kızımdı heralde bunları mutlaka düşünmüştür ve diğer günahsız meleklere anlatmıştır

canım çok üzüldüm inşallah kısa zamnda hamile kalırsın ve yaralarını sarabilirsin.eşine kızıyorum bende ama her insanın gaflette bulunabileceği bir an varmış demekki.Allah affetsin

allah affetsinden başka bişi bulamıyorum ha bide bebeğim affetsin onu sewiyorum hemde çok ama bazen olan şeyi hazmedemiyorum açıkçası anne olamadım belki ama onu içimde hissettiğim an ben zaten anne olmuştum
ben artık tek birşey istiytorum rabbimden kurban olduğum allah birkere nasip etsin yeter bir kere kokusunu şöyle dolu dolu ciğerler dolusu içime çeksem yeter ölsemde o andan sonra gam yememmmsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
bir bebeğin o müthiş kokusunu o yumuşacık tenine ne kadar hasretim bilemezsin

canım benim üzme kendini artık ya..yazdıklarının hepsini okudum..bir de şu açıdan düşün ya bebeğin dünyaya geldikten sonra onu kaybetseydin..odasını beşiğini herşeyini hazırladıktan sonra..tamam burda eşinin suçu var hemde çok büyük ama o da belki psikolojik olarak içden içe çökmüştür..bence birbirinize sımsıkı sarılın ikinizinde buna ihtiyacı var..eminim yavrun cennette seni bekliyodur..ve kardeşini elleriyle sana getirecektir..güçlü ol canım tek çaren bu..

dun animsarsan hamislar chatte karsilastik senin yazini okurken dustum.sana burdan yazayim dedim bak benim oykum sana ibret bide morel olsun.canim benim ilk bebeyimi ben aldirdim esimle sorunlarimiz vardi aslinda bu konuyu anlatmak istemiyorum cunku tekrar yasamak zor geliyo.sonrasinda canim ben 67 kilo olan tam bir turk kadini tipindeyken bir ayda uzuntuden.52 kiloya dustum yemek yemiyodum sinir ilaclari kullanmaya basladim esimle ayrilacak noktaya geldim.hastanelik oldum sonucunda elimi her karnima koydugumda canim aciyodu bide .cektigimi bir ben bi allah bilirim.sonrasinda hamile kaldim simdi uc yasini dort aylik gecmis bir oglum var inan tum acilarimin kimse deyil sadece oglum sokup aldi icimdem.obenim dunyam oldu .yasananlar unutulmasada oglum icin guldum dunyaya ,sindi 32 haftalik hamileyim kizim olucak insallah.inan derdi veren allah dermaninida veriyo.bu arada bu olayi esimin haricinde bide artik sen ogrendim.yazmamin sebebi cok uzuldum sana:çok üzgünüm::çok üzgünüm:kendimi gordum sende canim simdi cok mutluyum oglumla dersenki es mes hayir dunya bi yana oglum bi yana hayattaki en guzel sey anne olmak.inan tum yaralarini cocugunun gulusunde bitiyor.insallah bunu okur sanada bi ornek olur.en kisa zamanda anne olursun insallahh:emir_bebek:inan ozaman beni anliyacaksin .seni tanimama ragmen inan yanindayim bu konuda cunku derdi ceken anlar derlerya seni cok Şenizoptum hersey gonlunce olsun guluma.s.inaniyorum sende bunu atlatacaksin:enbuyukkk:

