Kızlar 19 tane Tahmidiye duası..

Gul receli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2015
640
337
Hayirli geceler annem kontrole girmeden 19tane Tahmidiye duası okuyabilir miyiz?Yardimci olacak var mi?Annem kanser hastasi kontrole gitmeden bitirmem lazim Allah rizasi icin yardimci olun..

Gul receli anneciğin için Tahmidiye okudum. Rabbim sizlere bağışlasın. Annesiz koymasın benim gibi hep aklımdasın valla canım ya. Anne dedin mi içim cız ediyor; gözümün yaşı kurumadı hiç..Daha okumaya çalışacağım inşallah.

Canim benim..Rabbim sana guc ve bol sabir versin insallah..Senin hakkini nasil oderim bilmiyorum dualarimdasin.

Canim benim..Rabbim sana guc ve bol sabir versin insallah..Senin hakkini nasil oderim bilmiyorum dualarimdasin.
Asıl Allah senden razı olsun canım. 2- 3 aydır okumadığım bir duaydı, sayende okudum. Daha okurum ben sen merak etme. Bu ara bi kardeşimiz var kanser hastası, onun için okuyorum; yoksa inan daha fazla okurdum. Ama sana söz anneciğin için daha fazla okuyacağım.

Cok tesekkur ederim canim Allahim senden razi olsun diyecek soz bulamiyorum..

Gul receli canım anneciğin için Yasin okudum az önce. Yasin-i şeriflerin hürmetine sizi hiç ayırmasın Rabbim Cevşen kitabım işyerinde olmadığı için ancak evde geceleri okuyabiliyorum Tahmidiyeyi.

Annen nasıl oldu canım? Doktorlar ne dedi? Kanser hastası kardeşimize ettiğimiz duayı tamamladık. İnşallah mübarek Cuma hürmetine anneciğine okuyacağım yine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…