Kızlar acil ovülasyon lh testi pik

Adetin 18.günü başladım canım ben. Çatlatma iğnesi vurulduktan 3-4 gün sonra başladım
Ben o aşamaya gelmedim henüz doktor bir yılbaşına kadar böyle dene dedi eşimle yedi aydır ancak beraberiz iki yıllık evliyim ama askerdi kendisi çok beraber kalamadik bu sekiz ay içinde iste Mart'ta düşük yaptım sonrası hep bozuldu düzenim

Ben o aşamaya gelmedim henüz doktor bir yılbaşına kadar böyle dene dedi eşimle yedi aydır ancak beraberiz iki yıllık evliyim ama askerdi kendisi çok beraber kalamadik bu sekiz ay içinde iste Mart'ta düşük yaptım sonrası hep bozuldu düzenim
Bende 6 aydır deniyordum ilk ay aynı şeyi bana da dedi ve kendiliğinden olmadı. 4 yıllık evliyim artık kendiliğimden denemek istemediğimi ben söyledim aslında doktora. O yüzden ilaç + iğne şeklinde denedik bu ay. Çünkü bu testlerle kafayı yiyecektim oldu mu acaba pik mi değil mi vs

Bende 6 aydır deniyordum ilk ay aynı şeyi bana da dedi ve kendiliğinden olmadı. 4 yıllık evliyim artık kendiliğimden denemek istemediğimi ben söyledim aslında doktora. O yüzden ilaç + iğne şeklinde denedik bu ay. Çünkü bu testlerle kafayı yiyecektim oldu mu acaba pik mi değil mi vs
Bende o asamadayim galiba insan bir an önce olsun istiyor evet bir kez oldu ama ya tekrar olmazsa diye de üzülüyor bilmiyorum sadece Allah ima sığınıyorum belki vardır vakti diyorum ama bu psikoloji de insanı yıpratıyor vallahi

Canım durumlar nasıl test yaptın mı merak ettim

Canım çatlatma iğnesi 22 sinde vuruldum. Bugün 10.günüm. Kan testi ve kaset test negatif şu an. Doktor erken 14.güne kadar bekle diyor bekliyorum bakalım 🤔
Benim de ovulasyon testi dört gündür ikinci çizgi belli olmuyordu hiç ondan önce baya belliydi hatta buraya atmıştım ya bugün yine belirginleşti anlamadım bende 😂

Eklentiler

• IMG_20240801_145736.jpg
    IMG_20240801_145736.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 19
X