dun animsarsan hamislar chatte karsilastik senin yazini okurken dustum.sana burdan yazayim dedim bak benim oykum sana ibret bide morel olsun.canim benim ilk bebeyimi ben aldirdim esimle sorunlarimiz vardi aslinda bu konuyu anlatmak istemiyorum cunku tekrar yasamak zor geliyo.sonrasinda canim ben 67 kilo olan tam bir turk kadini tipindeyken bir ayda uzuntuden.52 kiloya dustum yemek yemiyodum sinir ilaclari kullanmaya basladim esimle ayrilacak noktaya geldim.hastanelik oldum sonucunda elimi her karnima koydugumda canim aciyodu bide .cektigimi bir ben bi allah bilirim.sonrasinda hamile kaldim simdi uc yasini dort aylik gecmis bir oglum var inan tum acilarimin kimse deyil sadece oglum sokup aldi icimdem.obenim dunyam oldu .yasananlar unutulmasada oglum icin guldum dunyaya ,sindi 32 haftalik hamileyim kizim olucak insallah.inan derdi veren allah dermaninida veriyo.bu arada bu olayi esimin haricinde bide artik sen ogrendim.yazmamin sebebi cok uzuldum sana:çok üzgünüm::çok üzgünüm:kendimi gordum sende canim simdi cok mutluyum oglumla dersenki es mes hayir dunya bi yana oglum bi yana hayattaki en guzel sey anne olmak.inan tum yaralarini cocugunun gulusunde bitiyor.insallah bunu okur sanada bi ornek olur.en kisa zamanda anne olursun insallahh:emir_bebek:inan ozaman beni anliyacaksin .seni tanimama ragmen inan yanindayim bu konuda cunku derdi ceken anlar derlerya seni cok Şenizoptum hersey gonlunce olsun guluma.s.inaniyorum sende bunu atlatacaksin:enbuyukkk:

çok teşekkürler bi yerde korkuyorum ya bidaha anne olma duygusunu yaşayamazsam die ama biliorumki yüce mewlam sesimi duyan dualarımı karşılıksız bırakmayacaktır dilerim bende senin yaşadığın o güzel duygulsrı yaşarım allah razı olsun kendimi ii hissettim dilerim bebişini sağlıkla kucağına alırsın

canım benim üzme kendini artık ya..yazdıklarının hepsini okudum..bir de şu açıdan düşün ya bebeğin dünyaya geldikten sonra onu kaybetseydin..odasını beşiğini herşeyini hazırladıktan sonra..tamam burda eşinin suçu var hemde çok büyük ama o da belki psikolojik olarak içden içe çökmüştür..bence birbirinize sımsıkı sarılın ikinizinde buna ihtiyacı var..eminim yavrun cennette seni bekliyodur..ve kardeşini elleriyle sana getirecektir..güçlü ol canım tek çaren bu..

gözlerim doldu bende eminimki o beni bekliyo ben onu önce allaha soonra babanerme emanet ettim orda

canim esin cok buyuk gunaha girmis seni uzmek istemem ama sende onun bu gunahina ortak olmussun ben olsam asla esime birakmazdim bu karari ve asla ayrilmazdim bebegimden ...insallah allah bu gunahi affedip yeni bir evlat verir buda ona bir ders olmustur belki...yazik cok yazik!!!

canim bunu asla seni uzmek icin yazmadim yaptigin seyin ne kadar kotu bisey olduguna deyinmek icin...istersen izle ve yaptiginin sonunda bebegine olanlari gor bunu bir anne olarak dogmus evladina yapabilirmiydin???

çok teşekkürler bi yerde korkuyorum ya bidaha anne olma duygusunu yaşayamazsam die ama biliorumki yüce mewlam sesimi duyan dualarımı karşılıksız bırakmayacaktır dilerim bende senin yaşadığın o güzel duygulsrı yaşarım allah razı olsun kendimi ii hissettim dilerim bebişini sağlıkla kucağına alırsın

allah yar ve yardimcin olsun.bayramin mubarek olsun tum dualarin bu bayramda kabul olsun.allahim sana hayirli bi melek nasip eder insallahh :emir_bebek::nazar:

geç gelen bir teşekkür olarak kabul et bu mesajı edacım sağol çok sağol bu ay yine hamişkalamadım ama ağlamadım sadece biraz fazla duygusallaştım buaralar ama teşekkür ederim dilerim dediğin gibidir meleğim beni bekliyordur ve kardeşini elleriyle bana getirecektir bazen düşünüyorum acaba kızmıydı erkekmiydi kime benziicakti nasıl bişi olcaktı onu ilkkez kucaama alıp ilk kez kokusunu içime çekmek ya ilkkez ANNE dediği anda neler hissedecektim dilerim rabbim yardımcım olur unutamam ama yinede yeni bir ewlatnasip eder ve onu hayırlı günlerle büyütürüm

