Kizlar 25 kasim'da doguma giriyorum ;dua edin bizim icin ...

Rabbim sağ salim kucağına sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin birtanem :Saruboceq:
Bütün dualarım seninle canım benim Şeniz

rabbim saglikli dogumlar nasip eylesin
sagsaglim alirsiniz kucaginiza yavrunuzu insallah

ısallah hayırlısıyla ogunde gelır gecer
ve bebısını kucagına saglıklı alırsın
ve sende bıran once saglıgına kavusursun
allah yardımcın olsun bı solukta ısallah

aaa zeppim nasıl geçti 9 ay hamilelik müjdeni verişin daha dün gibi sana çok kolay sağlıklı doğumlar diliyorum inşallah güzel haberlerini alır seviniriz

Melegim Allahim yardimcin olsun!!! Dualarimiz Seninle yavrunu hayirlisiyla kucagina almani diliyorum!! Demek 9 ay daha dün gibi geliyor Müjdeni verdigin Dubai ellerinden!!! Acisiyla tatlisiyla geride biraktik demek!!!
(kahvalti sofralari ne olcekkaydirigubbakcemile3) En güzel dileklerim Seninle Canim!!
25 Kasimda Yüregimle yüregindeyim coooook uzaklardan:asigim:

vayyy bee daha dün gibi hatırlıyorum zepp hamile başlığınıkaydirigubbakcemile5
zaman ne çabuk geçiyo dimiyerimseniben
hayırlısıyla sağsalim doğurursun inşallah 2. bebeğinide
selim mert inizde nasıl heyecanlandır kuzum benimmm
Bir Avazda İnşallah:Saruboceq:
güzel haberlerini bekliyoruz

9 ay ne çabuk geçti yaa 2. yakışıklı geliyor desene :asigim: ALLAH hayırlısıyıla kucağına almayı nasip eder inşallah....

allah yardımcın olsun hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah....................

aaaaaaaaa zaman nasıl geçmiş...9 ay oldu demek..
allhım bi avazda kurtarsın inşallah......

Ay çok yakın tarih:1shok:Geliyor artık bebeklerimiz;inanamıyorum:sm_cool:
Benim de doktorum o tarihlerde sezeryan günümüzü belirleyecek.Ne kadar az kalmış:nazar:İdrak etmekte güçlük çekiyorum sanırım:1rolleyes:

Gözün aydın canım.Sağlıkla gelir bebişin inşallah.Dualarım seninle:Saruboceq:

Zepp'im güzel arkadaşım benim..Şimdi üç beş ay önce ki halimi hatırlattın bana:)) Ayyyy ne yazacağımı şaşırdım inanki..

Dostum güzel haberlerini bekliyoruz inş..Sağlıklı,sıhatlı olarak minik prensimizle karşımıza en yakın zamanda çıkarsın inş..

Çok öpüyor ve dualarımı gönderiyorum..Şeniz

zepp allah sag salim bebişine kavuşmayı nasip etsin adı ne olacak yakışıklının son 6 gün

Allahım sağ salim kurtarsın inş hepimizi.
yavrularımıza kavuştursun sağlıkla...

demek sen de aralık annesi olamıyorsun..
bakalım ben kasımın kaçında doğurucam :uhm:

Canım kardeşim,güzel arkadaşım,ilk haberi duyduğum gün aklıma geldi,ilk defa benimle paylaşmıştın ve bu güzel müjdeyi ,kk'ya benim haber vermemi istemiştin..çok duygulandım o günkü gibi yinesenağlama,zepp,seni üzmek değil tabiki ama içimden gelenleri yazmak istedim..Dubaiden Türkiye'ye döneceğinizi öğrendiğimde ilk aklıma gelen yaşasın zepp bana biraz daha yaklaşıyor onu daha sık göreceğim ve doğumunda yanında olacağım diye hayal etmiştim.inan arkadaşım yanında olmayı çok istiyordum ama dualarım seninle olacak ,aile çoğalıyor ne mutlu ne güzel 3 erkeğin arasında kendini ezdirme emi,:roflol:,sen o ailenin prensesi olacaksın bak bu güzel işte,Rabbim yardımcın olsun,inş haftaya bugün evinde olursun ve güzel haberlerini alırız..ha unutmadan naz yapmayı unutma tammm sırası seni seviyorum bitanem güzel yürekli arkadaşım..:1hug:

Allah yardımcın olsun sağlıklı bir sekilde bebegini kucagına alırsın inş

zaman su misali derler ya,gerçekten çok çabuk geçiyor...
zeppcim hayırlı ve kolay doğumlar diliyorum...
minik erkekini sağlıkla kucağına almanı diliyorum...
Allah yardımcın olsun senin ve bütün doğuma gidenlerin...
sevgiler...

4853.gif

Arkadaslar 9 ay nasil gecti anlamadim inanin ama su son 1 ay zordu benim icin ...:asigim:

Ve beklenen gun geldi; 25 Kasim Sali gunu saat 10:00 'da ikinci oglus geliyor (Allah'in izniyle ):asigim::ecrin_bebek:
Cok heyecanliyim tarif edemem dogrusu :asigim:darisi tum hamislerin ve anne olmak isteyen arkadaslarimin basina :Saruboceq:
Benim icin dua edin olur mu ?:asigim:

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım..Bana ne oluyorsa nasıl heyecan yaptım bak şimdi aklıma hemen saruböceqimle Beyaz Meleğim diğer gebişler geldi aklıma..Sırayla Rabbim hepinizi kurtarsın.:Saruboceq:.,

Dularımız seninle canım benim..Hatta annemede kardeşlerimede tembihledim her dualarında Tüm hamileleride sağ salim bebeklerine kavuştur diyede dua edecekler.

Çok öpüyorum Zeppim sağlıkla iyi haberlerinle gel yanımızaa.s.

zepp allah sag salim bebişine kavuşmayı nasip etsin adı ne olacak yakışıklının son 6 gün

Emre Deniz olacak Allah izin verirse canim :asigim:
Canım kardeşim,güzel arkadaşım,ilk haberi duyduğum gün aklıma geldi,ilk defa benimle paylaşmıştın ve bu güzel müjdeyi ,kk'ya benim haber vermemi istemiştin..çok duygulandım o günkü gibi yinesenağlama,zepp,seni üzmek değil tabiki ama içimden gelenleri yazmak istedim..Dubaiden Türkiye'ye döneceğinizi öğrendiğimde ilk aklıma gelen yaşasın zepp bana biraz daha yaklaşıyor onu daha sık göreceğim ve doğumunda yanında olacağım diye hayal etmiştim.inan arkadaşım yanında olmayı çok istiyordum ama dualarım seninle olacak ,aile çoğalıyor ne mutlu ne güzel 3 erkeğin arasında kendini ezdirme emi,:roflol:,sen o ailenin prensesi olacaksın bak bu güzel işte,Rabbim yardımcın olsun,inş haftaya bugün evinde olursun ve güzel haberlerini alırız..ha unutmadan naz yapmayı unutma tammm sırası seni seviyorum bitanem güzel yürekli arkadaşım..:1hug:

canim benim :1hug::asigim:

:1rolleyes:hala bekliyorum seni dogumda yanimda ol bak karismam :mymeka:kaydirigubbakcemile3

X