kızımın ısmıne karar veremedık arkadaşlar lütfen yardımmm....

Kızımın adına karar veremedık arkadaşlar, lütfen yardımmm....

• Ankete Katılan
    50

pyo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
7
0
Elvin

Simay

Defne

Sıtede yenı olduğum ıçın tekrar anket açıyorum arkadaşlar. Acılen yardımınıza ıhtıyacım var hangı ısmı koyacağımıza karar veremedık....Yardımlarınızı beklıyoruz..Sevgıler....

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ben defne dedim

allah analı babalı büyütsünn...
diğer isimler bana yabancı ismi gibi geldii ..
defne dedim bendee..

Elvin: Cennet çiceği, Gökkuşağının her bir tayfına verilen isim, Sıcak
Simay: Gümüşten ay, gümüş gibi parlak ay.
Defne: Akdeniz ikliminde yetişen, yapraklan sert ve üst yüzleri parlak açık sarı çiçek ve güzel kokan defnegillerden bir ağaç.

Anlamlara bakınca Elvin gibi ama e harfini bazıları farklı söylüyor ya o da garip olur biraz
anlamı çok güzel olmasa da bence DEFNE en güzeli

Elvin ismini beğeniyorum yanlız anlamı konusunda şüpheliyim
Eğer iyice araştırılır güzel anlam olduğuna kanaat ederseniz
Elvin diyorum

bence hiçbiri benim en beğendiğim isim HÜMAyani cennette bir kuş deme.hem telaffuzuda güzel.ama yinede sen bilirsin.

Elvin

Simay

Defne

Sıtede yenı olduğum ıçın tekrar anket açıyorum arkadaşlar. Acılen yardımınıza ıhtıyacım var hangı ısmı koyacağımıza karar veremedık....Yardımlarınızı beklıyoruz..Sevgıler....

canım ben simay dedim anlamıda daha güzel bu aralar herkeste defneyi cok duydum onun için senin bebişinin adı farklı olsun.bende hamileyim kızım olucak adıda LENA kurandan bulduk anlamı ayyüzlü insandan gelen insancıl bereketli ben hamile kalmadan araştırmıştım kuran okurken bi çok yerde dikkatimi çekti.anlamıda hoş geldi ve 2.adıda ADA olucak:ecrin_bebek:

ben defne ismini çok seviyorum canım onun için oyumu ona kullandım

X