kızlar acil yardıma ihtiyacım var....

tuana berrem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
81
1
42
arkadaşlar benim 15 aylık bir kızım var ..bence imkansız ama galiba hamileyim.moralim çok bozuk.kızım emiyor ve sanırım bıraktıramıycam.ne olursunuz bana bir fikir verin ,nasıl yapıp unuttursam.eğer hamileysem ki doktora gitmeyi düşünüyorm emzirmeyi kesmem lazım herhalde dimi.offff allahım öyle kötüyümki...:ecrin_bebek::nazar:

canım bugün bi test alıp yapsaydın keşke kendin ama hamile olabilirsen bugün
falan emzirme bebeğini benim eltimde aynı şekilde hamile kaldı ve biraz zor olsa da
bıraktırdı memeyi uğraştırdı ama bıraktılar sen en iyisi yarın kan testi yaptır canım
hayırlısı ne ise o olsun bizi de habersiz bırakma

canım hamılyken bırakıyorlar senınkı 15 aylık zaten epy buyumus
bebegı 8 aylık olupta kalanlar var test yaptın mı

canım bugün bi test alıp yapsaydın keşke kendin ama hamile olabilirsen bugün
falan emzirme bebeğini benim eltimde aynı şekilde hamile kaldı ve biraz zor olsa da
bıraktırdı memeyi uğraştırdı ama bıraktılar sen en iyisi yarın kan testi yaptır canım
hayırlısı ne ise o olsun bizi de habersiz bırakma

tabiki haber vericem ama umarım değilimdir.yani daha ben kendimi yeni topladım diyebilirim.ilk doğumum çok zor oldu.offf çoook korkuyorum.şaşkınım...olmamalıydı.canım sagol ama demekki benim durumumda olanlarda varmışş senağlamasenağlama

onlarda 14 ay vardı ama şimdi doğum yaptı 3 aylık oldu kızı
canım hayırlısını iste ama imkansız kalmam diyorsun

onlarda 14 ay vardı ama şimdi doğum yaptı 3 aylık oldu kızı
canım hayırlısını iste ama imkansız kalmam diyorsun

ilgin için teşekkür ederim.bu arada kendi telaşımdan dikkat etmemişim.özür dilerim valla.allah inşallah tamamına erdirsin.bebeğini sağlıkla bir avazda kucağına alırsın inşallah.kendine iyi bak arkadaşım.a.s.:nazar:

X