldır evliyim 4 aydır bebek istiyoruz eşimle.ve ovulasyon testi kullanıyorum.bu ay doktora gittim hormon testi yaptırdım.yumurtaliklar ve rahim temiz çıktı.ama estradiol 28 prolaktin 12 çıktı
4 tane doktorla gorustum 2 si online gorusmeydi ve ufak bi ilac tedavisiyle halledilir dedi.diger yuzyuze görüştüğüm doktorlar yumurtaliklarin rahmin tertemiz hormonlarinda da sıkıntı yok dediler.kafam çok karıştı. Gereksiz stres mi yapiyorum yoksa baska bi doktora daha gitmelimiyim

Sonuç kağıdında referans aralıkları var o aralığa giriyorsa çünkü farkedebilir cihazlar arası bi sorun yok zaten 4 ay deneme koşa normalde 6 ay doktorlar deneyin başarısızsa bakalım der çünkü gebelik hemen olmayabilir normal sağlıklı bireylerde dahi.

Siz acelecisinin bu da stresse girmenize neden olup gebeliği engelliyor olabilir

Sonuç kağıdında referans aralıkları var o aralığa giriyorsa çünkü farkedebilir cihazlar arası bi sorun yok zaten 4 ay deneme koşa normalde 6 ay doktorlar deneyin başarısızsa bakalım der çünkü gebelik hemen olmayabilir normal sağlıklı bireylerde dahi.
Ben o referans aralığını göremiyorum sistemde yazmiyo internetten araştırıp baktım.2 doktorda sıkıntı yok dedi.ama diger 2 si ufak bi ilac tedavisiyle halledilir dedi.bu yuzden kafam karıştı zaten.

Evet biraz aceleci davranıyorum farkindayim ve 4 aydir da cok stresliyim. Sanki sorun var gibi dusunuyorum surekli
Bu yüzden olmaz çünkü beyne sende sorun var hamile kalamazsın diyorsunuz onda emrinizi yerine getiriyor. 2doktor sorun yok dediyse yoktur esteadiol gayet iyi ama prolaktin sınırda olabilir gibi geldi.bazı doktorlar ilaç satma peşinde onlara dikkat. Ama bence kafanız boş bi şekilde hiç o sürede hamilelikle ilgili herhangi bir araştırma yapmadan 2 ay deneyim derim

Bu yüzden olmaz çünkü beyne sende sorun var hamile kalamazsın diyorsunuz onda emrinizi yerine getiriyor. 2doktor sorun yok dediyse yoktur esteadiol gayet iyi ama prolaktin sınırda olabilir gibi geldi.bazı doktorlar ilaç satma peşinde onlara dikkat. Ama bence kafanız boş bi şekilde hiç o sürede hamilelikle ilgili herhangi bir araştırma yapmadan 2 ay deneyim derim
Çok haklısın teşekkür ederim 🫶🏻

X