kizlar acil kilolari atmamiz lazim

Ya ben başlamak istiyorum ama sürekli acıkıyorum o yüzden yapamıyorum diyet falan. Aslında karnımda aç değil aklım aç gözüm aç resmen aklıma birşey gelirse direk yiyorum. 1 yılda 5 kilo almışım 67den 72ye çıktım :KK43:

Ya ben başlamak istiyorum ama sürekli acıkıyorum o yüzden yapamıyorum diyet falan. Aslında karnımda aç değil aklım aç gözüm aç resmen aklıma birşey gelirse direk yiyorum. 1 yılda 5 kilo almışım 67den 72ye çıktım :KK43:
Canim senlen ayni kilodayiz ben basladim yogurtndiyeti yapiorrum suan cok cok iyi giduorum acikmadan yatamiorum ama gunede inat etmisim gudicek bende senin gibiydim ac deildim ama hep yiyerdim yemeyi seven biriyim suan birinci gunumu kapatim bu duyetlen 2 ayda sporlan bide 20 kilonuj gitmesi lazim bence dene benlen gur bu diyete

Canim senlen ayni kilodayiz ben basladim yogurtndiyeti yapiorrum suan cok cok iyi giduorum acikmadan yatamiorum ama gunede inat etmisim gudicek bende senin gibiydim ac deildim ama hep yiyerdim yemeyi seven biriyim suan birinci gunumu kapatim bu duyetlen 2 ayda sporlan bide 20 kilonuj gitmesi lazim bence dene benlen gur bu diyete

Neler yapıyorsun peki canim ayrıntı verir misin bende yarin basliyim

Neler yapıyorsun peki canim ayrıntı verir misin bende yarin basliyim
Canim ben sabah kahvakti yapan biri deilim oglende bir kase yogurt icine meyve falan dogruorum yiyiorum aksamda bir yumurta iki zeytin bide asiri cok limonlu su iciorum yane gunde 3 litre iciorum ustune spor yapiorum soor derken evde pilates yapiorum ikinci gunumdeyim iyi gidior simdilik bakalim ne olacak

Canim ben sabah kahvakti yapan biri deilim oglende bir kase yogurt icine meyve falan dogruorum yiyiorum aksamda bir yumurta iki zeytin bide asiri cok limonlu su iciorum yane gunde 3 litre iciorum ustune spor yapiorum soor derken evde pilates yapiorum ikinci gunumdeyim iyi gidior simdilik bakalim ne olacak

Ben hayatta yapamam işte bu şekilde :/ hiç birşey yemiyorsun resmen.

Ben hayatta yapamam işte bu şekilde :/ hiç birşey yemiyorsun resmen.
Canim normakde bende yapamiordum ama elbislermi baktum ve keisn karar verdik dunden simdiye 1 kilo vermisim bence yapabilirsin kilolarindan kurtul sadece yemiceksin yemeyi dusunme onun yerine biseler yap ne bilen tv bak biselerlen ugras ki yemek aklina gelmesin yoksa kiloar basini alip gidior wallah o zamanda biseler yapamiir insan cok gec oluir bence cabala ve dene

Cok kolay ve basit bol bol limonlu su ictim evde 15 dk pilatrs yapiorum bide yemek falan yemiorum yumurta hasliorum salatasini yapuorum veya oyle yiyiorum ama seker tuz o tur seyler benim icin öldu artik hahha
Seker zatn hiç sevmem cay bile doğru dürüst içmem limonlu suyu ne kadar litre suya kaç limon ayrıntılı bilgi

Selam kizlar malesef ben gine geldimce gine diyete girdim bir gundur benlen diyet yapmak isteyen varsa beraber yapalim hem daha guclu oluruz ve veririz berabrrr

Seker zatn hiç sevmem cay bile doğru dürüst içmem limonlu suyu ne kadar litre suya kaç limon ayrıntılı bilgi
Ben sabah kahvalti yapmiyorum aksama kendime gore ayarliorum mesela dun yumurta hasladim bol sebzeli salata yaptim yumurtaylan cok guzel geldi ve insani tok tutuyor bide barsaklari iyi calistiriyor aci yiyorsan bol bol pulbiberide eklemeyi unutma

X