kızımın ısmını bulamıyorum yardım edın arkadaslar

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
254
2
aslında ısmını dusunduk ama kararsızıs ZELAL NAZ nasıl bı ısım hadı bana bı fıkır verın:çok üzgünüm:

Sadece Zelal koyarsan daha hoş olur bence.
Her isimin arkasına Naz/Nur/Su gibi isimlerin eklenmesini çok saçma buluyorum..
Bu isimlerde Zelal'e benziyor, ve bence güzel isimler:
Delal - İnsana güzel ve sevimli görünecek hal, cilve, naz, işve
Zülal - Saf, berrak, tatlı, güzel

Zelal Naz ı söylemesi biraz zor gibi bencede sadece Zelal çok güzel,işyerinden bi arkadaşta zeynep zelal koymuştu kızının adını.Naz da kendi başına güzel ama zelalle uymadı sanki karar senin tabi

Benim favori isimlerim..

CINAY::ayin en parlak yüzü demek..

irday....kuzey rüzgari demek...

Arsima....bir ben bir sen demek...

Zelal,de güzel ama yinede sen biliyrsin.Arkasina naz ekleme cünkü uyumsuz olur..

inanın degisik isim olsun diye saçma sapan isimler koymayın artık bende koydum tuana arkadasımda esila koydu ama inanın herkes anlamını soruyo sıkıldık cevap vermekden herkese

Bence Zelal güzel bir isim. Hemde son zamanda konulan saçma sapan söylenmesi zor ve moda isimlerden değil. Sonuna naz, nur, su getirilmesini ben hiç sevmiyorum.
Ama eğer başka isimlerde istiyorsan fikir olarak,
Esin, Ekin, Defne, Bilge isinleri benim çok hoşuma gidiyor.

zelal pek hoş gelmedi.ben ecrin ismini beğeniyorum anlamıda çok güzel; Allah ın hediyesi demek.insana evladından daha güzel bir hediye olabilirmi zatenhihoyyyt

sagolun arkadaslar benım ısmım berrak anlamı temız duru demek zelalde kurtceden gelme bı ısım ve aynı anlamı tasıyo benım ısmımle oyuzden bunu dusunduk

ya allah askına naz koyma...hıc mı okumuosun butun kadınlar naz koyuo ıkıncı ısım ozel bısı olsun senın kızına cocuguna ozgu olsun

tamam kızlar zelal koyucam ozaman hem babamız takmıs durumda bu ısme,aman elı ayagı duzgun olsunda razıyım valla her ısme sagolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…