Kızlar acil yardım lütfen yazın beyaz altın yüzük ile İlgili!....

Pembesacli Rapunzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2020
537
698
30
Kızlar merhaba,
Erkek arkadaşım evlenme teklifi etti. Yüzüğü sürpriz olsun diye bana sormadan almış. Beyaz altın almış. Fakat ben alyansımı sarı altın istiyorum ve beyaz tektaşla uyum sağlamayacağını düşünüyorum.

Sizce, beyaz altın yüzük sarıya döndürülür mü kuyumcuda yapan bilen duyan var mı kullanan var mı lütfen yardımcı oluun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlar merhaba,
Erkek arkadaşım evlenme teklifi etti. Yüzüğü sürpriz olsun diye bana sormadan almış. Beyaz altın almış. Fakat ben alyansımı sarı altın istiyorum ve beyaz tektaşla uyum sağlamayacağını düşünüyorum.

Sizce, beyaz altın yüzük sarıya döndürülür mü kuyumcuda yapan bilen duyan var mı kullanan var mı lütfen yardımcı oluun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Sari tektas bana cok ucuz basit hatta sahteymiş gibi geliyor.

Cevap için teşekkür ederim😍 güzel duruyor mu ikisi birlikte yani tektaş gümüş gibi duracak gibi geliyor hep bana alyansın yanında
Güzel duruyor. Sadece benim değil, çevremdeki herkesin tektaşı beyaz, alyansı sarı. Hiç de acaba gümüş mü diye düşünmedim. Tektaşın yüzük kısmı 8 ayar beyaz altından yapılır genelde. Emin olun sarı alırsanız kötü durur.

Güzel duruyor. Sadece benim değil, çevremdeki herkesin tektaşı beyaz, alyansı sarı. Hiç de acaba gümüş mü diye düşünmedim. Tektaşın yüzük kısmı 8 ayar beyaz altından yapılır genelde. Emin olun sarı alırsanız kötü durur.
Peki çok teşekkür ederim cevaplarınız için içim çok rahatladı kararım değişti hatta 🙏🏻❤️

Kızlar merhaba,

Sarı hiç hoş durmuyor beyaz gayet güzel bence

Benim tektaşm beyaz alyansım klasik sarı altın.. tektaşı altına alyansı üstüne takıyorum gayet şk duruyor.. ikisi aynı denk olsaydı daha kötü dururdu bence

Kızlar merhaba,

beyaz tektaş daha şık duryor bana göre, hem beyaz hem sarı olmak üzere 2 tane tektaşım var beyaz daha şık sade ve güzel duruyor, alyansınızıda sarı beyaz altın karışık alabilirsiniz yada sarı alıp alyansı ve tektaşı ayrı parmaklarınıza takarsınız.

beyaz tektaş daha şık duryor bana göre, hem beyaz hem sarı olmak üzere 2 tane tektaşım var beyaz daha şık sade ve güzel duruyor, alyansınızıda sarı beyaz altın karışık alabilirsiniz yada sarı alıp alyansı ve tektaşı ayrı parmaklarınıza takarsınız.
Dün bir alyans denedim aslında hem beyaz hem sarı altın karışık. Beyaz tek taş ile çok hoş durdu gerçekten. Bu konularda biraz tecrübesizim çok uzak kalmışım bu konulara. Yardımlarınız için teşekkür ederim ❤️

Dün bir alyans denedim aslında hem beyaz hem sarı altın karışık. Beyaz tek taş ile çok hoş durdu gerçekten. Bu konularda biraz tecrübesizim çok uzak kalmışım bu konulara. Yardımlarınız için teşekkür ederim ❤
Rica ederim çok mutlu olursunuz inşAllah :)

Ah kızlar ah sakın sakın ha beyaz altına sonradan çevrilmiş yüzük almayın bence. Çok ünlü bir marka olmasına rağmen daha üçüncü takışımda yüzüğün beyaz renginin attığını sarardığını gördüm ve çoook üzüldüm. 😢 Takasım bile gelmiyor

Kızlar merhaba,

Ben de hiç sevmem beyaz altın. Kro duruyor diyen arkadaşlar o modeline göre değişen bir durum. Bana da her zaman sipsivri klasik tek taşlar kaba gelmiştir. Sorunuz içinse benim bildiğim bu işlem yapılıyor. Gülüşte sarıya boyama oluyor o net. Ama altında da oluyor diye biliyorum. Benim yüzüğüm de rose altın. Sanki bunu konuştuk diye hatırlıyorum.

Kızlar merhaba,

Ama şu sıkıntısı var. Gümüşte renk inanılmaz çabuk akıyor ve tam altın rengi durmuyor. Hani daha şeffaf duruyor. Ve 2 3 kez takınca tekrar eski rengine dönüyor

Kızlar merhaba,

Adam tek taş almış sen diyosun sarı olsa☺️
Şaka bir yana benim tektaşim beyaz altın alyansım da sarı cok şık duruyor bence. Kesınljjke degıstırme. Bu arada hayırlı olsun. Mutluluğunuz daim olsun🌺

Altın özünde sarıdır. Beyaz kaplamasi oluyor.. kullandıkça sararır hatta. O yüzden kuyumcu yapabilir belki. Ama zaten kullanmazsanız gidip değiştirebilirsiniz aldığınız yerde.

Kizlar evleneli bayağı bir oldu o beyaz tektaş alacalı bulacali bir renk oldu sarılar beyazlar kötü duruyor. Evlendikten sonra da unutuluyor gidiyor vallahi başka ihtiyaçlar olduğu için onemsenmiyor. Maddi şeylere önem veren biri degilim ama en azından görüntüsü güzel Dursun isterdim. Size tavsiyem benim yaşadığım gibi bir olay yaşarsanız nişanlınızla konuşup evlenmeden önce değişin yüzüğü yoksa kalıyor unutuluyor böyle 😅 sevgiler

X