Kizlar 25 kasim'da doguma giriyorum ;dua edin bizim icin ...

Allah sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah
darısı tüm hamilelerin başına

allah yardımcın olsun zepp im
hayırlısıyla kucağına al inşallah Şeniz

zepcim hayırlısı olsun allah sağ salim kurtarsın seni ve oğlunu.
darısı artık bizlerin başına. doğumdan sonra hikayeni beklyoruz mutlaka

Cok heyecanliyim tarif edemem dogrusu :asigim:darisi tum hamislerin ve anne olmak isteyen arkadaslarimin basina :Saruboceq:
Benim icin dua edin olur mu ?:asigim:

kız ben seni gercekten seviyorum kk nın dahisi:asigim:inanmassın belki ama dün akşam aklıma düşmüştün biliyormusun ve bugünde sana bildirilerden yazayım dedim.ama topiğini gördüm.
canım benim.
etmemmi hiç.. istediğin dua olsun.keşke yanında olabilsekte,yardımcı olsak.sanırım ameliyatlı olcak,ameliyat sonrası çok önemli,sana bebişine,abisiyle ilgilenen ,yakınından birileri gelmiştir.inşallah.
allahım hayırlısıyla kurtarmayı,kucağına almayı,sağlıklı büyütmeyi.canıımm gönlünün istediği her şeyi,her şeyi nasip etsin inşallah amin amin
a.s.
anne olmak isteyen tüm arkadaşlarında dileklerini kabul etsin rabbim,allah onlarada nasip etsin..:Saruboceq:

Son düzenleme:
zeppcimm hayırlısıyla yakışıklı oğluşunu kucağına alırsın inşallah sağlıklıca
sonra doğum hikayeni yazmayı unutma :ecrin_bebek:
darısı benim başıma artık :CüvCüv:

allah kucağınıza almayı nasip etsin :ecrin_bebek:
allah kurtarsın canımgamyoncuiremsu:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Zeppcim hayırlısıyla doğur gel inşallahh:CüvCüv:

sağlıkla gelsin minik kerata:asigim:

biz burda bekliycez senii,sonrada doğum hikayenii ve miniğin fotolarını beklicez

artık darısı bizim başımıza:asigim:

Allah kolaylıklar versin, güzel haberlerini bekliyoruz..............

Benimde 2 oğlum var büyük 6 küçük 2.5 yaşında gamyoncuiremsu Rabbim küçük oğlunuzuda sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsina.s. .Resimleri bekleriz :CüvCüv:

Emre Deniz olacak Allah izin verirse canim :asigim:

canim benim :1hug::asigim:

:1rolleyes:hala bekliyorum seni dogumda yanimda ol bak karismam :mymeka:kaydirigubbakcemile3

Biliyorsun ben çılgın gacuyum bellimi olur bakmışın hastanede gözlerini açınca :1shok:karşında beni buluyormuşun..sakın bayılma emi heyecandan yaniii...

Canım,sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini:Saruboceq:dualarım senin için...
Rabbim yardımcın olsun:Saruboceq:
Bebişinle birlikte bekliyoruz
:1hug:

Saglıkla sıhatle inşallah hemşom..........

canım benim saglıkla kucagına alırsın inş. allah yardımcın olsun
ne çabuk geçti zaman 9 ay daha yeni hamilelik haberini beklioduk
dogumunda öle çarçabuk geçer hayırlısıyla kucagına alırsın inş. emre denizimizi

Rabbim sağlıkla sıhhatle kavuştursun birbirinize ve yakışıklı abiye....Gerçekten nasıl geçiyor zaman daha yeni konuştuk sanki 2.doğursam mı doğurmasam mı diye.Ama ben zamanın bize böyle güzel şeyler,hayatta tadılailecek en büyük mutlulukları getirdiğinde hızlı geçmesine bayılıyorum.Rahat,çabuk bir doğum geçirmen dileği ile.dualarımız seninle canım.Rabbim tüm hamilelere hayırlı doğumlar sağlıklı bebekler versin inşallah.Tüm bebek isteyenlerede tabii...Emre Deniz' e şimdiden hoşgeldin

Cok tesekkur ederim arkadaslar hepinize ayri ayri a.s.yanimda oldugunuz icin a.s.
inanin zaman azaldiikca bendeki heyecan daha cok artiyor :asigim:
ilk yada ikinci hic farketmiyormus :asigim: ayni heyecan ayni bekleyis ...
Allah isteyen herkese nasip etsin ...

cnm allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah
doğum hikayeni de sabırsızlıkla bekliyoruz

bacım doğuruyonmu kı
sende artık benim gibi sütçü annemi olcan foşfoş emer :ecrin_bebek:artık yerim onu mis kibin kokar şimdi o gamyoncuiremsuay sanki ben doğuracam heycan bastı allah yardımcın olsun selim mertimi kuşumu ihmal etme öp yerimeŞeniz gelecem kız yanına az kaldı yaza uğrarım yerimseniben:jeyyar:
allah sağlık ve sıhhatle kucağına almayı nasip etsin:1hug:a.s.

canım benim Allah hayırlı doğumlar versin inşallah dualarım ve kalbim seninle

Canım arkadaşım,ilk hamilelik haberinide burda bizimle paylaştın,hep beraber sevindik mutlu olduk,işte şimdide bebişimiz geliyor,hayırla sağlıkla ve bol bereketle gelir inşallah,seni kocaman öpüyorum güzel anneŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…