KIZLAAAR!!! HAMİLEYİM 🎉🎉🎉🐣

Çok ama çok mutlu oldum sağlıklı bir gebelik geçirirsin inşallah
Seninle aşılamamiz aynı zamana denk gelmişti bende bu ay tedavi görmedim dinlenmek amacıyla inşallah yakında bendr sağlıklı bir şekilde bu duyguyu tadarim

insallah senin için de güzel olur her sey çok büyük masraftan kurtardı bizi bebiş tam tüp bebek yapmaya karar vermistik biz insallah sen de en yakın zamanda alırsın güzel haberi

O kadar sevindim ki anlatamam kendi bebeğim olacakmış gibi sevindim. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Allah’ın izniyle herşey güzel gider. Bende yaklaşık 10 aydır deniyorum ve olmuyor. Tavsiyene ihtiyacım var canım

hiç daralma askim. ben kendimi paraladım aylarca. ağladım zırladım. artık son zamanlarda esimle aramızdaki ilişkiyi de çok yaralar oldum. sürekli mutsuzdum. ister istemez hiç anne olamayacağıma inandırdım sanırım kendimi. hala daha tam olarak idrak edemiyorum bir evladım olacağını. sanırım kucağıma alana kadar da inanamıcam. ben bu süreçte sunu farkettim ki sen ne zaman iyi olursan o zaman oluyor. ben ne zaman kendimi ve esimi mutlu etmeye cabaladım o ay bebeğim oldu. burda o dönem benimle konusanlar bilir. tamamen depresyondaydım. sonra esim sağ olsun benimle konustu ve bebek konusuna ara vermeye ve iyileşmeye karar verdik. o ay full gezdim, alışveriş yaptım, arkadaslarımla eğlendim, pilatese basladım. esimle 2 defa ilişkiye girdik düsün. cünkü artık bu konudan uzaklaşmak istiyordum. hiç bir düsüncem yoktu o ay. regl olmayı bekliyordum. ama hamile olduğumu öğrendim o yüzden en önemli sey senin paikolojik ve fiziksel olarak iyi olman, mutlu olman. hiç canını sıkma kuzum. ben de 13.ayımda hamile kaldım

peki öğrendiğinde kaç haftalıkmış canım merak etim

Kızlar merhaba
Bugün çatlatma ignesinin 10. Aşılamamın da 9. Günü yalnız benim sol yumurta kısmımda çok ağrı var belim ve ayaklarıma vuruyor göğüs lerim sertleşti ve kahverengileri büyüdü ara da bulantılarım da oluyor beklemek çok zor yarın kan testi yapmak istiyorum bu sizde de erkenden test yapan var mı

canım bence erken. cünkü ben öatlatma iğnesinin 14.gününde pozitifi görmüştüm ama 15.günü negatif oldu. o dönem psikolojim çok kötü olmustu bu hayal kırıklığı yüzünden. bence sen de bekle. benim doktorum hep regl gecikmende test yap demişti bana. çok zor biliyorum ama sabret

Öncelikle tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin benim bugün bat tarihi cumartesi gününden bu yana adet sancılarım var regl olmadım lekelenme dahi yok 1 haftadır göğüs ucum sızlıyor son ilişki de 29 hazirandı. Tek taraflı kasık ağrım oldu geçen hafta perşembeden Salı gününe kadar hatta gece sancıdan üstüne yatamadım. Ama Salı erken gebelik testi yaptım negatif dün akşam kaset test yaptım negatif ilk kez bu kadar belirtim oldu normalde adetim 32. Güne kadar gecikir bugun de 29. Gündeyim siz umut oldunuz bana ama olmayacağını düşünüyorum

regl olmadıkca umut hep var bence umutsuz olmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…