Kizlar 25 kasim'da doguma giriyorum ;dua edin bizim icin ...

canım arkadaşım ,yarın inş doğuma giriyorsun.her ne kadar yanında olamasamda biliyorsun aklım fikrim sende dualarım seninle kardeşim inş hayırlı güzel haberlerini bekliyorum..seni ve Selim Mert'i öpüyorum eşinede şimdiden tebriklerimi bildir..Şeniz:ecrin_bebek::emir_bebek:gamyoncuiremsu

zep, merak ve heyecanla haberini bekliyoruz Allaha emanet olun canım. Dualarımız sizinle

kızlar emre deniz geldi mi
haberi olan var mı

şu anlarda yavrunu almışsındır kucağına süt kokan misler gibi tebrik ediyorum güle güle büyütün inşallah rabbim tüm isteyenlere nasip etsin analı babalı hayırlı evlatlar olsun inşallah

gelmiştir şimdi bebişimiz güle güle büyütün zeppciğim allah çocuklarını sana bağışlasın acılarını göstermesin inşallah

gelmiştir şimdi bebişimiz güle güle büyütün zeppciğim allah çocuklarını sana bağışlasın acılarını göstermesin inşallah

evet, bebişimiz bu sabah dünyaya gözlerini açmış.Allah Anneli Babalı etsin Vatana millete hayırlı bir evlat olsun..:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

bebekhaberleri1xi7.jpg

w301.png

Kızlar nevbahardan aldığımız bilgilere göre emre deniz dünyaya gelmiş
her ikiside çok şükür çok iyilermiş :nazar: :nazar:

kızlar bişey sorucam 1 yıllı geçik evliyim ve artık bebek düşünüyorum Allahın izniyle fakat korkuyorum epidural doğum yapanınız varmı varsa bana biraz anlatabilirmi hangi doğum şeklini öneriyosunuz

X