:eek:klava:Kötü Kazen:eek:klava:Kötü Kazenyanlış anlama ama bizim gibiler bebeği olsun diye ölürler size rabbim hazır evlat vermiş neden değerini bilmiyorsunuz eşini dinlememliydin benceee bebeklerinizi aldırmayın be kardeşim yaaa yada doğru düzgün alın önleminizi

gözkçim bu messajını henüz okudum sana şunu söyliim korundum korunmama rağmen gebe kaldım eğer ben yaptığımdan acı çekmeseydim bunu zaten sizlerle paylaşmazdım

senin için çok üzüldüm canım senin kabahatin yok eşin zorlamış heralde ama ben aynı durumda senin kadar çabuk pes etmezdim.Sen eşinin kararına saygı duymuşsun ama o ikinizin yaşayacaklarını düşünememiş.Umarım rabbim ikinizi de cezalandırmaz.

Çok üzüldüm arkadaşım ama söylemeden geçemeyeceğim eşni çok bencil biriymiş.Evlisiniz, hazır hamile de kalmışsınız işte ha 1 sene önce ha 1 sene sonra ne fark eder? Sabaha kadar ağlamışsın hiç mi vicdanı yoktu eşinin?Allah sana sabır vesin.Ama eşine çok kızdım.

Benimde eşim 2 sene çocuk istemedi ve doğum kontrol hapı kullandım.Sonra hazırım dedi bu sefer bende bir sürü arıza çıktı.2 sene önce çocuk yapsaydık bu hastalıkların hiç birisi yoktu bende.Ona öyle kızıyorum ki bazen.Neye hazır değilsin yaa??uzun süre tedavi oldum şimdi hamileyim.Ama hamile kalamadığım her ay ona çok kızıyordum içten içe gıcık oluyordum.

canımya ALLAH SABIR VERSİN ÇOKK ÜZÜLDÜM yazını ilk başta hikaye sandım ama senin yaşadıgını anlayınca üzüldüm. senağlama

Benimde eşim 2 sene çocuk istemedi ve doğum kontrol hapı kullandım.Sonra hazırım dedi bu sefer bende bir sürü arıza çıktı.2 sene önce çocuk yapsaydık bu hastalıkların hiç birisi yoktu bende.Ona öyle kızıyorum ki bazen.Neye hazır değilsin yaa??uzun süre tedavi oldum şimdi hamileyim.Ama hamile kalamadığım her ay ona çok kızıyordum içten içe gıcık oluyordum.

hayatım erkekler herzamn bencil değilmiydiler çağın en başından beri yaradılışımızdan beri nekadar karşı geldim bilemezsin bir hafta ağladım allahaffetsin onuda benide rabbm en kısa zamandadilerim nasip eder o müthiş duyguyu yeniden bana vebenim gibi olupta isteyenlere neler yaşadığımı halla yaşadıklarrımı kimseler bilemez dilerim meleğim affeder

Senin hiçbir günahın yok tatlım için rahat olsun...Allah sana en kısa zamanda bir bebek nasip etsin.

meleğimin hiç bi günahı yoktu eşime gelince allah affetsin bana düşmez artık sağlığım açısından olması lazım bidaha asla olamayabilir oda dolayısıyla istiyor

canım şekerim....
okudum ve çok fena oldum bitanem.senağlama... rabbim affetsin eşini..:1no2:. sen merak etme ....inşallah en yakın zamanda anne olacaksın ve meleğinde seni izleyecek......inşallah her şey gönlünce olur bitanem seni kocaman öpüyorum....a.s.

arkadaşım cok üzüldüm inşallah tez zamanda meleğini kucağına alırsın tüm yaralarını siler

yanlız birşey sorucam doktora almayın dediğin halde doktor eşin istemiyor deyip aldımı ben mi yanlış okudum ?

X