Kizlar 25 kasim'da doguma giriyorum ;dua edin bizim icin ...

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45

Arkadaslar 9 ay nasil gecti anlamadim inanin ama su son 1 ay zordu benim icin ...:asigim:

Ve beklenen gun geldi; 25 Kasim Sali gunu saat 10:00 'da ikinci oglus geliyor (Allah'in izniyle ):asigim::ecrin_bebek:
Cok heyecanliyim tarif edemem dogrusu :asigim:darisi tum hamislerin ve anne olmak isteyen arkadaslarimin basina :Saruboceq:
Benim icin dua edin olur mu ?:asigim:

allahım bir an önce sagsaglim kucagına almayı nasip eder insallah heycanla bekliyoruz canım:Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq: seninle a.s.

canım zepp'im hayırlısıyla kucağına al inşallah oğlunuŞeniz
sayılı gün çabuk geçermiş işte bak ne kadar doğruymuş
birinci de olsa beşinci de olsa çocuk sevgisi her doğumda aynı heyecanı yaşatıyor demek insanda
hayırlısıyla git gel canım
dualarım sizinle olacak
çok öpüyorumŞeniz

canim dilerim saglikli alirsin yakisikli oglusunu kucagina...
insallah dogum cok rahat gecer...
allah yardimcin olsun canim...

Allah yardımcın olsun arkadaşım sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini kolay bi doğum diliyorum sana ve bebişine

Hayırlı doğum haberlerinide alırız inşallah...

Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin...

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:
darısı bana ve tüm isteyenlere :Saruboceq:

Allah kucagınada almayı nasip eder inşallah...saat 10 dediğine göre sezeryanla olacak,hiç korkma bi bakmışsın ki bebeğin kucagında...darısı benim gibi olmayanların başına...bizlerede dua etmeyi unutma tatlım...

Canım benim geldimi zamanı ne çabuk geçti zaman .Yaşasın ailemiz büyüyor:)))Sağlıkla kucağına alırsın inşallah.Dualarım seninle .Öpüyorum .Güzel haberlerini bekliyorum .

Canım dualarım seninle
Rabbim sağlıkla kazasız belasız kucağına almayı nasip etsin işallah :Saruboceq:

Zeppim canim arkadasim, off 1 hafta kalmis bebisin gelmesine. :1shok:
Allahim yardimci olsun sana :Saruboceq: sagsalim bebisimize de kucagina al gel canim :asigim:
Tüm teyzeleriyle sizi bekliyor olacagiz Şeniz

allah bi avazda kurtulmayı ve bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin....aklınıza gelirse o anda benim gibi bebek isteyen herkese dua edin olurmu?

Cok tesekkur ederim arkadaslar ...su an gozlerim dolu dolu okuyorum mesajlarinizi a.s.

HAYDA NE İŞİN VAR ÇAYDA ZEPPP SEN NE ARA HAMİLE KALDIN CİNSİYETİNİ ÖĞRENDİN 9 AY GEÇTİ VE DOĞUMA GİDİYOSUN SANA MI ŞAŞSAM KENDİMMEMİ ŞAŞSAM BEN BU KADAR UZAKMI KALDIM KK YA HAYRET benneyaptımki

ALLAH KURTARSIN ARKADAŞIM BIR AN ÖNCE SAĞLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

Hayırlısıyla doğurup çıkarsın inşallah Zepp.

Bu minik yavruda Selimime benzerse yandın demektir. Çok yağuşuhlu sıpa yaa:asigim:

Canım benim, torunlarımız çoğalıyor ne mutlu bizlere de. güzel haberlerini bekliyoruz.Allah kolaylıklar versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…