Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlaar süt içmek göğüsleri büyütürmü??

edda00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2010
24
1
bunu bana babannem dedi genetik olarak hep küçük göğüslüler ama onların sülalesinden sadece babannemin gögsleri dolgun bana sütü cok içtigimden oluyor dedi akannehir
acaba gercek oalbilir mi?a.s.

sanmıyorum, öyle olsa benimkiler tavan yapardıkaydirigubbakcemile3

aslında süt içerisinde ineklerin salgılamış olduğu hormonlar bulunuyor ama onların büyüme üzerindeki etkilerini blmiorum:S

aslında süt içerisinde ineklerin salgılamış olduğu hormonlar bulunuyor ama onların büyüme üzerindeki etkilerini blmiorum:S

aman ben hiç içmem annem gibiym ama içmeye baslicam :)) zaten diger yontemlerle bıraz buyuttum ama 80 beden istedigim için bunu da denicem gerçekten faydası olan seyler var:2:

bunu bana babannem dedi genetik olarak hep küçük göğüslüler ama onların sülalesinden sadece babannemin gögsleri dolgun bana sütü cok içtigimden oluyor dedi akannehir
acaba gercek oalbilir mi?a.s.

benimde aynı baba tarafımda hep küçük göğüslüler bende malesef aynıyım benim 80 ama dolgun olmasını istiyorum çörek otu yağı ile rezene çayını denicem bakalım inş. büyürlerCADIARZU

aa canım ne güzel 80 bende öyle istiyorum küç ebnde asırı sivilce yaptı ama rezene de sütte bence işe yarıyo yada psıkolojık olarak öyle hissediyorum

aa canım ne güzel 80 bende öyle istiyorum küç ebnde asırı sivilce yaptı ama rezene de sütte bence işe yarıyo yada psıkolojık olarak öyle hissediyorum

evet 80 ama dolgun durmuyo ben yuvarlak ve dik olmasını istiyorum:sinifsinif: bakalım deneyelim bi :1hug:

evet 80 ama dolgun durmuyo ben yuvarlak ve dik olmasını istiyorum:sinifsinif: bakalım deneyelim bi :1hug:

benımkının seklı öyle ama 80 degil .bence masaja agırlık ver iki elini yumruk yapıp gögüsleri ortada birleştiren bi masaj sekli var onu dene faydası oluyoropuyorumnanaktan

yok be güzelim ben süte bayılırım,o kadar süte bu göğüsler mi dersin görsen valla,sanmıyorum...

yok be güzelim ben süte bayılırım,o kadar süte bu göğüsler mi dersin görsen valla,sanmıyorum...

valla cnm ben farkedıyorum dolgunlasma büyüme daha önce rezeneyle olmustu yalnız 80 desteksizi doldurmak ıstedgm için baska yöntemlerde arıyorum:sinifsinif: keske sütle büyüsee

benımkının seklı öyle ama 80 degil .bence masaja agırlık ver iki elini yumruk yapıp gögüsleri ortada birleştiren bi masaj sekli var onu dene faydası oluyoropuyorumnanaktan

masaj hiç denemedim deneym bakalım sositososito

banada çok inandırıcı gelmedi...öle olsa ben taşıyamazdım herhalde gögüslerimi sırnaşık şey

banada çok inandırıcı gelmedi...öle olsa ben taşıyamazdım herhalde gögüslerimi sırnaşık şey

valla ben babanneme anlam veremedim cnku bılmıyorum konuyla alakalı bişi. yalnızca dogru olabilir mi diye sizlerle paylasmak ıstdım yerimseniben

ohoo o zaman benim 105 olurdu heral beden :) tamamen hormonlarla ilgili bişey..tetiklemiştir belki ama artırmazz ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…