Kızlar acil ovülasyon lh testi pik

miya1256

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
15
11
24
Kızlarr ovülasyon testim bugün pik oldu önümde tahminen 1 2 gün var bebiş için önerilerde bulunabilir misiniz değerlendiriyorum her günü ama belki yararlı, gebeliği kolaylaştıracak fikirleriniz vardır inofolic combi kullanıyorum bugün regl başlangıcımın 12. Günü yumurtlama gerçekleşti muayene de oldum 14 mm 13 mm her iki tarafta da ikişer tane gelişmiş çatlamaya hazır yumurta gördüğünü söyledi doktorum dua edin çatlayıp döllensin Allah isteyen herkese gönlünce bebişler nEki Görüntüle 1000232747.webp asip etsin🫶🏻🫶🏻

Kızlarr ovülasyon testim bugün pik oldu önümde tahminen 1 2 gün var bebiş için önerilerde bulunabilir misiniz değerlendiriyorum her günü ama belki yararlı, gebeliği kolaylaştıracak fikirleriniz vardır inofolic combi kullanıyorum bugün regl başlangıcımın 12. Günü yumurtlama gerçekleşti muayene de oldum 14 mm 13 mm her iki tarafta da ikişer tane gelişmiş çatlamaya hazır yumurta gördüğünü söyledi doktorum dua edin çatlayıp döllensin Allah isteyen herkese gönlünce bebişler nEki Görüntüle 3449367 asip etsin🫶🏻🫶🏻
Bence catlama olmuş bu dende koyuluk için öyle diye biliyorum ben

Bence catlama olmuş bu dende koyuluk için öyle diye biliyorum ben
Bu sabah eklediğim gibi silikti dün de aynı şekilde ama en belirgin silik hali bu sabahtı tekrar yapmak istedim net çıktı 😊 çatlasaydı bu sabah ultrasonda görünür müydü acaba bilemiyorum test eski haline dönünce çatlamış oluyor sanırım

Kızlarr ovülasyon testim bugün pik oldu önümde tahminen 1 2 gün var bebiş için önerilerde bulunabilir misiniz değerlendiriyorum her günü ama belki yararlı, gebeliği kolaylaştıracak fikirleriniz vardır inofolic combi kullanıyorum bugün regl başlangıcımın 12. Günü yumurtlama gerçekleşti muayene de oldum 14 mm 13 mm her iki tarafta da ikişer tane gelişmiş çatlamaya hazır yumurta gördüğünü söyledi doktorum dua edin çatlayıp döllensin Allah isteyen herkese gönlünce bebişler nEki Görüntüle 3449367 asip etsin🫶🏻🫶🏻

Eklentiler

• IMG_20240724_153440.jpg
    IMG_20240724_153440.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 90
Pik test sen gene değerlendir yarın da tekrarla bakalım çatlama varmı hadi güzel haberlerini alırız inşallah

Sizce pik olmuş mu bunu ben üç gün önce yaptım sonrası hep silik çıktı adetlerim düzensiz doktor da 15. Gün duphastona başla dedi bebek varsa tutunur yoksa adet olursun dedi yumurtlama gününü baska bulamıyorum sizce yumurtlamami bu

Eklentiler

• IMG_20240724_153357.jpg
    IMG_20240724_153357.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 87
Sizce pik olmuş mu bunu ben üç gün önce yaptım sonrası hep silik çıktı adetlerim düzensiz doktor da 15. Gün duphastona başla dedi bebek varsa tutunur yoksa adet olursun dedi yumurtlama gününü baska bulamıyorum sizce yumurtlamami bu
Bu testi kullanmadim hic ben innovita kullandim. Ona göre degerlendirdigimde bence pik degil daha koyu olmasi gerekiyor. Yani benim kullandigim testte öyleydi.

Pike yakın yarın tekrarla pik olur gibi sen gene değerlendir

Pike yakın yarın tekrarla pik olur gibi sen gene değerlendir
Bu koyudan sonra daha da olmadı koyulasmadi zaten değerlendirdik yine de ama şimdi ben progesteron içeren duphastona başladım bebek yoksa beni adet olduracak şekilde yumurtlama gormediysem bu ilaç yüzünden ya goremeyip adet olursam onunda şüphesi var anlamadım gitti

İlaç progesteron içeriyor adetini düzenlemek için doktor adetinin 15. günü başla dedi eğer gebelik oluştuysa bebeğinin tutunmasını sağlar dedi ama gebelik yoksa dedi adet gordurur sana adetini düzenler dedi

Bundan dört ay önce hamilelik oluştu ama düşük oldu adetlerim hep düzensiz onu da aynı böyle yumurtlama testi ile yakalayıp değerlendirmiştim ama bundan daha da koyu bir cizgiydi onu biliuorum ama ilaca da başlamak zorundayım eğer doktoru dinlersem ne yapacağım bilemiyorum

Bundan dört ay önce hamilelik oluştu ama düşük oldu adetlerim hep düzensiz onu da aynı böyle yumurtlama testi ile yakalayıp değerlendirmiştim ama bundan daha da koyu bir cizgiydi onu biliuorum ama ilaca da başlamak zorundayım eğer doktoru dinlersem ne yapacağım bilemiyorum
Yarın da yap bakalım test sen gene değerlendir bu günleri

X